CS GO Overwatch Kodları 2022 ✔️ Tam Liste

CS GO overwatch kodları ve komutları. CS GO oyunu dünyanın en çok oynanan online FPS oyunudur. Çıkış yaptığı yıldan beri her zaman liderliğini korumayı başarmış ve korumaya da devam etmektedir. Oyuncu sayısının ciddi düştüğü zamanlarda bile CS GO oyunu Steam’de en çok oynanan oyun olma başarısını bırakmadı diyebiliriz, işte bu kadar fazla oynanan bir oyundan bahsediyoruz.

CS GO overwatch sistemini geçmeden önce söylemek istediğim bir konu var. CS GO oyununu bu kadar çok oyuncu oynasa da oyunun çıktığı yıldan beri çok büyük bir kusuru var, bu kusur: hile sorunu diyebiliriz. CS GO hiçbir zaman hileleri düzgün bir şekilde engelleyen sisteme sahip olmadı, yapay zekası bu konuda hiç başarılı değildir.

cs go overwatch konsolu nasıl açılır
cs go overwatch konsolu nasıl açılır

Yapay zekası başarılı olmadığı içinde CS GO oyununa çok farklı bir hile kontrol sistemi getirildi. Bu sisteminde ismi overwatch. Overwatch sistemi sayesinde kullanıcılar gönüllü olarak reportlanan oyuncuları izleyip hile olup olmadıklarını CS GO’ya bildirebiliyor ve böylece hile kullanan birisi banlanabiliyor. CS GO Overwatch özelliği öyle herkes kullanamıyor, kullanabilmeniz için oyun içerisinde en az rekabetçi bölümünde Nova 1 rankına sahip olmanız gerekmektedir.

CS GO Overwatch Konsol Açma🟤

CS GO oyununda nova 1 rankına sahip olsanız bile overwatch sistemini kullanabilmeniz için öncelikle CS GO overwatch konsol açma işlemini öğrenmeniz gerekmektedir. Overwatch konsolunu açmak içinde öncelikle overwatch sisteminde bir maçı analiz etmeye başlamış olmanız gerekmektedir, ardından Shift+F2 tuşlarını kullanarak CS GO Overwatch konsol açma işlemini tamamlayabilirsiniz.

CS GO Overwatch Kodları⚪️

CS GO oyununda overwatch sistemini kullanarak hilecileri banlama konusunda yardımcı olmak istemiş olabilirsiniz ancak CS GO overwatch kodları hakkında bilgi sahibi olmadan bunu yapmaya çalışırsanız , bir oyuncuyu incelemeniz gereğinden çok çok fazla zamanınızı almış olacaktır, o yüzden CS GO overwatch kodlarını bilmeniz çok önemlidir.

cs go overwatch nasıl açılır
cs go overwatch nasıl açılır

CS GO overwatch kodları şu şekildedir;

  • demoui /shift+f2: İki koddan istediğinizi kullanabilirsiniz. CS GO overwatch konsol açma komutu olarak kullanılmaktadır. Overwatch konsolu ile maç tekrarını hızlandırabilir, geriye sarabiliriz ve tekrar tekrar izleyebilirsiniz.
  • demo_pause: İzlediğiniz maçı durdurmak için kullanabileceğiniz overwatch konsol kodu.
  • demo_resume: İzlediğiniz maçı eğer durdurduysanız bu kod ile yeniden başlatabilirsiniz.
  • spec_show_xray “1”: İzlediğiniz maçta X-Ray açmanızı sağlamaktadır. Böylece izlediğiniz oyuncu sıkarken rakiplerinin nerelerde olduğunu görerek daha iyi analiz sağlayabilirsiniz.
  • demo_debug “1”: Bu kod ile CS GO overwatch sisteminde hata ayıklama bilgilerini açabilirsiniz.
  • r_drawothermodels “1”: İzlediğiniz maçtaki oyuncuların isimlerinin gözükmesini sağlayan overwatch kodu diyebiliriz, değeri “0” yaparsanız isimler kaybolur, “2” yaparsanızda tamamen gözükecektir.
  • sv_showimpacts “1”: İzlediğimiz maçtaki mermi izlerini görmek için kullanacağınız kod. Silahtan çıkan mermilerin sekip sekmediğini kontrol edebilmeniz için en iyi seçenek diyebiliriz.
  • demo_timescale “2”: İzlediğimiz demoyu hızlandırmak için kullanabileceğiniz kod. Değeri “1” yaparsanız normal hızına geri dönecektir. CS GO ileri sarma veya CS GO maç izlerken ileri sarma özelliği diyebiliriz.
  • cl_draw_only_deathnotices “1”: Demo da ekranda sadece ölüm yazılarının kalmasının sağlayan kod.
  • demo_gototick [Dakika]: İzlediğiniz demo da herhangi bir dakikaya direk gitmek için bu kodu kullanabilirsiniz. Örnek kod kullanımı şu şekildedir; demo_gototick [10min]

Counter strike global offensive oyununda sunulan overwatch sistemi de ne yazık ki hilecileri engelleme konusunda yeterli kalmadı ve hala CS GO oyununda çok ciddi sayıda hile ile oynayan oyuncu var diyebiliriz.

Bir çok CS GO oyuncusu CS GO da ki bu kadar hile sayısına dayanamayıp oyunu bıraktı ve birçoğu Valorant oyununa geçiş yaptı. CS GO oyunun yapımcısı Valve şirketi de hile ile oynayanların oyuncu sayısını ciddi derecede arttırdığını düşünüyorlar ki yıllardır hilecileri engellemiyorlar.

CS GO overwatch kodları ile CS GO konsol açma işlemlerini öğrendiğinize göre artık izlediğiniz demoyu istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz. CS GO overwatch kodları dışında ilginizi çekebileceğinizi düşündüğüm diğer yazılarımız;

CS GO Overwatch Kodları ile Alakalı Sık Sorulan Sorular⌛️

CS GO Overwatch nasıl ileri sarılır?

CS GO overwatch sisteminde ister overwatch konsolunu açarak, isterseniz de demo_timescale “2” kodunu kullanarak ileri sarma işlemini yapabilirsiniz.☑️

CS GO Overwatch izlemek ne işe yarar?

CS GO overwatch sisteminde demo izleyip hile kullandıklarından emin olduktan sonra, oyuncuyu reportlayabiliyorsunuz, böylece sizden başka aynı kararı vermiş oyuncularda olursa oyuncu CS GO oyunundan banlanıyor.☑️

CS GO Overwatch nasıl kullanılır?

CS GO Overwatch sistemini kullanabilmeniz için öncelikle overwatch konsolunu açmayı ve yönetmeyi bilmeniz gereken. Bu konular hakkında ki tüm bilgilerde zaten yazımızda yer almaktadır.☑️

CS GO Overwatch kodları ve komutları adlı yazımızı okuduğunuz için teşekkürler. Sitemizdeki diğer yazılara göz atmayı ve yorum yapmayı lütfen ihmal etmeyiniz. Oyun Rehberi bağlantısından da benzer içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

5/5 - (26 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!!!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

kripto para haberleri