Darksiders Genesis Türkçe Yama 2023

Darksiders Genesis Türkçe yama makalemizde sizlere Darksiders oyununu hem Steam platformu için hem de Epic Games platformu için Türkçe yama kurulumunu nasıl yapacağınızı göstereceğiz.

Darksiders Genesis Türkçe yama makalemizde her ne kadar tasvip etmesek te korsan oynayan oyuncularda aynı adımları izleyerek Türkçe yama kurulumunu gerçekleştirebilirler.

Darksiders Genesis Türkçe Yama İndir

darksiders genesis türkçe yama indir
darksiders genesis türkçe yama indir

Darksiders Genesis Türkçe yama indir başlığımızda sizlere ilk olarak oyun ile tamamen uyumlu en güncel Türkçe yama dosyasını, ardından da yama dosyasına dair detayları paylaşacağız.

Denenme Tarihi05.08.2023
Yama İndirme LinkiTıklayınız!
Yama YapımcısıCalypso Ekibi
Dosya Boyutu7.62 MB
FiyatÜcretsiz

Yama indirme linkine tıkladığınızda bilgisayarınıza “CalypsoLauncher.exe” programı inecektir.

Darksiders Genesis Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Darksiders Genesis oyununun Türkçe yama dosyasını bilgisayarınıza indirdikten sonra artık tek yapmanız gereken kurulumunu gerçekleştirmektir. Birazdan sizlere anlatacağımız yöntem ile Darksiders Genesis oyununa hem Steam platformu için hem de Epic Games platformu için kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

darksiders genesis türkçe yama steam
darksiders genesis türkçe yama steam

İlk olarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz programı yönetici olarak çalıştırın.

darksiders genesis türkçe yama son sürüm
darksiders genesis türkçe yama son sürüm

Calypso Launcher programını ilk kez çalıştırdığınız karşınıza yukarıdaki resimdeki gibi bir ekran çıkacaktır. Bu ekranda ilk olarak resmin sağ üst kısmında gördüğünüz Discord logosuna tıklamanız gerekmektedir.

Discord logosuna tıkladıkdan sonra Calypso ekibinin discord sunucusuna katılmalısınız. Sunucuya katıldıktan sonra da Discord ID isminizi kutucuğa girmeniz yeterlidir.

Eğer Discord ID isminizi nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız Discord ID Bulma adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Discord ID isminizi girdikten sonra eğer sunucudan çıkarsanız yama kurulumunu gerçekleştiremezsiniz. Discord sunucusunda kalmanız gerekmektedir.

darksiders genesis türkçe yama kurulumu
darksiders genesis türkçe yama kurulumu

Calypso Launcher programının arayüzüne girdiğinizde ilk olarak “Türkçe Yamalar” bölümüne tıklayın. Ardından da Darksiders Genesis oyununun üzerinde yer alan “Bilgiler/Yükle” butonuna tıklayın.

darksiders genesis türkçe yama nasıl yapılır
darksiders genesis türkçe yama nasıl yapılır

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi sol alt kısımda yer alan “Yükle” butonuna tıklayın. Ardından da Darksiders Genesis oyununun bilgisayarınızda kurulu olduğunu dizini seçip “Klasör Seç” kısmına tıklamanız yeterlidir.

Yanlış klasör seçmeniz veya yanlış dizin seçmeniz doğru kurulum yapmanıza engel olacaktır.

Böylece sizlere Darksiders Genesis Türkçe yama kurulumunu sizlere detaylı bir şekilde anlatmış olduk. Sorularınız var ise aşağıdaki yorumlar bölümünden sorularınızı iletebilirsiniz.

Darksiders Genesis Türkçe yama kurulum işlemlerini uygulamalı olarak, izleyerek takip etmek isterseniz de aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Sitemizde yer alan benzer içerikler;

Darksiders Genesis Türkçe Yama ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Darksiders Genesis Türkçe Yama Nasıl Kaldırılır?

Oyunu hangi platformda oynuyorsanız o platformun kütüphanesine giriş yapın. Ardından da dosya doğrulaması yapın. Böylece Türkçe yama dosyasını kaldırmış olacaksınız.

Darksiders Genesis Türkçe yama adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Türkçe Yamalar bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (5 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!!!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

kripto para haberleri