Remnant 2 Türkçe Yama 2023 (En Güncel)

Remnant 2 Türkçe yama makalemizde sizlere ilk olarak Remnant 2 oyununun güncel sürümü ile uyumlu en güncel Türkçe yama dosyasını paylaşacağız ardından da Remnant 2 Türkçe yama kurulumun adımlarını sizlere göstereceğiz.

Remnant 2 oyununu Türkçe olarak tamamen ücretsiz bir şekilde Calypso ekibi çevirmiştir. Öncelikle çeviri için Calypso ekibine de teşekkür ederiz.

Remnant 2 Türkçe Yama İndir

remnant 2 türkçe yama indir
remnant 2 türkçe yama indir

Remnant 2 Türkçe yama indir başlığımızda makalemizin başında da söylediğimiz gibi sizlere ilk Türkçe yama dosyasını paylaşacağız. Aşağıdaki tablodan hem en güncel Türkçe yama dosyasına hem de yamaya ait detaylara ulaşabilirsiniz.

Denenme Tarihi04.08.2023
Yama İndirme LinkiTıklayınız!
Yama YapımcısıCalypso Ekibi
Dosya Boyutu7.62 MB
FiyatÜcretsiz

Remnant 2 oyununu Türkçe diline Calypso ekibi çevirmiştir.

Remnant 2 Türkçe Yama Kurulumu

Remnant 2 Türkçe yama kurulum adımlarını sizlere 2 farklı şekilde anlatacağız. İlk olarak kısa, sonrasında da resimlerle beraber detaylı bir anlatım gerçekleştireceğiz.

Şimdi sizlere adım adım Remnant 2 Türkçe yama kurulum aşamalarını anlatalım;

  • İlk olarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz “CalypsoLauncher.exe” adlı programı yönetici olarak çalıştırın.
  • Eğer Launcher’ı ilk kez indiriyorsanız karşınıza Discord ID girme kısmı çıkacaktır.
  • ID girme ekranının sağ üst kısmında bulunan Discord logosuna tıklayarak, Calypso ekibinin Discord sunucusuna katılın ve katıldıktan sonra Discord ID numaranızı ekrana girin.
  • Discord ID girme işlemini tamamladıktan sonra “Türkçe Yamalar” kısmına tıklayın.
  • Remnant 2 oyununun üzerine gelin “Bilgiler/Yükle” butonuna tıklayın.
  • Ardından sol alt ekranda yer alan “Yükle” butonuna tıklayın.
  • Yükle butonuna tıkladıktan sonra oyunun bilgisayarınıza kurulu olduğu klasörü seçin.

Yukarıdaki adımları uyguladığınızda Remnant 2 oyununuz tamamen Türkçe olmuş olacaktır. Şimdi de kurulum adımlarını resimlerle beraber sizlere anlatacağız.

remnant 2 türkçe yama kurulumu
remnant 2 türkçe yama kurulumu

Remnant 2 Türkçe yama kurulumu için ilk olarak indirmiş olduğunuz “CalypsoLauncher.exe” programını yönetici olarak çalıştırın.

remnants 2 türkçe yama steam
remnants 2 türkçe yama steam

Ardından Launcher programını ilk kez kullanıyorsanız eğer karşınıza yukarıdaki resimdeki gibi bir alan çıkacaktır.

Burada yapmanız gereken resmin sağ üst kısmında yer alan Discord simgesine tıklamanız ve açılan sayfadan Calypso çeviri ekibinin sunucusuna katılmanız olacaktır.

Sunucuya katıldıktan sonrada Discord ID isminizi kutucuğa yazmanız yeterlidir. Eğer Discord ID isminizi nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız Discord ID Bulma adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

remnant 2 türkçe yama son sürüm
remnant 2 türkçe yama son sürüm

Discord ID girme işlemini gerçekleştirdikten sonra Calypso Launcher programı yukarıdaki resimdeki gibi açılacaktır. İlk olarak “Türkçe Yamalar” bölümüne tıklayın.

Ardından da mouse ile “Remnant 2” oyununun üzerine gelin ve “Bilgiler/Yükle” butonuna tıklayın.

remnant 2 türkçe yama steam
remnant 2 türkçe yama steam

Remnant 2 oyununun sayfasını açtığınızda sol alt kısımda yer alan “Yükle” butonuna tıklayın ve oyunun bilgisayarınızda kurulu olduğu klasörü seçip “Klasör Seç” butonuna tıklayın. Böylece Remnant 2 oyununuz tamamen Türkçe olmuş olacaktır.

Remnant 2 oyununa Türkçe yamayı hem Steam platformu için hem Epic Games platformu için hemde korsan kurulum için yapabilirsiniz.

Remnant 2 Türkçe yama kurulumunu uygulamalı olarak, izleyerek takip etmek isterseniz de aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Sitemizde yer alan bazı içeriklerimiz;

Remnant 2 Türkçe Yama ile Alakalı Sık Sorular

Remnant 2 Türkçe Yama Nasıl Kaldırılır?

Remnant 2 Türkçe yama dosyasını kaldırmak için oyunu yüklemiş olduğunuz platofrmun kütüphanesine giriş yapın ve oyunun dosyaları için dosya doğrulama işlemi gerçekleştirin.

Remnant 2 Türkçe Yama adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Türkçe Yamalar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (6 votes)

“Remnant 2 Türkçe Yama 2023 (En Güncel)” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!!!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

kripto para haberleri