CS GO Wall Hack Kodu 2023 (Videolu)

CS GO Wall Hack Kodu özel oyun ve yetki sahibi olduğumuz sunucularda aktif edebildiğimiz bir koddur. Rekabetçi gibi public sunucularda bu kod yazamaz veya kullanamazsınız. Wall hack kodu neredeyse tüm kodların aktif edildiği geliştirici konsolunda aktif edilmektedir.

CS GO Wall Hack ile alakalı makalemizde kullanıcıların çok fazla sorguladığı “CS GO wall hack indir” , “CS GO wall hack satın al” , “CS GO hile kodları” , “CS GO wall hack kodu 2023” , “CS GO wall hack kodu nedir” konularını da cevaplayacağız.

CS GO Nedir?🟤

wall hack kodu
wall hack kodu

CS GO 2012 yılında çıkmış bir oyundur. CS GO’nun açılımı Counter Strike Global Offensive olan bu yapımın sahibi Valve dir. Oyun şuanda Steam platformunda ücretsiz bir şekilde alınabilmektedir. Biraz daha derinlere inecek olursak, İlk başlarda CS:GO “Half-Life” modu ile ortaya çıkmıştır. Büyük ilgi gören bu modu farkeden Valve modu alarak kendi ayakları üzerinde durabilen CS:GO’nun ilk oyunu olan CS yani Counter Ctrike oyununu yaptı.

CS den sonra çıkan oyunu CS: Source (CS:S) olan yapım, tamamen farklı bir oyun motoruyla birlikte çıkmıştır. ancak CS: Source diğer sürümler gibi başarıyı yakalayamayınca, yapım şirketi kayıp yaşadı ve son bir umut olarak CS:GO‘yu tasarladı.

cs go wall hack indir
cs go wall hack indir

CS GO aynı zamanda geliştirici konsolunu da içerisinde barındırıyor. Mod geliştiricileri ya da oyuna özel içerik üreten programcıların yoğunlukla kullandığı geliştirici konsolunu kullanımına göre bir hile aracı da olabiliyor. Hile dediğimize bakmayın, belirli kısıtlamalar sayesinde sadece belli başlı alanlarda yapılabiliyor.

Herkesin yapabildiği en iyi performansı yaptığı rekabetçi modların’da tabikide bu kodları hileleri kullanamazsınız. Ne yazık ki üçüncü parti yazılımlar ile rekabetçi maçlarda hile kullanan insanlar var. Yazımızda bahsi geçen CSGO wall hack kodu gibi hile kodları, sadece arkadaşlarınıza özel açtığınız atölye haritalarında ya da yetki sahibi olduğunuz normal oyunlarda açılabilmektedir. Bu da oyunun rekabetçi ekosistemine zarar vermeden kullanmanızı sağlamaktadır.

CS GO Wall Hack Kodu Nedir?⚪️

cs wall hack kodu
cs wall hack kodu

CS GO Wall Hack kodu kimi zaman duvar arkası görme kodu olarak karşımıza çıkar. Wall Hack kodu ile oyun içerisinde bulunan oyuncuların yerlerini tespit edebilir, duvarın arkasındaki düşmanları, nesnenin arkasındaki düşmanları izleyerek nereye gittiklerini ve nasıl hareket ettiklerini, sizin karşınıza nereden çıkacaklarını görerek pozisyon alabilecek vakti sağlayacaktır. Böylece oyun içerisinde çok avantajlı bir konuma geçebilirsiniz.

Wall hack kodu, tabi ki CS GO rekabetçi resmi sunucularında kullanılamaz. Kendi açtığınız özel sunucularda veya yetki sahibi sunucularda bu kodu aktif edebilir ve kullanabilirsiniz. CS GO Wall hack kodunu kullanırken bazen duvarın arkasını görmeme sorunları yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda rakibinize biraz daha yakın olmanız gerekmektedir. Wall hack kodunu etkinleştirdiğinizde siz dahil rakibinizde saydam oluyor.

CS GO Wall Hack Hilesi⚫️

cs go wall hack kodu hilesi
cs go wall hack kodu hilesi

CS GO wall hack hilesi kullanma yöntemini sizlere 5 adımda göstereceğiz. Eğer hala yapamıyorsanız aşağıda verdiğimiz videodan destek alabilirsiniz.

 1. Öncelikle CS:GO oyununu açınız. Hileyi açabilmek için önce geliştirici konsolunu açmamız gerekiyor. Oyun açıldıktan sonra ayarlar menüsüne gelerek “Geliştirici Konsolunu Etkinleştir” kısmını “evet” yapıyoruz. Oyun konsolunu açamadıysanız aşağıda nasıl açılacağını anlatıyoruz.
 2. Geliştirici konsolunu açtıktan sonra Wall Hack kodunu kullanmak istediğimiz özel sunucuya veya yetkili bulunduğumuz sunucuya giriş yapıyoruz.
 3. Giriş yaptığınız sunucuda hileleri aktif edebilmek için “sv_cheats 1” komutunu yazınız.
 4. Hileleri aktif ettikten sonra “r_drawothermodels 2” komudunu yazarak CS:GO Wall Hack hilemizi aktif etmiş oldunuz.
 5. Eğer kapatmak istiyorsanız “r_drawothermodels 1” yazarak kapatabilirsiniz.
CS GO Wall Hack Hilesir_drawothermodels 2
CS GO Wall Hack Kapatmar_drawothermodels 1

CS GO Wall hack kodunu aktif etmek için yukarıdaki tüm adımları takip etmeniz ve tüm ayarları bizim sizlere gösterdiğimiz şekilde yapmanızı tavsiye ederiz. Bu adımlar ile yapamadıysanız aşağıdaki videoyu izleyerek tekrar deneyiniz.

