ETS 2 Hız Sınırı Kaldırma

ETS 2 hız sınırı kaldırma konusu ETS 2 oynayan oyuncular için çok önemli bir konu çünkü ETS 2 oyununda hız sınırı yüzünden bir çok oyuncu oyun içerisinde istediği hızlara ulaşamıyor ve bu durum neredeyse tüm tırların sabit bir hızda gitmesine sebep oluyor diyebiliriz.

ETS 2 oyununda varsayılan olarak hız sınırı 90 km/sa şeklindedir yani hız sınırınızı kaldırmadığınız sürece oyun içerisinde ne kadar iyi bir tır satın alırsanız alın, en fazla 90 km/sa hızda gidebileceğiniz için daha iyi bir tır almanın pek bir mantığı kalmıyor.

Durum böyle olunca da çoğu oyuncu daha hızlı gitmenin yollarını arıyorlar. Bizde bu yazımızda sizlere detaylı bir şekilde ETS 2 hız sınırı kaldırma ile alakalı tüm bilgileri vereceğiz ancak makalemizi atlamadan okumanız bu noktada önemlidir.

ETS 2 Hız Sınırı Kaldırma Kodu⚪️

ets 2 hız sınırı kaldırma kodu
ets 2 hız sınırı kaldırma kodu

ETS 2 hız sınırı kaldırma kodu başlığını makalemize özellikle eklemek istedim çünkü çoğu oyuncu Google’da ETS 2 oyununda hız sınırını kaldırabilmek için kod aradığını fark ettim. Sakın böyle bir hataya düşmeyin ve herhangi bir sitede sizlere şu kodu kullanın, bunu kullanın tarzındaki bilgileri de dikkate sakın almayın!

Euro Truck Simulator 2 oyununda hız sınırı kaldırmak için oyun içi ayarları kullanmak yeterlidir ve hız sınırını kaldırmak için herhangi bir kod bulunmamaktadır, çoğu oyuncu hız sınırının kalkması için bir kod olduğunu düşündüğünden Google üzerinde sürekli bir kod arayışında, sakın ama bu tuzağa düşmeyin!

Euro Truck Simulator 2 Hız Limiti Kaldırma⚫️

Euro Truck Simulator 2 hız limiti kaldırma yöntemi çok basit bir yöntemdir. Euro Truck Simulator 2 hız sınırını kaldırmak için sırasıyla şu adımları takip edin;

  • İlk olarak oyunu açın ve oyunu açtıktan sonra “ESC” tuşuna tıklayın.
  • Ardından Ayarlar kısmına girin ve Ayarlar kısmından da “Oynanış Ayarları” bölümüne giriş yapın.
  • Oynanış Ayarları sayfasını biraz aşağıya kaydırdığınızda karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi “Hız sınırlayıcı” ayarı çıkacaktır. Hız sınırlayıcı ayarındaki tiki kaldırın.
euro truck simulator 2 hız limiti kaldırma
euro truck simulator 2 hız limiti kaldırma

Bu sayede Euro Truck Simulator 2 ayarlarını kullanarak hız limitini kaldırmış olduk, gördüğünüz gibi fazladan bir kod veya dışarıdan 3.parti bir yazılım yüklememize gerek kalmadı. Sadece oyun içi ayarları kullanarak hız limitimizin sınırı kaldırmış olduk.

Bu yöntem sadece ETS 2 tek oyunculu kısmını oynayanlar için geçerlidir, online taraf için geçerli değildir. Online ile alakalı kısım hakkında da sizleri ayrıca bilgilendireceğiz.

ETS 2 Hız Sınırı Kaldırma Eski Sürüm🔵

ETS 2 hız sınırı kaldırma eski sürüm konusu da çok önemli bir konu, normalde ETS 2 oyununu Steam, Epic Games gibi mağazalar üzerinden satın alıp oynamak istediğinizde zaten bu tarz mağazalar siz özellikle eski sürüm seçmediğiniz sürece her zaman en güncel sürümü oynamanızı sağlıyor ancak bunun yerine güncelleme alamayan eski sürüm kullanan kullanıcılarımız içinde Euro Truck Simulator 2 hız sınırı kaldırma eski sürüm yöntemi çok önemlidir.

Eğer Euro Truck Simulator 2 oyununun eski sürümünü oynuyorsanız ve hız sınırını kaldırmak istiyorsanız büyük ihtimal oyun içi ayarlarda az önce bahsettiğimiz yöntemi göremeyeceksiniz çünkü ETS 2 yapımcıları bu özelliği oyuna yeni sürüm ile getirmiş durumdalar.

ets 2 hız sınırı kaldırma eski sürüm
ets 2 hız sınırı kaldırma eski sürüm

Eski sürümü kullanıyorsanız ve hız sınırını kaldırmak istiyorsanız tek çözümünüz yeni sürüme geçmek dışında oyununuza mod yüklemek olacaktır. Oyun içi ayarlara hız sınırı kaldırma özelliği gelmeden önce de bir çok oyuncu mod kurarak bu sorundan kurtuluyordu, şimdi de mod konusunu sizlere detaylı bir şekilde anlatacağız.

