Resident Evil 2 Remake Türkçe Yama 2023

Resident Evil 2 Remake Türkçe yama. Resident Evil 2 Remake, Capcom tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen, bir hayatta kalma korku oyunudur. İlk olarak 1998 yılında çıkan ve büyük bir hayran kitlesi kazanan Resident Evil 2’nin, günümüz teknolojileriyle tekrar canlandırıldığı bir remake’dir.

Resident Evil 2 Remake, klasik Resident Evil oyun temalarını korurken, daha modern bir tasarım ve daha sürükleyici bir oynanış sunar. Oyuncular, Raccoon City’deki zombi istilasının ortasında hayatta kalmaya çalışırken, Leon S. Kennedy ve Claire Redfield karakterlerini yönlendirir.

Oyun, orijinal oyunun hikayesini büyük ölçüde korurken, grafikler, ses tasarımı ve kontroller açısından büyük bir yükseltme sağlamıştır.

Resident Evil 2 Remake Türkçe Yama İndir🟢

resident evil 2 remake türkçe yama indir
resident evil 2 remake türkçe yama indir

Resident Evil 2 Remake Türkçe yama indir başlığımızda sizlerle hem en güncel Türkçe yama dosyasını paylaşacağız hem de Türkçe yama dosyasına dair tüm detayları paylaşacağız.

Resident Evil 2 Remake Türkçe yama çalışması tamamen el çevirisidir. Calypso ekibi tarafından tamamen el çevirisi olarak Türkçe’ye çevrilmiştir. Makine çevirileri ile asla kıyaslamayınız.

Resident Evil 2 Remake Türkçe yama Steam ve Resident Evil 2 Remake Türkçe yama Epic Games platformlarında çalışmaktadır.

Desteklenen Cihazlar:PC
Güncellenme Tarihi:13.09.2023
Resident Evil 2 Remake Türkçe Yama:Tıklayınız!
Dosya Boyutu:12.29 MB
Yama Yapımcısı:Calypso Ekibi
Yama Sürümü:Son Sürüm
Yama Türü:El Çevirisi
Fiyat:Ücretsiz

Resident Evil 2 Remake Türkçe yama dosyası Calypso ekibinin yamalarını yayınladığı Calypso Launcher programında yer almaktadır.

Resident Evil 2 Remake Türkçe Yama Son Sürüm🟡

resident evil 2 remake türkçe yama son sürüm
resident evil 2 remake türkçe yama son sürüm

Resident Evil 2 Remake oyunu için genelde kullanıcılar son sürüm ile uyumlu Türkçe yama aramaktadırlar, artık böyle bir ihtiyaca gerek kalmadı çünkü Calypso ekibinin çevirmiş olduğu Türkçe yama dosyası oyunun son sürümü ile uyumludur.

Resident Evil 2 Remake Türkçe yama kurulumu için ilk olarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Calypso Launcher programını yönetici olarak çalıştırın.

Eğer programı ilk kez çalıştırıyorsanız karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran çıkacaktır.

resident evil 2 remake türkçe yama kurulumu
resident evil 2 remake türkçe yama kurulumu

Bu ekran Calypso ekibinin güvenlik amaçlı programa eklemiş olduğu bir bölümdür. Bu bölümde ilk olarak sağ üst kısımda yer alan discord logosuna tıklayın.

İnternet tarayıcısında açılan Calypso ekibinin Discord sunucusuna katılın ve sunucuya katıldıktan sonra da Discord id isminizi ekranda yer alan kutucuğa girin.

Discord sunucusuna katılmadan ne yazık ki bu adımı atlayamazsınız, izinsiz ve spam indirmeleri engellemek amaçlı bu şekilde bir önlem almışlar.

Discord ID isminizi nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız Discord ID bulma rehberimizi okuyabilirsiniz.

Türkçe yamaları sağlıklı bir şekilde kurabilmek için Discord sunucusundan çıkmamanız gerekmektedir.

resident evil 2 remake türkçe yama steam
resident evil 2 remake türkçe yama steam

Calypso Launcher programı açıldığında da Türkçe yamalar bölümünde yer alan “Resident Evil 2 Remake” oyununun üzerindeki “Bilgiler/Yükle” butonuna tıklayın.

resident evil 2 remake türkçe yama nasıl kurulur
resident evil 2 remake türkçe yama nasıl kurulur

Ardından sol alt kısımda yer alan “Yükle” butonuna tıklayın ve oyunun bilgisayarınızda kurulu olduğu dizini seçin. Böylece Resident Evil 2 Remake oyununuza Türkçe yama yüklenecektir.

Resident Evil 2 Remake Türkçe Yama Olmuyor🟠

Resident Evil 2 Remake oyuna yüklemiş olduğunuz Türkçe yama dosyası çalışmıyorsa genellikle oyuna güncelleme gelmiş ve yama sürümü ile oyun sürümü uyuşmuyor oluyor.

Ancak Calypso ekibi Türkçe yama dosyalarını düzenli olarak oyunların son sürümleri ile uyumlu olacak şekilde güncellemekte, bu yüzden eğer Calypso ekibine ait bir Türkçe yama da sorun yaşıyorsanız kurulum adımlarını doğru uyguladığınızdan emin olun.

Türkçe yama kurulum sorununuzu hala çözemezseniz eğer Calypso ekibinin resmi Discord sunucusundan yardım isteyebilirsiniz.

Böylece sizlere Resident Evil 2 Remake Türkçe yama nasıl kurulur? ve Resident Evil 2 Remake Türkçe yama son sürüm kurulumlarını anlatmış olduk. Hala aklınızda takılan sorular var ise aşağıdaki yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz.

Ayrıca Resident Evil 2 Remake Türkçe yama kurulum işlemlerini aşağıdaki videomuzu izleyerek te yapabilirsiniz.

YouTube video

Sitede yer alan benzer bazı içeriklerimiz;

Resident Evil 2 Remake Türkçe Yama ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Resident Evil 2 Remake Türkçe Yama Nasıl Kaldırılır?

Resident Evil 2 Remake Türkçe yamasını kaldırmanız için tek yapmanız gereken oyunu indirmiş olduğunuz kütüphaneden dosya doğrulaması yapmanızdır. Dosya doğrulaması yaptığınızda Türkçe yama kaldırılmış olacaktır.

Resident Evil 2 Remake Türkçe Yama adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Türkçe Yamalar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (5 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!!!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

kripto para haberleri