Forspoken + DLC Türkçe Yama (In Tanta We Trust)

Forspoken Türkçe yama ve Forspoken In Tanta We Trust DLC Türkçe yama dosyaları ve güncel kurulum yöntemlerini sizlere anlatıp, Forspoken oyununa dair güncel Türkçe yama dosyasını nasıl indireceğinizi de göstereceğiz.

Böylece Forspoken oyununuzu DLC paketleri dahil tamamen Türkçe bir şekilde oynayabileceksiniz.

Forspoken Türkçe Yama İndir (In Tanta We Trust DLC Dahil)🟢

Forspoken In Tanta We Trust Türkçe yama
Forspoken In Tanta We Trust Türkçe yama

Forspoken Türkçe yama indir başlığımızda sizlerle güncel Türkçe yama dosyasını paylaşacağız. Forspoken oyununu DLC paketleri dahil olmak üzere tamamen Türkçe diline Calypso ekibi çevirmiştir ve çeviri paketini tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunmaktadır.

Calypso ekibi Forspoken oyununun çevirisini düzenlenmiş makine çevirisi olarak yapmıştır. Yani genel olarak oyunun dilini yapay zekaya çevirtip, yapay zekanın hatalı çevirdiği kısımları manuel olarak düzeltiyorlar.

Böylece hem Calypso ekibi zaman kazanıyor hem de oyunculara kaliteli bir yama çevirisi sunmuş oluyorlar. Şimdi daha fazla uzatmadan Calypso ekibinin çevirmiş olduğu güncel Türkçe yama dosyasının indirme bağlantısını sizlerle paylaşalım.

Denenme Tarihi04.08.2023
Yama İndirme LinkiTıklayınız!
Yama YapımcısıCalypso Ekibi
Dosya Boyutu7.62 MB
FiyatÜcretsiz

Yama dosyası hem Forspoken oyununu hem de Forspoken In Tanta We Trust DLC paketini Türkçe’ye çevirmektedir.

Forspoken Türkçe Yama Kurulumu🟡

Forspoken Türkçe yama kurulumu başlığımızda da sizlere Forspoken oyununa Türkçe yama kurulumunu nasıl yapabileceğinizi adım adım göstereceğiz.

Steam , Epic Games ve korsan olarak oynayan oyuncular aynı kurulum yöntemini uygulayarak oyununu Türkçe yapabilirler.

forspoken türkçe yama kurulumu
forspoken türkçe yama kurulumu

İlk olarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Calypso Launcher programını yönetici olarak çalıştırın. Ardından programı eğer ilk kez kullanıyorsanız karşınıza yukarıdaki resimdeki gibi bir kısım çıkacaktır.

Bu kısımda ilk olarak resmin sağ üst kısmında yer alan Discord logosuna tıklayın ve Calypso ekibinin Discord sunucusuna katılın. Sunucuya katıldıktan sonra da Discord ID isminizi ekrandaki kutucuğa girin.

Eğer Discord ID isminizi nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız Discord ID Bulma adlı rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Discord ID adımını geçemezseniz Calypso ekibinin discord sunucusundan da yardım alabilirsiniz.

Forspoken Türkçe yama steam
Forspoken Türkçe yama steam

Discord ID adımını geçtikten sonra artık Calypso Launcher programının arayüzü karşınıza çıkacaktır. İlk olarak “Türkçe Yamalar” kısmına ardından da Forspoken oyununun üzerinde yer alan “Bilgiler/Yükle” butonuna tıklayın.

Forspoken Türkçe yama indir
Forspoken Türkçe yama indir

Ardından yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi sol alt kısımda yer alan “Yükle” butonuna tıklayın ve Forspoken oyununun bilgisayarınızda kurulu olduğu klasörü seçin.

Klasör Seç” butonuna tıkladığınızda artık yama kurulmaya başlanacaktır. Kurulum bittiğinde de sorunsuz bir şekilde Forspoken oyununuzu Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Klasör seçme adımında Forspoken klasörünü seçmelisiniz, klasör içerisindeki herhangi bir dosyayı değil.

Forspoken Türkçe yama kurulum yöntemlerini uygulamalı olarak, izleyerek takip etmek isterseniz de aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Sitemizde yer alan benzer içeriklerimiz;

Forspoken Türkçe Yama ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Forspoken In Tanta We Trust Türkçe Yama Var Mı?

Forspoken In Tanta We Trust DLC paketi Calypso ekibi tarafından tamamen ücretsiz bir şekilde çevrilmiştir.

Forspoken Türkçe Yama adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Türkçe Yamalar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (6 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!!!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

kripto para haberleri