Immortals of Aveum Türkçe Yama ⭐ 2023

Immortals of Aveum Türkçe Yama makalemizde ilk önce sizlere oyunu hiç bilmeyen oyuncular için Immortals of Aveum oyununu tanıtıp, ardından da Türkçe yama kurulumunu anlatacağız.

Immortals of Aveum, fantastik bir dünyada geçen bir rol yapma oyunudur. Oyuncular, mitolojik yaratıklar, büyülü güçleri olan varlıklar veya sıradan insanlar gibi farklı karakterleri seçebilirler.

immortals of aveum türkçe yama epic games
immortals of aveum türkçe yama epic games

Aveum dünyası, farklı ırklar, krallıklar ve sihirli varlıklarla doludur. Oyuncular, kendi karakterlerini oluşturarak bu dünyada maceralara atılırlar. Her bir karakterin kendine özgü yetenekleri, silahları ve özellikleri vardır.

Oyunda, keşfedilecek birçok farklı bölge bulunur. Buralarda çeşitli görevler, bulmacalar ve düşmanlarla karşılaşılır. Oyuncular, sıradan halkın problemlerini çözmek, tehlikeli mahlukları yenmek veya büyülü hazine ve eşyaları bulmak gibi çeşitli görevleri yerine getirirler.

Sonuç olarak, Immortals of Aveum, mitolojik ve büyülü bir dünyada geçen heyecan verici bir rol yapma oyunudur.

Immortals of Aveum Türkçe Yama İndir🟢

Immortals of Aveum Türkçe yama indir
Immortals of Aveum Türkçe yama indir

Immortals of Aveum Türkçe yama indir başlığımızda sizlerle hem Türkçe yama dosyasını paylaşacağız hem de Türkçe yama dosyası hakkında bilgiler vereceğiz.

Immortals of Aveum oyunu Calypso ekibi tarafından tamamen ücretsiz bir şekilde düzenlenmiş makine çevirisi olarak Türkçe’ye çevrilmiştir.

CalypsoLauncher.exe programı Calypso ekibinin Türkçe yamalarını yayınladığı programdır.

Kaliteli, ücretsiz Immortals of Aveum Türkçe yaması arıyorsanız, her zaman en güncel Türkçe yama dosyasını aşağıdaki tablomuzdan indirebilirsiniz.

Denenme Tarihi:13.09.2023
Yama İndirme Linki:Tıklayınız!
Yama Yapımcısı:Calypso Ekibi
Dosya Boyutu:12.29 MB
FiyatÜcretsiz

Immortals of Aveum Türkçe Yama Kurulumu🟡

Immortals of Aveum Türkçe yama kurulumu adımları çok basittir. İlk yapmanız gereken indirmiş olduğunuz CalypsoLauncher.exe programını yönetici olarak çalıştırmaktır.

Programı eğer ilk kez çalıştırıyorsanız karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır.

immortals of aveum türkçe yama kurulumu
immortals of aveum türkçe yama kurulumu

Resimde gördüğünüz ekrandaki kutucuğa discord is isminizi girmeniz gerekiyor ancak discord id ismini girmeden önce de sağ üst kısımda yer alan discord logosuna tıklayın.

İnternet tarayıcınızda açılan Calypso ekibinin discord sunucusuna katılın ve sunucuya katıldıktan sonra discord id isminizi kutucuğa girin.

Calypso ekibinin discord sunucusundan çıkarsanız Türkçe yama çalışmayacaktır.

Eğer discord id isminizi nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız discord id bulma rehberimizi okuyabilirsiniz.

immortals of aveum türkçe yama güncel
immortals of aveum türkçe yama güncel

CalypsoLauncher programı açıldığında da ilk olarak “Türkçe Yamalar” bölümünde ardından da Immortals of Aveum oyununun üzerindeki “Bilgiler/Yükle” butonuna tıklayın.

immortals of aveum türkçe yama steam
immortals of aveum türkçe yama steam

Immortals of Aveum sayfasının sol alt bölümünde yer alan “Yükle” butonuna tıklayın ve bilgisayarınızda oyunun kurulu olduğu dizini seçin. Türkçe yama dosyası hem Steam hem de Epic Games platformlarında çalışmaktadır.

Immortals of Aveum Türkçe yama dosyasında gördüğünüz tüm sorunları Calypso ekibinin discord sunucusundan iletebilirsiniz.

Böylece sizlere Immortals of Aveum Türkçe yama dosyasını ve kurulumunu detaylı bir şekilde anlatmış olduk. Yaşadığınız sorunlar veya fikrileriniz var ise aşağıda yer alan yorumlar bölümünden bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Ayrıca Immortals of Aveum Türkçe yama kurulum işlemlerini aşağıdaki videomuzu izleyerek te yapabilirsiniz.

YouTube video

Sitemizde yer alan benzer içeriklerimiz;

Immortals of Aveum Türkçe Yama ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Immortals of Aveum Türkçe Yama Nasıl Kaldırılır?

Eğer Immortals of Aveum Türkçe yama dosyasını kaldırmaya karar verdiyseniz, tek yapmanız gereken oyununuzun dosyalarını doğrulamak olacaktır.

Immortals of Aveum Türkçe Yama adlı makalemize benzer yazıları incelemek için Türkçe Yamalar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (4 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!!!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

kripto para haberleri