FIFA Online 4 Sistem Gereksinimleri – FIFA Online 4 Kaç GB?

FIFA Online 4 sistem gereksinimleri, FIFA Online 4 minimum sistem gereksinimleri ve FIFA Online 4 önerilen sistem gereksinimleri diye 2’ye ayrılmaktadır. Minimum sistem gereksinimleri donanımınızın sahip olacağı en düşük donanımları gösteriyorken, önerilen sistem gereksinimleri ise bilgisayarınızda olması gereken donanımları göstermektedir. Önerilen sistem gereksinimlerinin üstünde bir sisteminiz var ise de sorunsuz oynayabileceğiniz anlamına gelmektedir.


FIFA Online 4 sistem gereksinimlerine oyunumuzun akıcı olması için ihtiyacımız vardır. Minimum sistem gereksinimlerini karşılıyorsanız oyunu yüksek bir ihtimal akıcı oynayamayacaksınız ancak önerilen sistem gereksinimini karşılıyorsanız çok rahat bir şekilde FIFA Online 4 oyununu oynayabileceksiniz.

FIFA Online 4 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?🖳

fifa online sistem gereksinimleri
fifa online sistem gereksinimleri

FIFA Online 4 sistem gereksinimleri ikiye ayrılmaktadır biri FIFA Online 4 minimum sistem gereksinimleri diğeri ise FIFA Online 4 önerilen sistem gereksinimleri. FIFA Online 4 minimum sistem gereksinimleri oyunu açabilecek minimum sistemi temsil etmektedir. Eğer bu sistem gereksiniminde iseniz oyunu oynayabileceksiniz ancak akıcılık düşük olacaktır eğer minimum sistem gereksiniminde karşılamıyorsa çok yüksek bir ihtimal oyunu oynayamayacaksınız demektir ancak FIFA Online 4 önerilen sistemini karşılıyorsanız yada ondan daha yüksek sisteminiz var ise oyunu akıcı bir şekilde oynayabileceksiniz.

FIFA Online 4 Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşlemciİntel Core i3-2100 3.1GHz veya AMD Athlon II X4 620
RAM4 GB
Depolama21 GB
Ekran KartıGeforce GT 730 1GB veya ATI Radeon HD 7570
İşletim SistemiWindows Vista. Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10-64bit

FIFA Online 4 Önerilen Sistem Gereksinimleri;

İşlemciİntel Core İ5-2550 3.4GHz veya AMD FX-6350 Altı Çekirdekli
RAM8 GB
Depolama21 GB
Ekran KartıNVIDIA Geforce GTX 480 veya AMD Radeon HD 6850
İşletim SistemiWindows Vista. Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10-64bit

FIFA Online 4 İndir📥

fifa online 4 indir
fifa online 4 indir

FIFA Online 4 ücretsiz bir oyundur o yüzden indirmek için bir para ücreti vermenize gerek yoktur. ve indirebilmek oyunun resmi sitesine buraya tıklayarak giriniz. Siteyi açtıktan sonra sağ üstte bulunan Hemen Kaydol butonuna tıklayınız ve hesap açınız. Hesap açtıktan sonra o butonun yerine “Şimdi oyna” butonu gelecektir, oraya tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

FIFA Online 4 Kaç GB?📀

FIFA Online 4 kaç GB? FIFA Online 4 oyununu indirdiğinizde sisteminizde 21 GB yer kaplayacaktır. 21 GB dan az bir yeriniz var ise oyunu indiremezsiniz. Bilgisayarınızda ne kadar yer var öğrenmek için ana menünüzde bulunan “Bu Bilgisayar” kısmına girmeniz yeterlidir.

FIFA Online 4 Kaç TL?💰

FIFA Online 4 kaç TL? FIFA Online 4 tamamen ücretsiz bir oyundur. Sitesinden direk temin edip oynayabilirsiniz ancak oyun içi satın alımlar mevcuttur onlar maalesef ücretlidir.

