Feragatname Ve Telif Hakkı

Oyundunyasi.net web sitesinde ki tüm içerikler ve veriler korunmakta ve güncellenmektedir.  oyundunyasi.net bir web sitedir. Sitemizin içeriklerinden ve verilerinden faydalanan herkes feragatname ve telif hakkı içeriklerinden sorumlu tutulmaktadırlar. Web sitemizde sunulan içeriklere eriştiğiniz anda feragatname ve telif hakkı bilgilendirmelerini kabul etmiş sayılırsınız.

Feragatname

Oyundunyasi.net web sitesi herhangi bir sektör için profesyonel ve kesin bilgi sunacak bir hizmet olarak sayılamaz. Bu web sitesinde yayınlanan tüm bilgiler  genel rehberlik içindir. Sitemizde yer alan herhangi bir bilgiye dayanarak hareket etme kararı tamamen size kalmış bir karar olup aldığınız karar sonucunda oluşan olumsuz hiçbir durumda sorumlu tutulamayacaktır.

Web sitemizde sağlanan herhangi bir bilgi, öneri, görüş, sunuş , yanıt, tavsiye, tahmin, ve diğer hizmetlerin kullanılabilirliği, eksiksizliği, güvenliği, yasallığı, kalitesi ve uygulanabilirliği ve web sitemiz aracılığıyla herhangi bir üçüncü taraf kaynaklı reklam, tanıtım ve sponsorluk gibi taraflardan kaynaklanan herhangi bir bilginin doğruluğu veya güvenilirliği için bir garanti veya onay vermemektedir.

Web sitemizde ki herhangi bir bilgiye veya içeriğe güvenerek almış olduğunuz kararlar sonucu oluşan kayıp veya hasar durumları için hiçbir koşulda size karşı herhangi bir sorumluluğumuz olmayacaktır.

Telif Hakkı

Oyundunyasi.net web sitemize ait olan tüm tasarımlar, metinler, resimler, videolar, grafikler ve bunların seçimi ve düzenlenmesi tamamen web sitenin sahibi olan Muhammed Çolaker’e aittir ve ticari marka, telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet yasaları tarafından korunmaktadır. Bu sitedeki materyaller yalnızca kişisel kullanım için indirilebilir ve / veya yeniden basılabilir. Herhangi bir nedenden ötürü herhangi bir belge veya grafiği tamamen veya kısmen çoğaltılamaz veya elektronik olarak çoğaltma izni, önceden yazılı izin alınmadığı sürece Muhammed Çolaker ‘den alınır.

İzinsiz olarak alınan,kopyalanan tüm içerikler aşağıdaki Anayasa maddeleri içerisinde yer alan kanunları çiğnemektediler ;

1: Manevi, mali veya bağlantılı haklara tecavüz:

Bu Kanunda koruma altına alınan fikir ve sanat eserleriyle ilgili manevi, mali veya bağlantılı hakları ihlal ederek:

Bir eseri, icrayı, fonogramı veya yapımı hak sahibi kişilerin yazılı izni olmaksızın işleyen, temsil eden, çoğaltan, değiştiren, dağıtan, her türlü işaret, ses veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma ileten, yayımlayan ya da hukuka aykırı olarak işlenen veya çoğaltılan eserleri satışa arz eden, satan, kiralamak veya ödünç vermek suretiyle ya da sair şekilde yayan, ticarî amaçla satın alan, ithal veya ihraç eden, kişisel kullanım amacı dışında elinde bulunduran ya da depolayan kişi hakkında bir yıldan beş yıla kadar hapis veya adlî para cezasına hükmedilir.

Yukarıdaki maddeye istinaden web sitemize ait herhangi bir içeriği kopyalanması ve yasa dışı olarak çoğaltılıp ticari herhangi bir malzemeye dahil edilmesi durumunda tüm yasal haklarımızı koruyacağımız konusunda emin olabilirsiniz.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentisini Bizim Sitemizde Devre Dışı Bırakın.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
mizah.org