GTA 5 Arabanın Üstünü Açma ✔️ 2023

GTA 5 arabanın üstünü açma. GTA 5 oyununun en çok sevilen özelliklerinden bir tanesi de oyun içerisinde neredeyse tüm her şeyi yapabiliyor olmanız diyebiliriz. Bir oyunun, oyuncuya bu şekilde bir özgürlük tanıyabilmesi de oyunun daha çok oynanmasını ve daha çok sevilmesini sağlıyor. Bu özgürlük karakteriniz ile oyun içerisinde istediğiniz bir yere gitmekte olabilir, istediğiniz aracı sürmekte hatta istediğiniz aracın üstünü açmakta olabilir.

gta 5 arabanın üstünü açma tuşu
gta 5 arabanın üstünü açma tuşu

GTA 5 oyununda bir çok farklı araç bulunmaktadır ve grafikleri sayesinde de oyun içerisinde çok gerçekçi arabaların yer aldığını söyleyebiliriz. Bazı araçlarında üstü açılabilir şekilde ayarlanmıştır ve isterseniz GTA 5 oyununda arabaların üstünü açabiliyorsunuz. Şimdi de asıl konumuz olan GTA 5 arabanın üstünü açma tuşu konumuza geçiş yapalım.

GTA 5 Üstü Açılan Arabalar🟠

GTA 5 arabanın üstünü açma işlemi yapabilmeniz için öncelikle kullandığınız arabanın GTA 5 üstü açılan arabalar arasından bir tanesi olması gerekmektedir, tahmin edeceğiz üzere GTA 5 oyunundaki her arabanın üstü açılmamaktadır.

GTA 5 oyununda üstü açılan bazı arabaların aşağıdan inceleyebilirsiniz.

GTA 5 Üstü Açılan Arabalar
Verlierer by Bravado
Tropos Rallye by Lampadati
Surano by Benefactor
Specter Custom by Dewbauchee
Seven-70 by Dewbauchee
Raptor by BF
Rapid GT by Dewbauchee
Penumbra by Maibatsu
Omnis by Obey
Massacro by Dewbauchee
Lynx by Ocelot
Kuruma by Karin
Khamelion by Hijak
Futo by Karin
Furore GT by Lampadati
Jester by Dinka
Drift Tampa by Declasse
Fusilade by Schyster
Go Go Monkey Blista (Compact) by Dinka

GTA 5 Araba Üstü Açma Tuşları🟢

GTA 5 araba üstü açma tuşları oyunu oynadığınız cihaza göre değişiklik göstermektedir ayrıca her arabanın üstü açılmamaktadır, GTA 5 oyununda da gerçekte olduğu gibi sadece üstü açılabilir olarak tasarlanmış araçların üstlerini açabiliyorsunuz, bu araçlara da GTA 5 üstü açılan araçlar denilmektedir. Şimdi sizlere sırasıyla PS ve PC üzerinden oynayarak arabanın üstünü nasıl açabileceğinizi göstereceğiz.

GTA 5 Arabanın Üstünü Açma Tuşu PC🟡

GTA 5 arabanın üstünü açma tuşu PCH” tuşudur. Klavyenizdeki H tuşunu kullanarak bilgisayarınızdan GTA 5 oyununda arabaların üstünü açabilir ve yine “H” tuşuna tıklayarak arabaların üstünü kapatabilirsiniz.

gta 5 araba üstü açma ps3
gta 5 araba üstü açma ps3

GTA 5 Arabanın Üstünü Açma Tuşu PS3-PS4-PS5⚪️

GTA 5 oyunu Playstation’ın 3 versiyonunun da da aktif olarak oynanılabilmektedir. Bu versiyonlar PS3, PS4 ve PS5 şeklindedir. Hangi Playstation versiyonu ile GTA 5 oynuyor olursanız olun, konsol ve oynayış tuşları aynıdır.

PS3 GTA 5 araba üstü açma tuşu, PS4 GTA 5 araba üstü açma tuşu ve PS5 GTA 5 araba üstü açma tuşu konsolunuzda yer alan “sağ yön” tuşudur. Sağ yön tuşunu kullanarak arabanın üstünü açabilir ve yine sağ yön tuşunu kullanarak arabaların üstünü kapatabilirsiniz.

GTA 5 oyununda bir arabanın üstünü açabilmek için, kullandığınız arabanın GTA 5 üstü açılan arabalar arasında olması gerekmektedir.

GTA 5 arabanın üstünü kapatma işlemi yapmak isterseniz de aynı şekilde açma tuşu olarak kullandığınız tuş ile arabaların üstünü kapatabilirsiniz. Aynı tuşa tekrar basmanız yeterlidir.

Sitemizde yer alan bazı içeriklerimiz;

GTA 5 Arabanın Üstünü Açma ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

PC GTA 5’te Arabanın Üstü Nasıl Açılır?

GTA 5 oyununu bilgisayar ile oynuyorsanız, arabanın üstünü açmak için “h” tuşunu kullanabilirsiniz ayrıca aynı tuşu tekrar kullanarak arabaların üstünü yeniden kapatabilirsiniz.

PS3 GTA 5’te Arabanın Üstü Nasıl Açılır?

GTA 5 oyununu PS3 ile oynuyorsanız arabanın üstünü açmak için konsolunuzdaki sağ yön tuşunu kullanmanız yeterlidir. Böylece araba üstü açılacaktır ayrıca arabanın üstünü tekrar kapatmak içinde aynı tuşa tekrar basmanız yeterlidir.

GTA 5 arabanın üstünü açma adlı makalemize benzer içerikleri Oyun Rehberi bağlantısından inceleyebilirsiniz.

5/5 - (21 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentisini Bizim Sitemizde Devre Dışı Bırakın.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
mizah.org