Hogwarts Legacy Türkçe Yama 2023

Hogwarts Legacy Türkçe yama rehberimizde sizlere Hogwarts Legacy oyunu için Türkçe yama kurulumu işlemlerini nasıl yapacağınızı ve en güncel Hogwarts Legacy Türkçe yama dosyasını nasıl indireceğinizi göstereceğiz.

Hogwarts Legacy Türkçe yama makalemizde sizlere “Hogwarts Legacy Türkçe yama indir” , “Hogwarts Legacy Türkçe yama nasıl kurulur” , “Hogwarts Legacy Türkçe yama nasıl yapılır” konularını da anlatacağız.

Hogwarts Legacy Türkçe Yama İndir

hogwarts legacy türkçe yama indir
hogwarts legacy türkçe yama indir

Hogwarts Legacy Türkçe yama indir başlığımızda sizlere en güncel Türkçe yama dosyasını paylaşacağız ve nasıl indireceğinizi göstereceğiz. İlk önce anlatmadan asla geçmememiz gereken çok önemli bir konuyu size anlatmak istiyorum.

Hogwarts Legacy oyununda normalde resmi olarak bir Türkçe dil desteği bulunmamaktadır, Hogwarts Legacy oyunu için ise Türkçe yamayı gönüllü çevirmenlerden oluşan “Makine Çeviri” ekibi geliştirmiş durumdadır. Kendilerine de böyle bir emeği ücretsiz olarak kullanıcılara sunduğu içinde ayrıca teşekkür ederiz.

İlk olarak Türkçe yama dosyasını indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Desteklenen CihazlarPC
Denenme Tarihi08.02.2023
Yama İndirme LinkiTıklayınız!
Yama Boyutu428 KB
Yama SürümüV7

İlgili bağlantıya tıkladığınızda Makine çeviri ekibinin discord sunucusuna yönlendirileceksiniz. Makine çeviri Türkçe yama dosyasını şimdilik discord sunucuları üzerinden sunmaktadır. Şimdi de sizlere Hogwarts Legacy Türkçe yama nasıl kurulur? konusunu anlatalım.

Hogwarts Legacy Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Hogwarts Legacy Türkçe yama nasıl kurulur? başlığımızda sizlere Hogwarts Legacy oyununa nasıl Türkçe yama kuracağınızı anlatacağız. Bir önceki başlığımız olan Hogwarts Legacy Türkçe yama indir başlığımızda sizlere oyunu indirebileceğiniz indirme linkini vermiştik.

hogwarts legacy türkçe yama nasıl kurulur
hogwarts legacy türkçe yama nasıl kurulur

İndirme linkine tıkladığınızda Makine çeviri ekibinin Discord sunucusuna giriş yapmanız gerekecektir. Makine Çeviri ekibinin Discord sunucusuna katıldıktan sonra “Duyurular” kanalına tıklayın ve ilgili yama linkine tıklayın.

hogwarts legacy türkçe yama nasıl yapılır
hogwarts legacy türkçe yama nasıl yapılır

Linke tıkladığınızda sizi otomatik olarak sunucuda ki “Makine Çeviri Yama Yükleyicisi” indirme linkine yönlendirecektir. Yukarıdaki resimde okla gösterdiğimiz RAR dosyasını indirin.

hogwarts legacy türkçe yama son sürüm
hogwarts legacy türkçe yama son sürüm

RAR dosyasını indirdikten sonra RAR dosyasını çıkartın. Çıkartma işlemini gerçekleştirdiğinizde yama yükleyici dosyasını çalıştırdığınızda karşınıza Makine Çeviri ekibinin çevirdiği tüm oyunların listesi çıkacaktır. Hogwarts Legacy oyununu seçip “İndir” butonuna tıklayın.

İndir tuşuna tıkladıktan sonra bilgisayarınızda “Hogwarts Legacy.exe” dosyası için oyunun kurulu olduğu dizine girip seçmeniz ardından da “” tuşuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer Hogwarts Legacy oyununun bilgisayarınızda nerede kurulu olduğunu bilmiyorsanız varsayılan olarak kurulum dizinlerini inceleyebilirsiniz.

C diski için: C:\Program Files\Steam\Steamapps\Common\Hogwarts Legacy

D diski için: D:\Program Files\Steam\Steamapps\Common\Hogwarts Legacy

” tuşuna tıkladıktan sonra da artık sadece setup kurulum adımlarını tamamlamanız yeterlidir, böylece Hogwarts Legacy Türkçe yama adımlarını tamamlamış olacaksınız ancak Hogwarts Legacy Türkçe yama kurulum işlemlerini uygulamalı olarak, izleyerek yapmak isteyen kullanıcılarımız da aşağıdaki videomuzu izleyebilirler.

YouTube video

Sitemizde yer alan benzer içeriklerimiz;

Hogwarts Legacy Türkçe Yama ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Hogwarts Legacy Türkçe Yama Çıktı Mı?

Evet, Hogwarts Legacy oyunu için Makine çeviri ekibi tarafından yayınlanmış bir Türkçe yama dosyası bulunmaktadır.

Hogwarts Legacy Türkçe yama adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Türkçe Yamalar bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

4.5/5 - (21 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentisini Bizim Sitemizde Devre Dışı Bırakın.