Starfield Türkçe Yama İndir! 2023 ⭐ (Gamepass)

Starfield Türkçe yama rehberimizde sizlere hem en güncel Türkçe yama dosyasını hem de en güncel Türkçe yama kurulum yöntemlerini göstereceğiz. Böylece her zaman en güncel Türkçe altyazı’ya sahip olmuş olacaksınız.

Starfield oyunu için Türkçe yama dosyasını kullanıcılara Calypso ekibi hazırlamış ve yayınlamıştır. Calypso ekibi Starfield oyununun Türkçe yamasını düzenlenmiş makine çevirisi olarak hazırlamıştır.

starfield türkçe yama indir
starfield türkçe yama indir

Çoğu kullanıcı düzenlenmiş makine çevirisi ile makine çevirisini bir tutuyor. Bu büyük bir hata! Çünkü düzenlenmiş makine çevirisi, standart makine çevirilerine göre daha kaliteli çevirilerdir ve tabi ki çeviren ekipte çok önemlidir.

Şimdi daha fazla uzatmadan ilk olarak sizlere en güncel Starfield Türkçe yama dosyasını nasıl indirebileceğinizi gösterelim.

Starfield Türkçe Yama İndirme⬇️

starfield türkçe yama steam
starfield türkçe yama steam

Starfield Türkçe yama dosyasının en güncel versiyonuna ve Türkçe yama dosyasına ait tüm detaylara aşağıdaki tablodan her zaman ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki tabloyu yama güncellendikçe güncellemekteyiz.

Desteklenen CihazlarPC
Son Denenme Tarihi06.09.2023
Starfield Türkçe Yama İndirTıklayınız!
Dosya Boyutu12.29 MB
Yama YapımcısıCalypso Ekibi
Yama SürümüSon Sürüm
Yama TürüDüzenlenmiş Makine Çevirisi
FiyatÜcretsiz

Starfield Türkçe yama da otomatik güncelleme sistemi vardır ve bir kere kurduktan sonra, oyun güncellendikçe otomatik olarak oyuna giriş yaptığınızda yama kendiliğinden güncellenecektir.

Starfield Türkçe yamayı kurduktan sonra otomatik güncelleme alacaksınız.

Starfield Türkçe yama dosyasını indirdiğinizde bilgisayarınıza Calypso Launcher programı inecektir. Bu program Calypso ekibinin Türkçe yamalarını yayınladığı programdır.

Calypso ekibinin Türkçe yamalarına sadece Calypso Launcher programı üzerinden erişebilirsiniz.

Starfield Türkçe Yama Kurulumu🚀

starfield türkçe yama kurulumu
starfield türkçe yama kurulumu

Starfield Türkçe yama dosyasını indirdiyseniz, artık Starfield Türkçe yama kurulum adımlarına geçebilirsiniz demektir. Starfield Türkçe yama kurulum adımları şu şekildedir:

 • İlk olarak Calypso Launcher programını yönetici olarak çalıştırın.
 • Ardından Calypso ekibinin discord sunucusuna katılın ve Discord id isminizi girin.
 • Calypso Launcher programı açıldıktan sonra “Türkçe Yamalar” bölümüne tıklayın.
 • Starfield oyununu bulun ve “Bilgiler/Yükle” butonuna tıklayın.
 • Son olarak Starfield’ı Gamepass’ten oynuyrosanız Gamepass seçeneğini, Steam veya Epic Games üzerinden oynuyrosanız da Steam, Epic Games seçeneğini seçin.
 • Oyunun bilgisayarınızda kurulu olduğu dizini seçin.

Tüm bu adımları doğru gerçekleştirdiğinizde Starfield oyununuz Türkçe olmuş olacaktır.

Kurulum tamamlandı ibaresini görmeden programı kapatmayınız.

Şimdi de sizlere adım adım Starfield Türkçe yama kurulumlarını gösterelim. İlk olarak başta da belirttiğimiz gibi indirmiş olduğunuz “CalypsoLauncher.exe” programını yönetici olarak çalıştırın.

Yönetici olarak çalıştırmazsanız, program açılmayacaktır.

starfield türkçe yama son sürüm
starfield türkçe yama son sürüm

Calypso Launcher programını bilgisayarınızda ilk kez çalıştırdığınızda karşınıza ilk olarak yukarıdaki ekran çıkacaktır. Bu ekranda ilk olarak sağ üst kısımda yer alan Discord logosuna tıklayın.

Ardından Calypso ekibinin discord sunucusuna katılın ve sunucuya katıldıktan sonra discord is isminizi kutucuğa girin. Calypso ekibi izinsiz, spam indirmeleri önlemek için böyle bir adım eklemiştir.

Calypso ekibinin discord sunucusundan ayrılırsanız Türkçe yama çalışmayacaktır.

