CS GO Para Kodu 2023 💰 (Videolu)

CS GO Para Kodu adlı yazımızda sizin özel oyunda çektiğiniz para sorununu gidermek olacaktır. Nasıl Aktif Edilir? gibi soruları da cevaplıyor olacağız. CS GO sınırsız para kodu oyununuzda olan parayı istediğiniz miktara yükseltecek ve her raunt yenilenmiş bir şekilde o parayı kullanabileceksiniz. Kendinize sınırsız para vermek için birçok komut bulunmaktadır, gelin hep beraber inceleyelim.

CS GO Nedir?🟤

csgo sınırsız para kodu
csgo sınırsız para kodu

CS GO açılımı Counter Strike Global Offensive olan çevrimiçi FPS oyunu olan yapımcısı Valve olup 2012 yılında çıkış yapmış bir oyundur. CS oyun serisi başlangıçta “Half-Life” modunda piyasaya sürüldü. Sürümlerin çoğu indirdikten ve popüler olduktan sonra, Valve oyunu satın aldı.

Oyunun ilk sürümü 1.6’dır, CS 1.6‘dan sonra çıkan sürüm olan CS: Source (CS:S), tamamen farklı bir oyun motoruyla birlikte çıkar. Ancak, CS: Source diğer sürümler gibi başarıyı yakalayamayınca, yapım şirketi kayıp yaşadı ve son bir umut olarak CS GO‘yu tasarladı.

CS GO Geliştirici Konsolu Nedir?⚪️

csgo para verme kodu
csgo para verme kodu

CS GO geliştirici konsolu ile ilgili üstünden az bir şey geçelim. CS GO komut konsolu ile CS GO oyununda oyun içerisindeki tüm özelleştirmeleri sadece kodlar ile yapabiliyorsunuz.

CS GO oyununu profesyonel ve iyi oynayan oyuncuların hemen hemen hepsi tüm oyun içi ayarlamalarını konsol ile yapmaktadır ve CS GO kodları listesinin tamamını ezbere bilmektedirler. Geliştirici konsolunu CS GO konsol açma adlı yazımızı okuyarak nasıl aktifleştireceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu geliştirici konsolu para kodunu aktif etmemiz için gereklidir.

CS GO Para Kodu Nedir? Nasıl Aktif Edilir?⚫️

CS GO para kodu olarak farklı farklı işlevlere sahip olan kodu alt kısımda bulabilirsiniz. Bu kodları özel haritalarınızda kullanarak oyun içerisinde bulunan herkese para verebilirsiniz. Veya oyununuzda bulunan insanların raundun sonunda para alıp, alamayacağına bile karar verebilirsiniz.

CS:GO para kodunu kullanabilmeniz için öncelikle oyun içerisinde hile kullanımını aktif etmeniz gerekmektedir, bunun içinde konsolu açıp konsol kısmına “sv_cheats 1” kodunu girin ve “Enter” tuşuna tıklayın. Şimdi sıra kullanmak istediğiniz CS GO para kodu kısmına geldi. Aşağıda verdiğimiz kodların ne işe yaradıkları yazdık, en uygun olanları seçip kullanabilir veya bizim verdiğimiz kod dizilimi ile direk aktif edebilirsiniz;

