Civilization 6 Para Hilesi – Tek Yöntem

Civilization 6 para hilesi konumuzda sizlere Civilization 6 oyununda tek kişilik oyun modunda ekonomik sıkıntı çekmemeniz için para hilesi nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde göstereceğiz. Bu sayede de Civilization 6 oyununda istediğiniz kadar para basabilecek ve istediğiniz miktar ile oynayabileceksiniz.

civilization 6 para hilesi nasıl yapılır
civilization 6 para hilesi nasıl yapılır

Civilization 6 para hilesi diğer oyunlarda olduğu gibi direk konsol açıp, kod girerek kullanabileceğiniz bir hile değildir, öncelikle bazı kodlarda değişiklik yapmanız gerekiyor, bu işlemleri de şimdi sizlere adım adım sırasıyla göstereceğiz.

Civilization 6 Para Hilesi Nasıl Yapılır?🟢

Civilization 6 para hilesi yapabilmeniz için öncelikle oyun içerisinde hileyi aktif etmeniz gerekmektedir. Bunun içinde ilk olarak “Belgelerim/My Games/ Sid Meier’s Civilization VI” klasörüne gidin. Klasör içerisinde yer alan”ini” dosyasını bulun ve açın.

İni dosyası içerisinde yer alan CheatCode=0 kodunu CheatCode=Chipotle şeklinde değiştirin ve kaydederek kapatın. Bu sadece Civilization 6 .ini dosyası ile oyun içerisinde hileyi aktif etmiş olacaksınız.

civilization 6 ini dosyası
civilization 6 ini dosyası

Ardından Civilization 6 oyununu açın ve hile kullanmak istediğiniz oyuna giriş yapın. Oyuna girdikten sonra “é” tuşuna tıklayın, yani konsol tuşuna tıklayın. (Genelde klavyelerde ESC tuşunun altında yer alır.)

Konsol kısmını açtıktan sonra oyun içerisindeyken “Ctrl + 4” tuşlarına tıkladığınızda oyun size kullanabileceğiniz 1000 altın verecektir, oyun içerisinde ne kadar altınınız olmasını istiyorsanız CTRL+4 kombinasyonunu kullanarak ayarlayabilirsiniz.

Civilization 6 hileleri sadece tek oyunculu modlarda kullanılabilir, çok oyunculu oyunlarda kullanmazsınız.

Civilization 6 ini Dosyası Yok Sorunu Çözümü

Yukarıdaki başlığımızdaki adımları uygularken klasör içerisini kontrol ettiğinizde Civilization 6.ini veya Civilization VI.ini adında bir dosya bulamıyorsanız “AppOptions.txt” klasörünü açın. Klasör içerisindeki EnableDebugMenu 0 yazan kısmı EnableDebugMenu 1 olarak değiştirip dosyayı kaydedin.

civilization 6 ini dosyası yok
civilization 6 ini dosyası yok

Civilization 6 oyununuz son sürüm ise bu yöntem ile de Civilization 6 oyununuzda para hilesini aktif edebilir ve oyuna giriş yaparak kayıtlı oyununuzda istediğiniz kadar para ayarlayabilirsiniz ancak tek oyunculu modlarda geçerli olduğunu sakın unutmayın.

Sitemizde yer alan bazı diğer içeriklerimiz;

Civilization 6 Para Hilesi ile Alakalı Sık Sorulan Sorular🟡

Civilization 6 Oyununda Para Hilesi Yapılabiliyor Mu?

Evet, Civilization 6 oyununda tek oyunculu modda para hilesi yapabiliyorsunuz. Hile ile istediğiniz miktarda altına sahip olabiliyorsunuz.

Civilization 6 para hilesi adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Oyun Rehberi bağlantısını, Civilization 6 hakkında daha fazla bilgi edinmek içinde Wikipedia bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (17 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentisini Bizim Sitemizde Devre Dışı Bırakın.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
mizah.org