Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Türkçe Yama

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Türkçe yama makalemizde sizlere ilk olarak en güncel Türkçe yama dosyasını, ardından da kurulum adımlarını göstereceğiz. Böylece sorunsuz bir şekilde kurulum yaparak, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oyununu Türkçe olarak oynayabileceksiniz.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Türkçe Yama İndir🟢

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oyunu tamamen ücretsiz olarak Calypso ekibi tarafından Türkçe’ye çevrilmiştir. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oyunu için Türkçe yama dosyasına ve detaylarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Denenme Tarihi01.08.2023
Yama İndirme LinkiTıklayınız!
Yama YapımcısıCalypso Ekibi
Dosya Boyutu7.62 MB

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oyununun resmi olarak Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Türkçe Yama Nasıl Yapılır?🟡

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oyunu için Türkçe yama dosyasını indirdiğinize göre, şimdi de sizlere Marvel’s Spider-Man: Miles Morales için Türkçe yama dosyasını nasıl kuracağınızı anlatalım.

İndirmiş olduğunuz Türkçe yama dosyası aslında Calypso ekibinin kendi Türkçe yama çevirileri için geliştirmiş olduğu bir Launcher programıdır ve bu Launcher programı Calypso ekibinin çevirdiği tüm oyunları içermektedir.

spider-man miles morales türkçe yama indir
spider-man miles morales türkçe yama indir

İlk olarak “CalypsoLauncher.exe” adlı programı yönetici olarak çalıştırın.

Yönetici olarak çalıştırmazsanız, program açılmayacaktır.

Spider-Man Miles Morales Türkçe yama ücretsiz
Spider-Man Miles Morales Türkçe yama ücretsiz

Eğer Calypso Launcher programını ilk defa kuruyorsanız eğer karşınıza yukarıdaki resimdeki gibi Discord ID girme kısmı gelecektir ancak daha önce Calypso Launcher kullanmış ve giriş yapmışsanız bu ekran karşınıza çıkmayacaktır.

İlk olarak yukarıdaki resmin sağ üst kısmında yer alan Discord simgesine tıklayın ve Calypso ekibinin Discord sunucusuna katılın. Sunucuya katıldıktan sonra Discord ID isminizi ekrandaki kutucuğa yazmanız yeterli olacaktır.

Discord ID isminizi nasıl öğreneceğinizi bilmiyorsanız eğer Discord ID Bulma adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Spider-Man Miles Morales Türkçe yama nasıl yapılır
Spider-Man Miles Morales Türkçe yama nasıl yapılır

Discord ID isminizi girdikten sonra karşınıza Calypso programının arayüzü gelecektir. Calypso Launcher arayüzünde ilk olarak “Türkçe Yamalar” bölümüne tıklayın. Ardından da “Spider-Man: Miles Morales” oyununun üstüne gelip “Bilgiler/Yükle” butonuna tıklayın.

Spider-Man: Miles Morales dil değiştirme
Spider-Man: Miles Morales dil değiştirme

Ardından yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi “Yükle” butonuna tıklayın. Yükle butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak oyunun bilgisayarınızda kurulu olduğunu dizini seçmeniz için bir ekran karşınıza çıkacaktır.

Spider-Man: Miles Morales Türkçe yama son sürüm
Spider-Man: Miles Morales Türkçe yama son sürüm

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oyununun bilgisayarınızda yüklü olduğu dizini bulun ve “Klasör Seç” kısmına tıklayın. Ardından otomatik olarak Türkçe yama kurulum işlemleri başlayacaktır.

Klasör seçme adımında yanlış klasörü seçerseniz kurulum gerçekleşmez.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Türkçe Yama Siyah Ekran⚫️

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oyununu açtığınızda siyah ekran ile karşılaşıyorsanız yüksek ihtimal oyuna güncelleme gelmiştir ve yama sürümü ile oyun sürümü uyumsuz olduğu içinde karşınıza siyah ekran çıkmaktadır.

Böyle bir durumda en doğru seçenek sizler için yamanın güncellenmesini beklemek ve Calypso ekibinin Discord sunucusundan yaşadığınız sorunu bildirmek olacaktır.

Böylece sizlere hem en güncel Spider-Man: Miles Morales Türkçe yama dosyasını nasıl indireceğinizi göstermiş olduk hem de Türkçe yama dosyasını nasıl kuracağınızı detaylı bir şekilde anlatmış olduk.

Marvel’s Spider-Man Türkçe yama kurulum adımlarını uygulamalı olarak izleyerek ilerlemek isterseniz de aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Sitemizde yer alan benzer içeriklerimiz;

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Türkçe Yama ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama Nasıl Kaldırılır?

Türkçe yama dil desteğini kaldırmak istiyorsanız Steam kütüphanenizden Spider-Man: Miles Morales oyunu için dosya doğrulaması yapmanız yeterli olacaktır.

Spider-Man: Miles Morales Türkçe Yama adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Türkçe Yamalar adlı kategorimizi inceleyebilirsiniz.

4.8/5 - (6 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!!!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

kripto para haberleri