Rust Otomatik Koşma

Rust otomatik koşma nasıl yapılır? Rust oyunu 2018 yılında çok oyunculu olarak hayatta kalma temalı bir sandbox olarak piyasaya sürüldü. Hem çok oyunculu olması, hem de sandbox olması sayesinde yıllar içerisinde oyun kendini çok geliştirdi ve geliştirmeye devam ediyor.

rust otomatik koşma yöntemleri
rust otomatik koşma yöntemleri

Rust oyununun bu kadar gelişmiş olması ve gelişmeye devam etmesi de oyunu her zaman popüler halde kalmasını sağlayan en büyük etken oldu diyebiliriz. Rust çıktığı günden bu yana Steam platformunun en çok oynanan oyunlar listesinde her zaman yer almayı başarmıştır ve bu başarı da elbette oyunun arkasındaki destek sayesinde diyebiliriz.

Rust Otomatik Koşma Yöntemi🟢

Rust otomatik koşma rehberimizde sizlere adım adım Rust oyununda nasıl otomatik koşma ayarlayabileceğinizi göstereceğiz;

  • İlk olarak Rust oyununuza giriş yapın.
  • Rust oyununa giriş yaptıktan sonra da kayıtlı olan oyununuza giriş yapın veya yeni oyun başlatın.
  • Oyununa giriş yaptıktan sonra konsol açmak için “F1” tuşuna tıklayın.
  • Konsolu açtıktan sonra da “bind x forward;sprint” kodunu konsol kısmına yapıştırın ve başlatın.

Yukarıda ki verdiğimiz kod içerisinde yer alan “x” tuşu atayacağımız tuşu ifade etmektedir. Otomatik koşma tuşunu hangi tuşa taşımak istiyorsanız x yerine istediğiniz tuşu atayabilirsiniz.

Konsola yazdığınız kod, kapatmadığınız sürece, siz oyundan çıkana kadar geçerli olacaktır.

Rust Otomatik Koşma Kapatma🟡

Rust oyununda otomatik koşma kodunu girdiğinizde, oyuna dönüş yaptıktan sonra karakterin otomatik olarak koşmaya başladığını fark edeceksiniz, o an karakterinizin koşmasını istemiyorsanız yada herhangi bir anda karakterinizin otomatik koşma işlemini nasıl kapatacağınızı öğrenmek istiyorsanız; bu işlem aslında çok kolay.

rust otomatik koşma kapatma
rust otomatik koşma kapatma

Şimdi ilk olarak oyuna döndüğünüzde karakterinizin otomatik koşuyor ise yada dediğimiz gibi sadece rust oyununda otomatik koşma işlemini kapatmayı öğrenmek istiyorsanız klavyeden “shift” tuşuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu sayede karakterinizin otomatik koşma işlemini istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

Bu şekilde çok kolay Rust oyununda çok rahat otomatik koşma kodunu kullanarak atama gerçekleştirebilirsiniz. Rust oyununu bilmeyen ziyaretçilerimizde bağlantıdan inceleyebilirler.

Bazı İçeriklerimiz;

Rust Otomatik Koşma Avantajları🟠

Rust otomatik koşma özelliği her oyuncunun aradığı bir özelliktir ancak çoğu oyuncu hala bu özelliği bilmiyor diyebiliriz. Rust oyununda otomatik koşma kodunu bilmeniz ve kullanmanız diğer oyunculara karşı sizi avantajlı duruma getirecektir.

YouTube video

Rust oyununda otomatik koşma özelliğinin avantajları şu şekildedir;

  • Rakip oyunculara göre daha avantajlı konumda olmak.
  • Otomatik koşma sayesinde oyuncunun o an istediği her şeyi yapabilmesi.
  • Sürekli koşma tuşuna basılmasına gerek kalmadığı için daha az efor sarf edilmesi.

şeklindedir.

Rust Otomatik Koşma ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Rust Otomatik Koşma Nasıl Kapatılır?

Rust oyununda otomatik koşma özelliğini kapatmak için “shift” tuşuna tıklamanız yeterlidir.

Rust oyunu otomatik koşma yöntemleri adlı rehberimiz bu şekildeydi. Yorumlar kısmından görüşlerinizi paylaşmayı ihmal etmeyiniz. Oyun Rehberi bağlantısından da benzer içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

5/5 - (27 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!!!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

kripto para haberleri