FIFA Online 4 Bilgisayarım Kaldırır Mı?🖧

fifa online 4 kaç gb
fifa online 4 kaç gb

FIFA Online 4 bilgisayarım kaldırır mı? Bunu öğrenebilmek için sizin bilgisayarınızda bulunan parça ile oyunun istediği parçayı kıyaslamamız gerekmektedir. Parçaları bulduğumuzda not almayı unutmayın, işlem sonunda kiyaslayacağız.

İşlemcinizi, RAM’inizi ve işletim sisteminizin ne olduğunu görmek için arama bölümüne “Bilgisayarınız Hakkında” yazın ve aratın. “Bilgisayarınız Hakkında” kısmına tıklayın. Ardından açılan panelde İşlemci, RAM ve İşletim Sistemi’ne ait bilgilerinizi görebilirsiniz.

fifa online 4 kaç gb ram
fifa online 4 kaç gb ram

Depolamayı görebilmek için arama bölümüne “Bu Bilgisayar” yazın ve açın. Açılan panelde bilgisayarınızda bulunan depolama birimlerini göstermektedir. Burada bilgisayarınızda bulunan C ve D diskindeki boş alanları not alınız.

fifa online 4 minimum sistem gereksinimleri
fifa online 4 minimum sistem gereksinimleri

Bu görseldeki gibi bilgisayarınızın depolaması gözükecektir;

fifa online 4 önerilen sistem gereksinimleri
fifa online 4 önerilen sistem gereksinimleri

Son olarak sizlere ekran kartınızın bilgilerini nasıl öğrenebileceğinizi göstereceğiz. Ekran kartınızı öğrenebilmek için arama kısmına “Dxdiag” yazın. Ardından açılan programda sisteminiz masaüstü bilgisayar ise “Görüntü” yazacak, eğer laptop ise “1 görüntü”, “2 görüntü” diye yazabilir. 2. görüntü genelde ana ekran kartı olmaktadır.

ea sports fifa online 4 sistem gereksinimleri
ea sports fifa online 4 sistem gereksinimleri

Tüm parçalarımıza baktığımıza göre artık kıyaslama adımına geçiş yapabiliriz. İlk olarak bağlantıya tıklayarak parçaları kıyaslayacağımız siteye gidiyoruz. Ardından sisteminizdeki parçaları birer birer kıyaslıyoruz. Örneğin; bende GTX 1050 var, siteden GTX 1050’yi seçiyorum, oyun ise önerilen olarak GTX 1080 istemekte. GTX 1080 ‘i de seçip kıyasla’ya tıklıyorum ve böylece iki parça arasındaki malzeme ve teknik detayla dolu bir sürü bilgi çıkacaktır.

fifa online indir
fifa online indir

Resim tamamen örnektir, kıyaslama mantığını anlamanız için.

FIFA Online 4′e gelecek olursak, maalesef oyun o kadar eski üretim malzemeler istiyor ki kıyaslamaya çıkmıyor, o yüzden eğer sizin parçalarınız çıkıyorsa oyunu açacağından emin olabilirsiniz.

FIFA Online 4 Nedir?🟢

FIFA Online 4, 2017 yılında çıkmış çevrimiçi çok oyunculu ücretsiz bir futbol oyunudur. Oyunu yapımcısı EA yani Electronic Arts olan bu yapımda hem türkçe desteği hemde türkçe spiker desteği sunmaktadır. Bu spikerlerimizin Murat Kosova ve Nebil Evren’dir.

FIFA Online 4 sistem gereksinimleri adlı makalemizde sizlere bir çok konuyu detaylı bir şekilde anlattık ancak uygulamalı olarak, izleyerek öğrenmek isterseniz de aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Sitemizde yer alan benzer bazı içerikler;

FIFA Online 4 ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

FIFA Online 4 Kaç GB RAM?

FIFA Online 4 minimum sistem gereksiniminde 4 GB RAM, FIFA Online 4 önerilen sistem gereksinimin de ise 8 GB RAM istemektedir.

FIFA Online 4 Sistem Gereksinimleri adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Oyun Rehberi sayfasını inceleyebilir, FIFA Online 4 hakkında daha fazla bilgi almak için Wikipedia bağlantısını inceleyebilirsiniz.

5/5 - (18 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentisini Bizim Sitemizde Devre Dışı Bırakın.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
mizah.org