Resident Evil 8 Village Türkçe Yama 2023

Resident Evil Village Türkçe yama rehberimizde sizlere hem Resident Evil Village oyunu için en güncel Türkçe yama dosyasını nasıl indireceğinizi hem de indirmiş olduğunuz Türkçe yama dosyasını nasıl kuracağınızı detaylı bir şekilde anlatacağız.

İlk olarak sizlere Resident Evil Village Türkçe yama indir başlığında güncel yamayı paylaşacağız ve ardından da hem yaşadığınız sorunlarla alakalı çözümleri gösterip, hem de Türkçe yama kurulumunu nasıl yapacağınızı göstereceğiz.

Resident Evil Village Türkçe Yama İndir🟢

resident evil village türkçe yama indir
resident evil village türkçe yama indir

Resident Evil Village Türkçe yama indir başlığımızda sizlere Resident Evil Village 8 oyunu için en güncel Türkçe yama dosyasını paylaşacağız. Öncelikle aşağıdaki tablodan Türkçe yama dosyasını indirebilir ve yama hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz. Yamayı indirdikten sonra da Resident Evil Village Türkçe yama kurulumu adımına geçebilirsiniz.

Desteklenen CihazlarPC
Resident Evil Village Türkçe Yama V2İndir!
Dosya Boyutu13.3 MB
Yama SürümüSon Sürüm

Resident Evil Village Türkçe Yama Kurulumu🟡

Resident Evil Village Türkçe yama kurulumu başlığımızda sizlere indirmiş olduğunuz Türkçe yama dosyasını sorunsuz bir şekilde nasıl kuracağınızı göstereceğiz. Böylece kurulum adımlarını takip ederek oyununuzu Türkçe yapabileceksiniz.

Sorunsuz Türkçe yama kurulumu yapmak istiyorsanız, makalemizi atlamadan okumanız gerekmektedir.

İlk olarak indirmiş olduğunuz Türkçe yama dosyasının içerisinde yer alan “Yama Dosyaları” klasörünü kopyalayın, ardından da oyunun bilgisayarınızda kurulu olduğu dizine yapıştırın.

resident evil village türkçe yama kurulumu
resident evil village türkçe yama kurulumu

Ardından yapıştırdığımız “Yama Dosyaları” klasörünün içerisine girin ve “Modmanager.exe” dosyasını çalıştırın.

resident evil 8 türkçe yama
resident evil 8 türkçe yama

Program açıldıktan sonra “Choose Game” kısmına tıklayın ve “Resident Evil Village” seçeneğini seçin.

resident evil village türkçe yama v2
resident evil village türkçe yama v2

Oyun seçimini yaptıktan sonra ilk olarak sağ tarafta yer alan “Refresh mod list” kısmına tıklayın. Ardından da sol taraftan “Resident Evil Village 8 Türkçe yama” tikini açın ve oyunun hangi DLC paketlerine sahipseniz o paketlerin tiklerini açabilir ve kapatabilirsiniz.

resident evil village türkçe yama steam
resident evil village türkçe yama steam

Tüm işlemleri doğru bir şekilde yaptığınızda artık Resident Evil 8 oyununuz tamamen Türkçe olmuş olacaktır. Oyununuza girerek Türkçe bir şekilde oynayabilirsiniz.

Türkçe altyazı kullanabilmek için oyun içi ayarlardan Altyazıyı açtığınızdan emin olun.

Resident Evil Village Türkçe Yama Korsan🟠

Resident Evil Village Türkçe yama korsan başlığını özellikle makalemize eklemek istedik çünkü çoğu kullanıcı oyun fiyatları yüzünden oyunları korsan oynadığı için oluşturulan Türkçe yamaların kendi oyunlarında çalışıp çalışmayacağını merak ediyor.

Öncelikle Türkçe yamalarında resmi bir yama olmadığını bilmeniz gerekiyor, yani Resident Evil 8 Türkçe yaması oyunu nereden indirirseniz indirin makalemizdeki yöntemleri uyguladığınızda çalışacaktır.

Oyun sürümü çok önemli, orijinal oyunlarda oyun sürümü her zaman son sürüm oluyor ancak korsan oyunlarda son sürüm olmayabilir.

Resident Evil Village Türkçe Yama Olmuyor🔵

resident evil village türkçe yama olmuyor
resident evil village türkçe yama olmuyor

Resident Evil Village Türkçe yama olmuyor sorunu yaşıyorsanız, ilk öncelikle kurulumu yaptıktan sonra altyazılar kısmının açık olduğundan emin olun, eğer altyazı kısmı açık ise de kurulum sırasında hata yapmış olabilirsiniz, tekrardan kurulumu doğru yapıp yapmadığınızı kontrol edin.

Son olarak ta oyununuzun sürümü ile yama sürümü arasında problem olma ihtimali var. Makalemizdeki yama sürümü en güncel yamadır ancak oyununuzun sürümünün en güncel sürüm olmaması da sorun yaratabilir.

Resident Evil Village Türkçe Yama Siyah Ekran⚫️

Resident Evil Village Türkçe yama kurulumu sonrası oyunda siyah ekran sorunu alıyorsanız ilk olarak oyunun bilgisayarınızda kurulu olduğu dizine gidin ve “config_default” dosyasını açın.

resident evil village türkçe yama siyah ekran
resident evil village türkçe yama siyah ekran

Dosyanın içerisindeki “WindowMode” kısmında normal yazısını silin ve yerine “FullScreen” yazın. Ardından da dosyayı kaydedin. Son işlem olarak ta hem”config_defult” dosyasına hem de “config” dosyasına sırasıyla sağ tıklayıp “Özellikler” diyin. ve “Salt okunur” kısmını işaretleyip “Uygula” ve “Tamam” tuşlarına tıklayın.

resident evil village türkçe yama nasıl yapılır
resident evil village türkçe yama nasıl yapılır

Tüm işlemleri doğru yaptığınızda Resident Evil Village Türkçe yama siyah ekran sorununu çözmüş olmanız gerekiyor. Bundan sonra oyuna girerek sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edebilirsiniz.

Böylece sizlere detaylı bir şekilde Resident Evil 8 Village Türkçe yama kurulumunu göstermiş olduk ancak uygulamalı olarak, izleyerek kurulumları gerçekleştirmek istiyorsanız da aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Sitemizde yer alan bazı benzer içeriklerimiz;

Resident Evil 8 Türkçe Yama ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Resident Evil Village Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

İlk olarak Türkçe yama dosyasını indirin. Ardından dosya içerisindeki klasörü kopyalayıp oyun dizinine yapıştırın. Klasörün içerisinde yer alan Modmanager.exe programını çalıştırın ve oyun seçimi kısmında Resident Evil Village oyununu seçin. Refresh mod list kısmına tıkladıktan sonra yüklemek istediğiniz oyun ve DLC leri seçin. Ardından oyununuzda tamamen Türkçe olacaktır.

Resident Evil 8 Türkçe yama ile alakalı benzer içerikleri incelemek için Türkçe Yamalar bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

4.9/5 - (8 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentisini Bizim Sitemizde Devre Dışı Bırakın.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
mizah.org