GTA 5 Bisiklet Hızlı Sürme 2022 ✔️ Videolu

GTA 5 bisiklet hızlı sürme. GTA 5 oyununun çıkışı üzerinden yıllar geçmiş olsa da hala oyun içerisinde sunduğu grafikleri çoğu yeni oyun sunamıyor. Rockstar Games’in grafikler konusunda çıkardığı iş gerçekten de muazzam seviyelerde diyebiliriz. Birde bu grafikler ile oyun içerisinde sürdüğümüz bir çok çeşit araç bulunuyor, bu araçlardan bir tanesi de bisikletler.

gta 5 hızlı bisiklet sürme
gta 5 hızlı bisiklet sürme

GTA 5 hızlı bisiklet sürme oyun içerisinde çok önemli bir konu, özellikle oyunda bisiklet sürmeyi sevenler için hızlı sürme tuşunu bilmemek bir süre sonra oyun içerisinde sorun yaratabilir çünkü bisikletlerin normal hızları bildiğiniz üzere aşırı yavaş.

GTA 5 Bisiklet Hızlı Sürme Rehberi🟢

GTA 5 bisiklet hızlı sürme rehberimizi 3 alt başlığa ayırıyoruz. Bu başlıklar;

  • PC GTA 5 Hızlı Bisiklet Sürme
  • XBOX GTA 5 Hızlı Bisiklet Sürme
  • PS GTA 5 Bisiklet Hızlı Sürme

şeklindedir.

GTA 5 oyunu PC, XBOX ve PS cihazlarında oynanılan bir oyun olduğu için tüm cihazlardaki oyun tuşları farklıdır.

PC GTA 5 Hızlı Bisiklet Sürme 🟡

GTA 5 hızlı bisiklet sürme işlemini bilgisayarınız üzerinden yapmak istiyorsanız, klavyenizde yer alan “Capslock” tuşunu kullanmanız yeterli olacaktır. Capslock tuşuna basılı tutarak bisikletinizi hızlandırabilir, Capslock tuşundan elinizi çektiğinizde de hızını azaltabilirsiniz.

PC GTA 5 Hızlı Bisiklet Sürme
Capslock (Boşluk) GTA 5 hızlı bisiklet sürme tuşu
gta 5 ps4 bisiklet nasıl sürülür
gta 5 ps4 bisiklet nasıl sürülür

XBOX GTA 5 Hızlı Bisiklet Sürme🟠

XBOX cihazınız üzerinden GTA 5 oynuyorsanız, bildiğiniz üzere XBOX cihazların kendilerine özel bir konsolu bulunuyor ve konsollardaki oyun içi tuşlarda yine farklı tuşlar. XBOX cihazınızdan GTA 5 bisiklet hızlı sürme işlemi için kullanmanız gereken tuş “A” tuşudur.

Sabit hızda sürmek için A tuşuna basılı tutmanız, hızlanmanız içinde art arda A tuşuna basmanız gerekmektedir.

XBOX GTA 5 Hızlı Bisiklet Sürme
A GTA 5 hızlı bisiklet sürme tuşu

PS3&PS4&PS5 GTA 5 Hızlı Bisiklet Sürme🔵

Playstation 3 GTA 5 bisiklet hızlı sürme, Playstation 4 GTA 5 bisiklet hızlı sürme ve Playstation 5 GTA 5 bisiklet hızlı sürme tuşları, Playstation’un kendi oyun konsolu olan PS oyun konsolu ile kullanılmaktadır. Playstation oyun konsolunda GTA 5 hızlı bisiklet sürme tuşu “X” tuşudur.

X tuşuna basılı tutarsanız kullandığınız bisiklet ile sabit hızda gidebilirsiniz ancak X tuşuna art arda basarsanız bisikletiniz hızlanacak ve hızlı bir şekilde sürebileceksiniz.

PS3&PS4&PS5 GTA 5 Hızlı Bisiklet Sürme
X GTA 5 hızlı bisiklet sürme tuşu
YouTube video

Sitemizde yer alan benzer içeriklerimiz;

GTA 5 Bisiklet Hızlı Sürme ile Alakalı Sık Sorulan Sorular⚪️

GTA 5 Bisiklet Sürme Tuşları Nelerdir?🔹

GTA 5 oyununu bilgisayar üzerinden oynuyorsanız bisiklet sürme tuşu “Capslock” tuşudur ayrıca tuşa ne kadar çok basarsanız bisikletiniz o kadar hızlanacaktır.☑️

GTA 5 bisiklet hızlı sürme adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Oyun Rehberi bağlantısına tıklayabilir, GTA 5 hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak içinde Wikipedia bağlantısını inceleyebilirsiniz.

5/5 - (13 votes)
Yorum yapın