Atomic Heart Türkçe Yama 2023

Atomic Heart, heyecan verici birinci şahıs nişancı ve aksiyon-rol yapma türündeki bir video oyunudur. Oyunda, Sovyetler Birliği’nin alternatif bir gerçeklikte devam eden hikayesi anlatılmaktadır. Bu oyun, gizemli bir tesiste geçen, paranormal olaylarla dolu bir macera sunmaktadır.

Ancak, oyunun orijinal sürümü Türkçe dil desteği sunmuyor ve bu da bazı oyuncular için dil engeli yaratabiliyor. Bu noktada, Atomic Heart Türkçe yaması devreye girmekte! Türkçe yama, oyunun Türkçe dil desteğini ekleyerek oyun deneyimini Türkçe olarak yaşamak isteyen oyunculara yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Atomic Heart Türkçe Yama İndir📥

Atomic Heart Türkçe yama indir başlığımızda sizlere güncel Türkçe yama dosyasını ve dosya’ya ait detaylı bilgileri sunacağız. Şimdi daha fazla uzatmadan Atomic Heart oyunu için Türkçe yama dosyası bağlantısını sizlerle paylaşalım.

Denenme Tarihi08.09.2023
Yama İndirme LinkiTıklayınız!
Yama YapımcısıCalypso Ekibi
Dosya Boyutu10.3 MB
FiyatÜcretsiz

Atomic Heart oyununda resmi olarak bir Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Atomic Heart Türkçe Yama Nasıl Yapılır?📜

Atomic Heart Türkçe dosyasını indirdikten sonra artık kurulum aşamasına geçebilirsiniz. Şimdi adım adım sizlere Atomic Heart Türkçe yama kurulum işlemlerini anlatalım:

  • İlk olarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz “CalypsoLauncher.exe” adlı programı yönetici olarak çalıştırın.
  • Eğer Launcher’ı ilk kez indiriyorsanız karşınıza Discord ID girme kısmı çıkacaktır.
  • ID girme ekranının sağ üst kısmında bulunan Discord logosuna tıklayarak, Calypso ekibinin Discord sunucusuna katılın ve katıldıktan sonra Discord ID numaranızı ekrana girin.
  • Discord ID girme işlemini tamamladıktan sonra “Türkçe Yamalar” kısmına tıklayın.
  • Atomic Heart oyununun üzerine gelin “Bilgiler/Yükle” butonuna tıklayın.
  • Ardından sol alt ekranda yer alan “Yükle” butonuna tıklayın.
  • Yükle butonuna tıkladıktan sonra oyunun bilgisayarınıza kurulu olduğu klasörü seçin.

Yukarıdaki adımları sorunsuz bir şekilde tamamladığınızda Atomic Heart oyununuz tamamen Türkçe olmuş olacaktır. Biz yine de sizler için resimli olarak adım adım nasıl kuracağınızı da göstereceğiz.

Atomic Heart Türkçe yama korsan
Atomic Heart Türkçe yama korsan

İlk olarak indirmiş olduğunuz “CalypsoLauncher.exe” adlı programı yönetici olarak çalıştırın.

Atomic Heart Türkçe yama indir
Atomic Heart Türkçe yama indir

Eğer Calypso Launcher programını ilk kez indiriyorsanız karşınzıa yukarıdaki resimdeki gibi bir ekran çıkacaktır. Bu ekranın sağ üst kısmında yer alan Discord logosuna tıklayın ve Calypso ekibinin Discord sunucusuna katılın.

Discord sunucusuna katıldıktan sonra Discord ID isminizi ekrana girmeniz yeterlidir. Eğer Discord ID isminizi bilmiyorsanız Discord ID Bulma adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

atomic heart türkçe yama nasıl yapılır
atomic heart türkçe yama nasıl yapılır

Calypso Launcher programının arayüzünde yer alan “Türkçe Yamalar” kısmına tıklayın ve Atomic Heart oyununu seçip “Bilgiler/Yükle” butonuna tıklayın.

atomic heart xbox türkçe yama
atomic heart xbox türkçe yama

Karşınıza çıkan sayfanın sol alt kısmında 2 farklı “Yükle” butonunun yer aldığını göreceksiniz. Steam ve Epic Games logosu bulunan yükle butonunu Atomic Heart oyununu Steam veya Epic Games üzerinden oynamak isteyen kullanıcılar, XBOX Gamepass logosu bulunan yükle butonuna da Gamepass üzerinden oynamak isteyen kullanıcılar seçmelidir.

atomic heart türkçe yama kurulumu
atomic heart türkçe yama kurulumu

Son olarakta Atomic Heart oyununun bilgisayarınızda kurulu olduğu klasörü seçmelisiniz ve “Klasör Seç” kısmına tıklamalısınız.

Atomic Heart oyununun bilgisayarınızda nerede yüklü olduğunu bilmiyorsanız platform kütüphanenize girip, Özellikler kısmına tıklayın ve Dosya konumunu aç kısmına tıklayın.

Atomic Heart Türkçe Yama Gamepass🟢

Atomic Heart Türkçe Yama Gamepass başlığımızda da sizlere Gamepass üzerinden Atomic Heart oyunu için nasıl Türkçe yama kuracağınızı göstereceğiz.

Atomic Heart oyununa Gamepass üzerinden Türkçe yama kurabilmek için Türkçe yama kurulum rehberimizdeki adımların aynısını takip etmeniz yeterlidir. Sadece “Yükle” butonu olarak Gamepass seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Gamepass yükle butonuna tıkladıktan sonra da son olarak oyunun bilgisayarınızda kurulu olduğu dizini seçmeniz ve “Klasör Seç” kısmını seçmeniz yeterlidir.

Varsayılan olarak Gamepass oyunlarının dosya konuları şu şekildedir:

C:\Program Files\XBOX Game Pass\Atomic Heart

D:\Program Files\XBOX Game Pass\Atomic Heart

Böylece sizlere hem Steam, Epic Games platformları için hem de Gamepass platformu için Atomic Heart oyununa Türkçe yama kurulumunu nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatmış olduk. Sorularınız var ise aşağıdaki yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Atomic Heart Türkçe yama işlemlerini uygulamalı olarak izleyerek yapmak isterseniz de aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Sitemizde yer alan bazı içerikler;

Atomic Heart Türkçe Yama ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Atomic Heart Türkçe Dil Desteği Var Mı?

Atomic Heart oyununda resmi olarak Türkçe dil desteği yoktur ancak Calypso ekibi tarafından çevrilmiş gönüllü bir Türkçe yama çevirisi bulunmaktadır.

Atomic Heart Türkçe Yama adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Türkçe Yamalar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (5 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!!!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

kripto para haberleri