Raft Türkçe Yama – 2023 (En Güncel)

Raft Türkçe Yama makalemizde sizlere şuan bu makaleyi okuduğunuzda yayınlanmış olan en güncel Türkçe yama dosyası ile Raft oyununu nasıl Türkçe yapacağınızı göstereceğiz. Bildiğiniz üzere Raft oyununda resmi olarak bir Türkçe dil desteği bulunmuyor ve bizlerde sizlere gönüllü çevirmenler tarafından çevrilen Türkçe yama dosyalarını sunmaktayız.

raft türkçe yama nasıl yapılır
raft türkçe yama nasıl yapılır

Bu makalemizde sizlere Raft Türkçe yama konusu dışında, Raft Türkçe yama nasıl yapılır?, Raft Türkçe yama son sürüm ve Raft Türkçe yama kurulum gibi sorulara cevap vereceğiz. Bildiğiniz üzere günümüzde çoğunluk olarak oyunlarda orijinal olarak Türkçe bulunmamakta, bu yüzden oyunu Türkçe yapabilmemiz için bu tür çeviri yamalarına ihtiyaç duymaktayız. Sizlere şu anda en güncel sürüm olan Raft v1.08 yama kurulumunu göstereceğiz. Oyuna herhangi bir güncelleme geldiğinde de makalemizi güncelleyeceğiz.

Raft Türkçe Yama Nasıl Yapılır?🟡

Raft Türkçe yama kurulum rehberimizde en güncel Raft sürümü olan v1.08 sürümünde en güncel Türkçe yamayı paylaşacağız ardından Raft Türkçe yama kurulumunu göstereceğiz. Raft Türkçe yama işlemleri için ilk olarak yamayı indirmeniz ardından Raft Türkçe yama kurulum başlığında vermiş olduğumuz adımları takip ederek yamanızı kuracaksınız.

Raft oyununda orijinal Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Raft Türkçe Yama Son Sürüm🔴

raft türkçe yama son sürüm
raft türkçe yama son sürüm

Raft Türkçe yama dosyası makalemizin başında da söylediğimiz gibi gönüllü bir çevirmen tarafından çevrilmektedir. Çevirmenin kendisi için kullandığı isim “VolkTyson” kendisine ayrıca gönüllü olarak böyle bir Türkçe yama çevirisi yaptığı için teşekkür ederiz.

raft survival türkçe
raft survival türkçe

Raft Türkçe yama dosyasının en güncel versiyonu aşağıdaki tablodan indirebilirsiniz ayrıca yama hakkında tüm detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz. Yamayı indirdikten sonra programı kurmak istediğinizde sizden şifre isteyecektir, tablomuzda yer alan şifreyi kullanmanız yeterlidir.

Desteklenen CihazlarPC
Denenme Tarihi13.02.2023
Yama İndirme LinkiTıklayınız!
Dosya Boyutu67,7 MB
Yama ŞifresiVolkTyson_Raft
Yama Sürümüv1.09

İndirme sayfasını açtığınızda Türkçe yama dosyasını indirmek için “Download Now” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Raft Türkçe Yama yapımcısının konusuna da buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Yama hakkındaki sorunlarınızı ve merak ettiğiniz konuları yapımcıya iletebilirsiniz.

Raft Türkçe Yama Kurulum🟠

raft türkçe yama kurulum
raft türkçe yama kurulum

Rust Türkçe yama kurulumu için yukarıdaki dediğimiz adımları yaptıktan sonra karşınıza yama nereye kurulacak? ekranı gelecektir, bu kısımda da oyununuz nerede kurulu ise (örn: Yerel Disk (C:) / Program Files (x86) / Steam / steamapps / common / Raft) orayı seçin ardından seçtiğinizde ( Raft / . ) olarak gözükecek sonu o noktayı silip yamayı yüklemeyi başlatın.