ETS 2 Hız Sınırı Kaldırma Mod🟡

ets 2 hız sınırı kaldırma mod
ets 2 hız sınırı kaldırma mod

ETS 2 hız sınırı kaldırma mod konusu da Euro Truck Simulator 2 hız sınırı kaldırma kodu gibi tehlikeli bir konu, aralarında ki tek fark gerçekten de işe yarayan modların olması diyebiliriz. Mod dediğimiz kavram temel olarak oyun içerisinde dışarıdan başkasının geliştirdiği kodları oyununuzun içerisine entegre etmek olarak düşünebilirsiniz, orijinal bir paket olmadığı için ve bir çok farklı mod bulunduğu için hem kişisel güvenlik açısından hem de işe yaraması açısından tüm modlar riskli diyebiliriz.

ETS 2 hız sınırı kaldırma eski sürüm sorunu için mod kurmak yerine oyununuzu yeni sürüme geçirmenizi tavsiye ederim, çünkü dışarıdan yüklenecek modların ne kadar güvenilir olacağını hiçbir zaman bilemezsiniz. Unutmayın ki “Bedava peynir sadece fare kapanında olur.” O modları geliştiren kişiler sizlere ücretsiz yayınlıyorsa başka bir şekilde gelir kazanıyorlar demektir!

ETS 2 Online Hız Sınırı Kaldırma🟢

ETS 2 Online hız sınırı kaldırma konusu da Euro Truck Simulator 2 oyununu oynayan oyuncuların çok fazla Google’da aradığı bir konu, o yüzden makalemizde kesinlikle yer vermek istedim. Şimdi bu konuyu arayan kullanıcılar için öncelikle online kavramını iyi bir şekilde anlatmak istiyorum.

Bir oyunu online oynamak demek sadece sizin bilgisayarınızın internete bağlı olması anlamına gelmiyor, online oyun demek oyun yapımcısının fiziksel sunucularının olduğu, o fiziksel sunuculara online oyununun tüm kurallarının yer aldığı kodların girildiği ve sizin de tüm kuralların girildiği sunucuya kendi internetinizi kullanarak bağlanma işleminize deniyor, yani siz online oyun oynuyorken aslında fiziksel bir sunucu ağındaki oyunu kendi internetiniz ile oynuyorsunuz anlamına geliyor.

ets 2 online hız sınırı kaldırma
ets 2 online hız sınırı kaldırma

Euro Truck Simulator 2 tek oyunculu kısmında hız sınırı kaldırma özelliğini zaten yapımcılar oyun içi ayarlarda sunuyorlar ancak online kısımda ise tam tersi katı bir kural uygulayarak EU1 sunucusu hariç hız sınırını 90 km/sa olarak belirtiyorlar.

Google’da bilgisayarınıza virüs bulaştırarak bulduğunuz hız hilelerinden bir tanesi şans eseri çalışsa bile, bir süre sonra tespit edilmesi halinde online sunuculardan kalıcı olarak banlanırsınız yani eğer hız sınırına takılmak istemiyorsanız sizin tercihiniz ETS 2 online kısmı yerine tek oyunculu kısmı olacaktır.

ETS 2 Hız Hilesi🟠

ETS 2 hız hilesi konusu ne yazık ki Euro Truck Simulator 2 oyuncularının, özellikle de online oyuncularının çok fazla aradığı bir konudur. Google’da bilgisayarınıza virüs bulaştırmadan çalışan bir hız hilesi bulmanız imkansızdır hatta içerisinde virüs bulunmayan hız hilesi bile var olmayabilir çünkü bu hileleri oluşturmak çok zordur ve kimse emeğini ücretsiz bir şekilde sunmak istemez!

Ücretsiz hilelerin %99’unun amacı insanların bilgisayarlarına çeşitli virüsler bulaştırarak illegal gelirler kazanmaktır, hilelerde legal dosyalar olmadığı için aslında tüm çalışma illegal bir çalışma olmuş oluyor.

Kısacası Euro Truck Simulator 2 hız hilesi diye herhangi bir dosyası asla bilgisayarınıza kurmayın, çalışsa bile kurmayın! Eğer online kısımda hız sınırı canınızı çok sıkıyor ise tek oyunculu bölümde oynamayı tercih edin ve makalemizde anlattığımız şekilde hız sınırını kaldırın ayrıca ETS 2 hız hilesi kullanarak ETS 2 online kısımda hız sınırını kaldırmayı başarsanız bile hile kullandığınız için kalıcı olarak banlanırsınız.

Hile kullanmak hem yasalara aykırıdır hem de tamamen illegaldir. Hile kullanmayın, kullandırtmayın!

YouTube video

Bazı içeriklerimiz;

ETS 2 ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Euro Truck Simulator 2 Neden 90’ı Geçmiyor?

ETS 2 oyunununda varsayılan olarak sürdüğünüz araçlar 90’ı geçemiyor ancak oyun içi ayarlar kısmında yer alan hız sınırlama ayarını kaldırarak, herhangi bir sınırlama olmadan aracınızı sürebilirsiniz.

ETS 2 hız sınırı kaldırma makalemize benzer yazıları incelemek için Oyun Rehberi bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (25 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!!!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

kripto para haberleri