Eğer Discord id isminizi nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız da sitemizde yer alan Discord ID Bulma rehberimizi okuyabilirsiniz.

starfield türkçe yama nasıl kurulur
starfield türkçe yama nasıl kurulur

Calypso Launcher programı açıldığında ilk olarak “Türkçe Yamalar” kısmına tıklayın. Ardından da Starfield oyununu bulun ve “Bilgiler/Yükle” butonuna tıklayın.

starfield türkçe yama nasıl yapılır
starfield türkçe yama nasıl yapılır

Starfield’ın sayfasına girdiğinizde de sol alt kısımda yer alan Steam, Epic Games logolu “Yükle” butonunu seçin ve Starfield oyununun bilgisayarınızda kurulu olduğu dizini seçin.

Böylece Starfield oyununuz tamamen Türkçe olmuş olacaktır.

Starfield Türkçe Yama Gamepass🟢

starfield türkçe yama gamepass
starfield türkçe yama gamepass

Starfield Türkçe yama Gamepass başlığımızda da Gamepass üzerinden Starfield oyununuza nasıl Türkçe yama kurabileceğinizi göstereceğiz.

Bildiğiniz üzere sizlere ilk olarak sizlere Starfield Türkçe yama kurulum adımlarını anlattık. Gamepass kurulumu içinde sadece son adımda Gamepass “Yükle” butonunu seçmeniz ve bilgisayarınızda Starfield oyununun kurulu olduğu dizini seçmeniz yeterli olacaktır.

Böylece Gamepass içinde kurulum gerçekleştirmiş olacaksınız.

Starfield Türkçe Yama Kaldırma⭐

Starfield Türkçe yama kaldırma başlığımızda da eğer yamayı kaldırmak isterseniz nasıl kaldırabileceğinizi göstereceğiz. Böylelikle yamayı kurduktan sonra kaldırmak için oyun dosyalarını silmenize gerek kalmayacak.

İlk olarak Starfield oyununun bilgisayarınızda kurulu olduğu dizine gidin, ardından da aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi “yamakaldir.exe” programını bulun ve çalıştırın.

starfield türkçe yama kaldırma
starfield türkçe yama kaldırma

Son olarak sizlere kaldırmak istediğinizden emin misiniz diye soracaktır. Evet seçeneğini seçerek devam edin. Böylece Türkçe yama dosyasını sorunsuz bir şekilde kaldırmış olacaksınız.

Makalemizde sizlere hem en güncel Starfield Türkçe yama dosyasını nasıl indirebileceğinizi hem de nasıl kurabileceğinizi tüm detaylarıyla anlatmış olduk. Eğer sorularınız var ise aşağıdaki yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

Starfield Türkçe yama kurulumu işlemlerini uygulamalı olarak, izleyerek takip etmek isterseniz de aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Sitemizde yer alan bazı içeriklerimiz;

Starfield Türkçe Yama ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Starfield Türkçe Yama Otomatik Güncelleniyor Mu?

Starfield Türkçe yama kurulumunu gerçekleştirdikten sonra eğer yamaya yeni bir güncelleme gelmiş olursa Starfield oyununa girdiğinizde sizlere güncelleme geldiğine dair bir bildirim gelecektir.

Starfield Türkçe Yama adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Türkçe Yamalar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (6 votes)

“Starfield Türkçe Yama İndir! 2023 ⭐ (Gamepass)” üzerine 20 yorum

  • Yakın zamanda eklenecek, şimdilik steam, epic games yükle butonunu seçip, yükleme klasörü olarak Starfield klasörünü değil, Starfield klasörünün içerisindeki content klasörünü seçin.

   Cevapla
 1. ilk kez açtığımda “güncelleme bulundu program güncellenecek” yazıyor tamam diyorum kapanıyor.

  Cevapla
 2. türkçe yama daha önce sorunsuz çalışıyordu fakat şuan bazı yazı karakterleri kare şeklinde görünüyor nasıl düzeltebilirim?

  Cevapla
 3. Merhaba
  Daha önce yüklemiştim ancak yama kayboldu. XBOX için tekrar yüklemeye çalıştığımda oyunun yüklü olduğu klasörleri görüyor ancak uygulamayı görmüyor yama. Yani oyunu seçip yükleme yapamıyorum.

  Yama ekibine teşekkürler.

  Cevapla
  • Merhaba,

   Launcher’a Gamepass Yükle butonu geldiği için, yeniden yükleme yapmak istediğinizde gamepass butonunu seçip “Starfield” klasörünü seçmeniz yeterlidir.

   Cevapla
 4. Şu lüften bekleyin ekranında daha kaç dakika bekleyeceğiz ????

  Yarım saat oldu bi discord id check edemediniz.

  Cevapla

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!!!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

kripto para haberleri