Wo Long: Fallen Dynasty Türkçe Yama 2023

Wo Long: Fallen Dynasty Türkçe Yama makalemizde sizlere Wo Long: Fallen Dynasty oyunu için güncel Türkçe yama kurulumunu ve Türkçe yama dosyasına dair detayları paylaşacağız.

Wo Long: Fallen Dynasty oyunu aksiyon RPG olarak piyasaya sürülmüş bir yapımdır. Resmi olarak Türkçe dil desteği olmadığı içinde sizlere bu makalemizde Türkçe yama kurulumunu göstereceğiz.

Wo Long: Fallen Dynasty Türkçe Yama İndir🟢

wo long fallen dynasty türkçe yama indir
wo long fallen dynasty türkçe yama indir

Wo Long: Fallen Dynasty Türkçe Yama İndir başlığımızda sizlere Türkçe yama dosyasını ve yama dosyasına dair detayları paylaşacağız. Wo Long: Fallen Dynasty oyunu için en güncel Türkçe yama dosyasına her zaman aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilirsiniz.

Denenme Tarihi29.07.2023
Yama İndirme LinkiTıklayınız!
Yama YapımcısıCalypso Ekibi
Dosya Boyutu7.62 MB
FiyatÜcretsiz

Wo Long: Fallen Dynasty oyununun Türkçe yama çevirisini Calypso ekibi gerçekleştirdi.

Wo Long: Fallen Dynasty Türkçe Yama Kurulumu🟡

Wo Long: Fallen Dynasty Türkçe yama kurulumu başlığımızda da sizlere Wo Long: Fallen Dynasty oyunu için indirmiş olduğunuz Türkçe yama dosyasını nasıl kuracağınızı göstereceğiz.

İlk olarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz “CalypsoLauncher.exe” programını yönetici olarak çalıştırın.

Calypso Launcher programı Calypso ekibinin tüm Türkçe yamalarını yayınladığı programdır.

wo long fallen dynasty türkçe yama kurulumu
wo long fallen dynasty türkçe yama kurulumu

Calypso Launcher programını eğer ilk kez çalıştırıyorsanız karşınıza yukarıdaki gibi bir ekran çıkacaktır. İlk olarak bu ekranın sağ üst kısmında yer alan Discord logosuna tıklayın ve Calypso ekibinin discord sunucusuna katılın.

Sunucuya katıldıktan sonra da Discord ID isminizi kutucuktaki alana girin. Eğer Discord ID isminizi nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız Discord ID Bulma rehberimizi okuyabilirsiniz.

wo long fallen dynasty türkçe yama güncel
wo long fallen dynasty türkçe yama güncel

Discord ID adımını geçtikten sonra Calypso Launcher programınız açılacaktır. Program açıldığında ilk olarak “Türkçe Yamalar” kısmına tıklayın ardından da Wo Long: Fallen Dynasty oyununun üzerine gelip “Bilgiler/Yükle” butonuna tıklayın.

wo long fallen dynasty türkçe yama son sürüm
wo long fallen dynasty türkçe yama son sürüm

Wo Long: Fallen Dynasty oyununun açılan sayfasının sol alt kısmında 2 farklı buton göreceksiniz. Bu butonlardan mavi olanı Wo Long: Fallen Dynasty oyununu Steam ve Epic Games üzerinden oynayanlar için iken, Yeşil buton ise Gamepass üzerinden oynayanlar içindir.

Mavi butona tıkladıktan sonra Wo Long: Fallen Dynasty oyununun bilgisayarınızda kurulu olduğu klasörü seçin ve “Klasör Seç” butonuna tıklayın.

Böylece Wo Long: Fallen Dynasty oyununu sorunsuz bir şekilde Türkçe yapmış olacaksınız. Wo Long: Fallen Dynasty oyununuza girip Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Kurulum tamamlandı ibaresini görmeden programı kapatmayın.

Wo Long: Fallen Dynasty Türkçe Yama Gamepass🟠

Wo Long: Fallen Dynasty Türkçe yama gamepass başlığımızda da sizlere Gamepass üzerinden Wo Long: Fallen Dynasty oyununa nasıl Türkçe yama kurabileceğinizi göstereceğiz.

Gamepass kurulumunun aslında Steam kurulumundan pek bir farkı yoktur, sadece son adımda Yükle butonları arasından Gamepass butonunu seçerek yükleme yapmanız yeterlidir.

Sitemizde yer alan bazı içeriklerimiz;

Wo Long: Fallen Dynasty Türkçe Yama ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Wo Long: Fallen Dynasty Dil Değiştirme Nasıl Yapılır?

Wo Long: Fallen Dynasty oyunua giriş yaptıktan sonra ayarlar kısmına girip istediğiniz dili seçebilirsiniz.

Wo Long: Fallen Dynasty Türkçe Yama adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Türkçe Yamalar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (6 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!!!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

kripto para haberleri