YouTube video

CS GO Wall Hack Kodunu Belirlediğiniz Tuşa Atama🟣

Yazdığınız bu Wall Hack kodunu isterseniz tuşa da atayabilirsiniz. Böylece o işlemleri sürekli rekrar etmek yerine tek bir tuşla acacak ve diğer bir tuş ile kapatacaksınız.

 • Kodu Aktif Etmek İçin: bind x “sv_cheats 1; r_drawothermodels 2”
 • Kodu Devre Dışı Bırakmak İçin: bind y “sv_cheats 1; r_drawothermodels 1”

Böylece x tuşuna basarak aktif edebilir, y tuşuna basarakta devre dışı bırakabiliriz. X ve Y tamamen bir örnektir oraya istediğiniz tuşları yazabilirsiniz.

Bazı CS GO Hile Kodları⚫️

cs go wall hack kodları
cs go wall hack kodları

Konsolu açmayı ve hileleri aktifleştirmeyi öğrendiğinize göre, CS:GO Wall Hack kodu dışında birçok farklı komutu da kullanabilirsiniz. İşte kendinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz farklı farklı hile kodları;

 • changelevel (harita adı): Bu komut ile ana menüye çıkmadan harita değiştirebilirsiniz.
 • give weapon_ak47: Oyunun en iyi silahlarından biri olan Ak 47yi size verecektir. Ak 47 sadece bir örnektir. Ak47 yazan yere oyundu bulunan silah isimlerini yazarak erişebilirsiniz.
 • sv_infinite_ammo 1: Sınırsız mermiyi etkinleştirir. Bu sayede daha iyi spray çalışabilirsiniz. Kapatmak için kodumuzda bulunan 1i 2ye çevirmeniz yeterli olacaktır.
 • bot_difficulty: Botların zorluklarını ayarlayarak kendinizi daha fazla zorlayabilir ve geliştirebilirsiniz.
 • bot_zombie 1: Botları hareketsiz bırakan bu kod sayesinde kolaylıkla “one tap” dediğimiz olaya çalışabilirsiniz.
 • noclip: Duvarların içerisinden geçmenizi ve uçmanızı sağlayan bu kod ile haritada özgürce bir yerden bir yere gidebilirsiniz.

Oyun Deneyimimizi Geliştirecek Bazı Konsol Komutları🔵

CS GO Wall Hack kodu dışında oyun deneyimimizi geliştirecek kodlarda vardır. Bu kodlar kısa vadede bir farklılık göstermese de uzun vadede sizlere çok fayda sağlayacaktır. Aynı zamanda bu kodlar sayesinde kendi standartlarınızı belirleyebileceksiniz.

 • fps_max 60: Maximum kare hızını 60 olarak belirler. Bizim sizden tavsiyemiz ekranınızın kaç hz olduğuna bakıp o hzi yazmanız.
 • cl_radar_scale 0.4: Radar boyutunuzu en geniş hale getirir. Böylelikle haritayı daha iyi görebilir, rakipleri ve arkadaşlarınızı çok daha rahat görebilirsiniz. Bu ayarı yaptıktan sonra rahatsız olabilirsiniz o yüzden 0.4 yazan değeri düşürerek kendinize göre belirleyiniz.
 • cl_radar_always_centered 0: Radar merkezini siz yapar siz nereye dönerseniz radarda sizi takip eder böylelikle kolaylıkla oyunu takip edebilirsiniz.
 • mm_dedicated_search_maxping 60: Ping dediğimiz gecikme süresini 60 yapar böylelikle oyunumuzu çok daha akıcı oynarız. Mermim gitmiyor adama gibi sorunların kaynağı pingtir.

Bütün bunlar küçük adımlar gibi gözükse de, aslında uzun vadede oynayışınıza etkide bulunacaktır. Ayrıca CS:GO ile ilgili diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

CS GO Wall Hack Kodu ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

CS GO Wall Hack İndir?

CS GO wall hack kodu indirilen bir şey değildir, CS GO oyunu içerisinde konsol kısmına yazılan bir kod ile aktif edilmektedir. 3. tarafta CS GO wall hack indir dosyalarına güvenmeyiniz.

CS GO wall hack kodu adlı makalemizi okuduğunuz için teşekkürler. Oyun Rehberi bağlantısından benzer içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

5/5 - (20 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentisini Bizim Sitemizde Devre Dışı Bırakın.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
mizah.org