CS GO Isınma Bitirme Kodu 2023

CS GO ısınma bitirme kodu. CS GO oyununda arkadaşlarınızla beraber sunucu açıp bir oyun oynamak istediğinizde her zaman 15 saniyelik bir ısınma süresi oluyor. Arkadaşlarla beraber CS GO oynarken bu ısınma olayının olması çok can sıkıcı bir hal alabiliyor.

cs go ısınma bitirme kodları
cs go ısınma bitirme kodları

CS GO ısınma bitirme kodu sayesinde arkadaşlarınızda sunucu açıp oyun oynadığınızda her seferinde ısınma için ayrıca beklemeniz gerekmiyor ve bu sayede akıcı bir şekilde arkadaşlarınızda CS:GO oynayabiliyorsunuz ayrıca bu koda CS:GO round bitirme kodu da denilmektedir.

CS GO Isınma Bitirme Kodu Nedir?🟤

CS GO ısınma bitirme kodu diğer adıyla da CS GO ısınma kapatma kodu ile az önce de anlattığımız üzere arkadaşlarınızla beraber özel bir sunucuda oyun oynadığınız zaman sürekli karşınıza çıkan 15 saniyelik ısınma süresini otomatik olarak geçmenizi sağlıyor ve CS GO ısınma bitirme kodu sayesinde arkadaşlarınızla ne kadar round oynarsanız oynayın ekstradan beklemek zorunda kalmıyorsunuz.

cs go ısınma kapatma kodu
cs go ısınma kapatma kodu

CS GO Isınma Bitirme Kodu Nasıl Uygulanır?⚪️

CS GO ısınma bitirme kodunu kullanabilmeniz için öncelikle CS GO konsol açma işlemini bilmeniz gerekmektedir çünkü kodlar konsola girilmektedir. CS GO konsol açma bağlantısından nasıl konsol açacağınızı da öğrenebilirsiniz.

cs go round bitirme kodu
cs go round bitirme kodu

CS GO oyununda konsol açma işlemini öğrendikten sonra, konsolu açın, ilk olarak sunucu üzerinde hile kullanabilmeniz için konsol kısmına “sv_cheats 1” yazın ve “Enter” tuşuna tıklayın. Ardından CS GO ısınma bitirme kodu olarak yine konsol kısmına “mp_warmup_end kodunu girin ve “Enter” tuşuna tıklayın. Bu kodu CS GO konsol kısmına yazdığınızda artık otomatik olarak ısınma haritaları özel sunucunuzdan kaldırılmış olacaktır.

CS:GO Round Bitirme Kodu💊

CS:GO round bitirme kodu başlığımızda sizlere özel sunucularda round’u nasıl bitirebileceğinizi göstereceğim. Makalemizin başında da belirttiğimiz gibi CS GO ısınma bitirme kodu aynı zamanda CS:GO round bitirme kodu olarak ta geçiyor ancak ısınma dışında mevcut oynadığınız round’u tekrar başlatmak içinde CS:GO round bitirme kodu kullanılmaktadır. CS:GO round bitirme kodu sayesinde istediğiniz bir oyundayken mevcut round’u bitirebileceksiniz.

cs go başlama süresi kaldırma
cs go başlama süresi kaldırma

CS:GO round bitirme kodu için ilk olarak yapmanız gereken konsol kısmını açmanız olacaktır, eğer açmayı bilmiyorsanız makalemizin başında paylaştığımız CS:GO konsol açma makalemizi okuyabilirsiniz.

Konsol’u açtıktan sonra da konsol kısmına ilk olarak “sv_cheats 1” kodunu yazın ve “Enter” tuşuna tıklayın. Bu kod bulunduğunuz oyunda tüm hileleri aktif etmenizi sağlamaktadır. Ardından da yine konsol kısmına “mp_ignore_round_win_conditions 1” yazın ve “Enter” tuşuna tıklayın. Son olarak ta yine konsol kısmına “restartgame” yazın ve “Enter” tuşuna tıklayın. Böylece oyunu yeniden başlatmış olacaksınız.

CS GO Isınma bitirme kodu‘nu kapatmak isterseniz de aynı şekilde kodu tekrar konsol kısmına yazarak ısınma bitirme kodunu kapatabilirsiniz, uygulamalı olarak öğrenmek isterseniz de aşağıdaki videomuzu inceleyebilirsiniz.

YouTube video

İlginizi Çekebilecek Bazı CS GO Kodları🔴

 • mp_roundtime 60 : Toplam Round süresinin 60 dakika sürmesini sağlar.
 • mp_maxmoney 60000 : En fazla para limitini 60.000’e yükseltir.
 • mp_freezetime 0 : Round başında ne kadar beklemek istediğinizi ayarlayabileceğiniz kod.
 • mp_buy_anywhere 1 : Haritanın herhangi bir yerinde silah satın almanızı sağlayacak bir kod.
 • sv_infinite_ammo 2 : Sınırsız mermi ve bomba verir fakat reload yapmanız gerekir.
 • bot_kick : Sunucunuzdaki tüm botları atmanızı sağlar.
 • mp_restartgame 1 : Oyunu yeniden başlatmanızı sağlayan bir kod.
 • cl_showpos 1 : Ekranın sol üstünde pozisyonunuzu ve hızınızı görmenizi sağlayan bir komut kodu.
 • sv_grenade_trajectory 1 : Bombaların izini görmenizi sağlamaktadır.
 • god : Oyundaki en büyük hile kodu diyebiliriz. Hiçbir şekilde hasar almamanızı sağlar.
 • mp_warmup_end : CS:GO ısınma bitirme kodudur.
 • ammo_grenade_limit_total 5 : 5 farklı türde bomba almanızı sağlayan bir komut kodu.
 • sv_infinite_ammo 1 : Sınırsız mermi ve bomba kullanmanızı sağlamaktadır.
 • mp_buytime 9999 : İstediğiniz zaman satın alma menüsünden silah veya bomba alabilmenizi sağlamaktadır.
 • mp_startmoney 60000 : Oyuna kaç para ile başlamak istediğinizi belirleyen kod. Bu kod ile 60.000 para ile oyuna başlarsınız.

CS GO Isınma Bitirme Kodu ile Alakalı Sık Sorulan Sorular⚪️

CS GO da ısınma nasıl kapatılır?

CS GO oyununda ısınmayı kapatmak için konsol kısmına “mp_warmup_end” kodunu girmeniz yeterlidir ayrıca CS:GO ısınma geçme kodu olarak ta bilinmektedir.

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız;

CS GO ısınma bitirme kodu adlı yazımızı okuduğunuz için teşekkürler. Yorumlar kısmından düşüncelerinizi paylaşmayı lütfen ihmal etmeyin. Oyun Rehberi bağlantısından da benzer içeriklerimizi inceleyebilir, Wikipedia bağlantısından da CS GO hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

5/5 - (27 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!!!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

kripto para haberleri