  • mp_startmoney “x” = CS GO’da konsola bu kodu yazarsanız, oyununuzda bulunan oyuncuların raunt başında ne kadar para alacaklarına karar verirsiniz. “x” ile yazan bölüme max 65535 olmak üzere istediğiniz para miktarını girebilirsiniz.
  • mp_playercashawards x = Bu kod ile oyununuzda bulunan oyuncuların raunt sonunda ödül alıp, almayacağının kararını verebilirsiniz. Kod içerisinde yer alan x yazan yere “1” yazarsanız, oyuncular ödül alır. Kod içerisinde yer alan x kısmına 0 yazarsanız oyuncular ödül almazlar.
  • mp_teamcashawards x = Bu kod ile bir önceki kodun arasındaki fark, takım olarak alınan ödüllerin alınmasının kapatılıp, açılmasıdır. Yani bu kodu aktif ettiğinizde takım olarak raunt sonunda alacağınız ödülü alamayacaksınız. Kod içerisinde yer alan “x” kısmına “1” yazarsanız, takımlar ödül alır. Kod içerisinde yer alan “x” kısmına “0” yazarsanız, takımlar ödül almaz.
  • mp_maxmoney x = Bu kod ile oyuncuların oyun içerisinde biriktirebileceği maksimum parayı belirliyorsunuz. Oyuncular sizin belirlemiş olduğunuz tutara ulaşınca oyun içerisinde daha fazla paraya sahip olamıyorlar. Harcamaları durumunda tekrar paraları ekleniyor.
  • mp_afterroundmoney “x” = Bu kod ile oyun devam ederken, bir sonraki raunt ne kadar para alınacağınızı belirleyebilirsiniz. “x” yazan kısımda x yerine 10000 yazarsanız, diğer raunt başında 10000 dolar alacaksınız.
  • impulse “101“= Paranızı direk olarak sınır olan 16.000 dolar yapar. Bu sınır serverdan servere değişiyor bir sunucuda daha fazla veya daha azsa o miktar gelir.

CS GO Sınırsız Para Kodu🟣

para-kodu
para kodu

CS GO sınırsız para işlemi için ilk olarak konsolu açın, konsolu açtıktan sonra konsola aşağıdaki komut dizilimi yazarsanız size sınırsız para kazandıracak ve oyunu yeniden başlatacaktır. Oyunu tekrar başlatma sebebi bu yazdığınız kod diziliminin aktif olmasını sağlamaktır;

mp_maxmoney 65535;mp_startmoney 65535;mp_afterroundmoney 65535;mp_restartgame 1

CS GO Para Hilesi🔵

CS GO para hilesi yöntemimizde sizlere CS:GO oyunu oynadığınız özel sunucuda tek kod ile tur süresini sınırsız yapma ve haritanın herhangi bir yerinden satın almak işlemini göstereceğiz.

CS GO para hilesi yöntemini de kullanmadan önce ilk olarak konsolda “sv_cheats 1” kodunu aktif etmiş olmanız gerekmektedir. Hile kullanımı aktif olduktan sonra CS GO para kodu olarak aşağıdaki kodu da kullanabilirsiniz.

cs go para hilesi
cs go para hilesi

mp_maxmoney 65535;mp_startmoney 65535;mp_afterroundmoney 65535;mp_buytime 60000;mp_buy_anywhere 1;mp_roundtime_defuse 60;mp_roundtime_hostage 60;mp_roundtime 60;mp_restartgame 1

CS GO para kodu işlemlerinde hala sorun yaşıyorsanız veya uygulamalı olarak, izleyerek yapmak istiyorsanız da aşağıdaki videomuzu da izleyebilirsiniz.

YouTube video

İlginizi çekebilecek CS GO ile ilgili diğer yazılarımız;

CS GO Para Kodu ile Alakalı Sık Sorulan Sorular🟢

CS:GO Sınırsız Para Verme Kodu Nedir?

CS:GO sınırsız para verme kodu “mp_maxmoney 65535;mp_startmoney 65535;mp_afterroundmoney 65535;mp_restartgame 1” bu şekildedir.

CS:GO Para Kodu Nedir?

CS:GO para kodu “mp_startmoney “x” ” tir bu kod oyuna başladığınızda “x” bölümüne yazdığınız sayılar ile başlamanıza sağlar.

CS GO para kodu adlı makalemizi okuduğunuz için teşekkürler. Oyun Rehberi bağlantısından benzer içeriklerimizi inceleyebilir, Wikipedia bağlantısından da CS GO hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

5/5 - (13 votes)
Yorum yapın