ETS 2 Işınlanma 2022 (Aranılan Yöntem)

ETS 2 ışınlanma konusu özellikle oyun içerisinde belirli noktalara istediğiniz zaman gidebilmek için kullanılmak isteniyor ancak tabiki bu yöntem aslında ETS 2 ışınlanma hilesi olmuş oluyor çünkü ETS 2 oyunu orijinal durumunda sizlere ışınlanma özelliğini sunmuyor. Bu konumuzda da sizlere ETS 2 ışınlanmayı nasıl yapacağınızı göstereceğiz.

ETS 2 Işınlanma Nasıl Yapılır?🟠

ets 2 ışınlanma f9 çalışmıyor
ets 2 ışınlanma f9 çalışmıyor

ETS 2 ışınlanma yöntemi için ilk önce ETS 2 sıfır kamera yöntemini oyununuzda aktif etmeniz gerekiyor çünkü ışınlanma hilesi sıfır kamerası ile kullanılabiliyor. ETS 2 ışınlanma işlemi için öncelikle sıfır kamerasını aktif etmek için “ETS 2 sıfır kamerası” makalemizi okuyun ve ardından makalemize devam edin çünkü ışınlanma yöntemi için öncelikle oyununuzda sıfır kamerası aktif olmak zorundadır.

ETS 2 Işınlanma Yöntemleri🟡

ETS 2 ışınlanma yöntemleri ETS 2 serbest çalışma şeklinde ışınlanma ve ETS 2 istediğiniz şehre ışınlanma şeklinde 2’ye ayrılmaktadır ancak 2 yöntemi de uygulayabilmeniz için az önce “ETS 2 Işınlanma Nasıl Yapılır?” adlı başlıkta anlattığımız yöntemi tamamlamış olmanız gerekmektedir. Şimdi sırasıyla ışınlanma yöntemlerine geçiş yapalım.

1)ETS 2 0 Kamerası Işınlanma🔵

ETS 2 0 kamerası ışınlanma yöntemi sayesinde ETS 2 haritasındaki istediğiniz bir noktaya anında ışınlanabilirsiniz ve bu sayede sadece şehir ile kısıtlı kalmadan oyunun her noktasına ışınlanmanızı sağlayabileceksiniz.

ETS 2 sıfır kamerası ışınlanma yöntemi için yapmanız gereken şu şekildedir (Oyununuzda sıfır kamerayı aktif ettiğinizi düşünerek devam ediyoruz.) ;

  • Sıfır kamerası aktif ettikten sonra ETS 2 oyununu açın.
  • Oyunu açtıktan sonra 0 kamerasına geçmek için oyununuzda “0” tuşuna tıklayın.
  • Ardından W,A,S,D tuşları ile istediğiniz bir noktaya gidebilirsiniz
  • Gittikten sonra da “F9” tuşuna basarak gittiğiniz yere ışınlanabilirsiniz.

Yukarıda ki adımları tamamlayarak ilk yöntemimiz olan ETS 2 0 kamerası ışınlanma yöntemini uygulayabilirsiniz, kısaca da ETS 2 ışınlanma tuşu “F9” tuşudur.

Eğer F9 tuşu ile ETS 2 ışınlanma işlemi gerçekleşmediyse, ETS 2 1.44 öncesi sürüm kullanıyorsunuz demektir ve böyle bir durumda da “CTRL+F9” kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

ets 2 ışınlanma tuşu
ets 2 ışınlanma tuşu

2)ETS 2 İstediğiniz Şehre Işınlanma⚫️

ETS 2 oyununda yere gidebileceğiniz yöntemi gösterdik ancak bunun yerine ETS 2 istediğiniz şehre ışınlanma özelliği de kullanmak istiyor olabilirsiniz. Bu özellik içinde yine aynı şekilde makalemizin başında yer alan yöntemleri uygulamış olmanız gerekmektedir.

Yöntemleri tamamen doğru bir şekilde uyguladıysanız ETS 2 istediğiniz şehre ışınlanma yöntemi için sırasıyla şu adımları takip edin;

  • ETS 2 oyununuza giriş yapın.
  • Oyun içerisindeyken klavyede yer alan konsol tuşuna tıklayın. Genelge ESC tuşunun altında TAB tuşunun üstünde bulunmaktadır.
  • Konsolu açıktan sonra konsol kısmına goto istediğiniz şehir yazın. Örnek olarak; goto istanbul.

Yukarıdaki adımları uygulayarakta oyun içerisinde istediğiniz şehre anında ışınlanabilirsiniz. Bu sayede ışınlanmak istediğiniz şehre saatlerce istemediğiniz halde tır sürmenize gerek kalmayacaktır.

ETS 2 Online modda ışınlanma özelliğini kullanmazsanız eğer denerseniz büyük ihtimal ban yersiniz. Online modda hile olarak görülen hiçbir özelliğe izin verilmemektedir, sadece single player modda internetsiz kullanabilirsiniz.

Ayrıca uygulamalı olarakta izlemek isterseniz aşağıdaki videoya bakabilirsiniz;

YouTube video

Diğer ETS 2 içeriklerimiz;

ETS 2 Işınlanma ile Alakalı Sık Sorulan Sorular🟢

ETS 2 0 Kamerası ile Işınlanma Nasıl Yapılır?🟡

ETS 2 oyununda sıfır kamerası ile ışınlanma yapabilmeniz için öncelikle sıfır kamerasını yapmanız gerekiyor. Sıfır kamerasını oyununuzda aktif ettiğinizde ışınlanmak için ETS 2 1.44 sürümü sonrası için “F9” tuşu, ETS 2 1.44 sürümü öncesi için ise “CTRL+F9” kombinasyonunu kullanabilirsiniz.☑️

ETS 2 ışınlanma adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Oyun Rehberi sayfamızı inceleyebilir, ETS 2 hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak içinde Wikipedia bağlantısını inceleyebilirsiniz.

5/5 - (20 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentisini Bizim Sitemizde Devre Dışı Bırakın.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
mizah.org