Raft Türkçe Yama 2023 Steam🟢

Raft Türkçe yama 2023 Steam başlığımızda da sizlere Raft oyununu Steam üzerinden oynuyorsanız nasıl Raft Türkçe yama kurulumu yapacağınızı göstereceğiz. Şimdi sırasıyla aşağıdaki adımları takip edin.

İlk olarak Steam hesabınıza giriş yapın. Steam hesabınıza giriş yaptıktan sonra kütüphane kısmına girin ve Raft oyununu bulun.

raft steam türkçe yama
raft steam türkçe yama

Ardından Raft’ın üstüne sağ click ile tıklayıp “Özellikleri” seçin. Seçtikten sonra açılan sekmede yerel dosyalar/göz at bölümüne tıklayın ve oyununuzun nerede olduğunu görebiliyor olacaksınız.

raft türkçe yama 2023 steam
raft türkçe yama 2023 steam

Raft Oyunu Hakkında🔵

raft türkçe yama indir
raft türkçe yama indir

Raft İsveçli geliştirici Redbeet Interactive tarafından geliştirildi ve 23 Mayıs 2018de erken erişime çıktı ardından 20 Haziran 2022’de oyunun son sürümü yayınlandı. Raft oyunu arkadaşlarınızla veya tek kişi oynayabileceğiniz içeriği çok zengin bir hayatta kalma oyunudur.

Oyuna ilk girdiğinizde sizi küçük bir sal ile başlatacak ardından bir bakmışsınız salınız kocaman olmuş içini eşyalar ile doldurmuşsunuz. Oyunda ilerlerken karşınıza değişik zorluklar çıkacak ve bunlara hazır olmazsanız dönüşü zor olan hatalar ile karşılaşabilirsiniz. Örneğin; açsınız, oltanızda yok, tahtanızda, tahta bulma serüveni gibi sizi sürükleyecek daha bir sürü bunun gibi şey barındıran bir oyundur. Co-Op desteği sunan bu oyun arkadaşlarınız ile eşsiz vakit geçirme imkanı sunmaktadır.

Sizlere detaylı bir şekilde resimli olarak Raft Türkçe yapımını anlatmış bulunuyoruz ancak uygulamalı olarak ta Türkçe yama kurulumunu izleyerek yapmak isterseniz de aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Sitemizde yer alan bazı diğer içeriklerimiz;

Raft Türkçe Yama ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Raft Türkçe Yama Steam’de Nasıl Yapılır?

Raft oyunu PC de şuanda sadece Steam’de bulunmaktadır. İlk olarak makalemizden en güncel Türkçe yamayı indirmeniz gerekmektedir. Ardından yine makalemizde adımları takip ederek Raft Türkçe yama kurulumunu Steam platformu için gerçekleştirmiş olacaksınız.

Raft Türkçe Yama adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Türkçe Yamalar bağlantısını, Raft hakkında daha fazla bilgi edinmek içinde Wikipedia bağlantısını ziyaret ediniz.

4.8/5 - (20 votes)

“Raft Türkçe Yama – 2023 (En Güncel)” üzerine 18 yorum

  • İndirdiğiniz dosyanın kitapçık şeklinde açılabilmesi için bilgisayarınızda “WINRAR” programının yüklü olması ve indirdiğiniz programı winrar ile açmanız gerekmektedir.

   Cevapla
  • Merhaba, kurulum yapılacak klasörü doğru seçmeniz gerekiyor. Doğru seçmediğiniz için bu şekilde bir hata almanız normaldir.

   Cevapla
  • Bilgilendirme için teşekkür ederiz, sorunu düzeltmiş bulunuyoruz. Yamayı sitemizden tekrar indirmeniz yeterlidir.

   Cevapla
    • Merhaba,

     Eğer hata alıyorsanız indirme bağlantısının altında yama yapımcısına ait bağlantı yer almakta. Bağlantıdan yamanın yapımcısı ile iletişime geçebilirsiniz.

     Cevapla

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentisini Bizim Sitemizde Devre Dışı Bırakın.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
mizah.org