Evil West Türkçe Yama

Evil West Türkçe yama makalemizde sizlere ilk olarak Evil West oyunu için güncel oyun sürümü ile uyumlu Türkçe yama dosyasını paylaşacağız. Ardından da indirmiş olduğunuz Türkçe yama dosyasının kurulum adımlarını göstereceğiz.

Evil West oyunu için ücretsiz olarak Türkçe yama çevirisini yapan ekip Calypso ekibidir. Calypso ekibi gönüllü çevirmenler ile düzenlenmiş makine çevirisi olarak Evil West oyununu tamamen Türkçe’ye çevirmiştir.

Evil West Türkçe Yama İndir🟢

evil west türkçe yama indir
evil west türkçe yama indir

Evil West Türkçe yama indir başlığımızda sizlere güncel Türkçe yama dosyasını ve yama dosyasına dair detayları paylaşacağız. Evil West oyununun güncel Türkçe yama dosyasına her zaman aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Denenme Tarihi15.09.2023
Yama İndirme LinkiTıklayınız!
Yama YapımcısıCalypso Ekibi
Dosya Boyutu12.29 MB
FiyatÜcretsiz

Evil West Türkçe yama dosyasını Calypso ekibi yapmıştır.

Evil West Türkçe Yama Nasıl Kurulur?🟡

Evil West Türkçe yama dosyasını bilgisayarınıza indirdikten sonra ilk olarak indirmiş olduğunuz “CalypsoLauncher.exe” programını yönetici olarak çalıştırın.

Calypso Launcher programı Calypso ekibinin Türkçe dil çalışması yaptığı tüm yama dosyalarının yer aldığı programdır.

evil west türkçe yama son sürüm
evil west türkçe yama son sürüm

Eğer Calypso Launcher programını ilk kez çalıştırıyorsanız karşınıza yukarıdaki resimdeki gibi bir ekran çıkacaktır. Bu ekranın sağ üst kısmında yer alan Discord simgesine tıklayın.

Sonrasında karşınıza internet tarayıcınızda Calypso ekibinin discord sunucusunun davet bağlantı sayfası çıkacaktır. Calypso ekibinin Discord sunucusuna katılın ve Discord ID isminizi ekrandaki kutucuğa girin.

Eğer Discord ID isminizi nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız Discord ID Bulma adlı rehberimizi inceleyebilir veya katılmış olduğunuz Discord sunucusundan yardım isteyebilirsiniz.

Calypso ekibinin Türkçe yamasını kullanmak istiyorsanız, katılmış olduğunuz Discord sunucusundan çıkmamanız gerekmektedir. Eğer sunucudan çıkarsanız yama çalışmayacaktır.

evil west türkçe yama nasıl kurulur
evil west türkçe yama nasıl kurulur

Calypso Launcher programı açıldıktan sonra ilk olarak “Türkçe Yamalar” kısmına tıklayın. Ardından da Evil West oyununun üzerinde yer alan “Bilgiler/Yükle” butonuna tıklayın.

evil west türkçe yama korsan
evil west türkçe yama korsan

Evil West sayfasının sol alt kısmında yer alan “Yükle” butonuna tıklayın ve oyunun bilgisayarınızda yüklü olduğu klasörü seçin. Ardından yükleniyor ibaresi karşınıza çıkacak ve yüklemem tamamlandı şeklinde bir bildirim alacaksınız.

Böylece Evil West oyununu tamamen Türkçe olarak oynayabileceksiniz. Oyun hakkında sorularınız var ise aşağıda yer alan yorumlar bölümünden sorularınızı iletebilirsiniz.

Evil West Türkçe yama dosyası Steam, Epic Games ve korsan oyunlarda çalışmaktadır.

Evil West Türkçe yama kurulum işlemlerini aşağıdaki videomuzdan da takip edebilirsiniz.

YouTube video

Sitemizde yer alan benzer içerikler;

Evil West Türkçe Yama ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Evil West Türkçe Yama Nasıl Kaldırılır?

Evil West Türkçe yama dosyasını kaldırmak için oyunu yüklemiş olduğunuz platformun kütüphanesine giriş yapın ve Evil West oyunu için dosya doğrulaması gerçekleştirin.

Evil West Türkçe Yama adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Türkçe Yamalar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

4.6/5 - (7 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!!!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

kripto para haberleri