GTA 5 Gece Yapma Kodu 2022 ✔️ (PC-PS)

GTA 5 gece yapma koduMAKEITRAIN” şeklindedir. Aslında MAKEITRAIN kodu GTA 5 oyununda gece olmasını değil, kapalı ve yağmurlu bir ortam yaratmanızı sağlamaktadır. Bu koda GTA 5 gece yapma kodu dememizin sebebi de GTA 5 oyununda aslında gece yapma kodu diye bir kod bulunmaması diyebiliriz ancak merak etmeyin bahsettiğimiz kod dışında makalemizde sizlere nasıl gece yapacağınıza dair detayları göstereceğiz.

gta 5 gece yapma kodu
gta 5 gece yapma kodu

GTA 5 oyunu bildiğiniz üzere PC, XBOX ve tüm PS3 ve sonrası cihazlarında oynanılmaktadır. Genelde her cihazın oynayış tuş takımı farklı olduğu için cihazlara özel olarak ayrı bir anlatım gerçekleştiriyoruz ancak bu makalemizin konusu olan GTA 5 gece yapma kodu tüm cihazlarda aynı yöntemle gerçekleştirilebilir o yüzden de;

  • GTA 5 gece yapma PC
  • GTA 5 gece yapma PS4
  • GTA 5 gece yapma PS3

şeklinde farklı alt başlıklar açmayacağız.

GTA 5 Gece Yapma🟡

gta 5 gece yapma hilesi ps4
gta 5 gece yapma hilesi ps4

GTA 5 gece yapma kodu olarak makalemizin başında da belirttiğimiz üzere “MAKEITRAIN” kodunu kullanabilir ve böylece gecenin daha hızlı gelmesini sağlayabilirsiniz. Oyun içerisinde de direk GTA 5 gece yapma ile alakalı bir kod bulunmadığı için, GTA 5 oyununda en hızlı şekilde gece yapma yöntemini sizlere anlatacağız.

PC, XBOX, PSGTA 5 Hileleri
MAKEITRAINGTA 5 gece yapma kodu
GTA 5 hileleri

GTA 5 oyununda ki save sisteminde bildiğiniz üzere güvenli evlerden bir tanesine giderek oyunu kaydedebiliyorsunuz, bu sistem GTA Vice City döneminden beri GTA’nın tüm serisine gelmiş bir sistemdir. Güvenli evlerden bir tanesine gidip, yatağınızda uyuduktan sonra gün olarak tam 6 saat geçmiş oluyor.

GTA 5 gece yapma yöntemi olarak güvenli evlerin sağladığı uyuyarak 6 saatlik zaman geçirme yöntemini kullanabilir ve böylece GTA 5 oyununda hızlı bir şekilde gece yapabilirsiniz.

Uyuyarak gece yapmaya çalışırken her uyuma sonrası tam 6 saat ilerleme olduğunu unutmayın, eğer 22.00 da karakterinizi uyumaya gönderirseniz saat 04.00 da uyanacaktır ve güneşin doğuşunu görebilirsiniz. Uyuma saatinize çok dikkat etmelisiniz.

YouTube video
GTA 5 gece yapma PS4

Bazı içeriklerimiz;

GTA 5 ile Alakalı Sık Sorulan Sorular🟢

GTA 5 Gece Yapma Kodu Nedir?

GTA 5 oyununda direkt gece yapmanızı sağlayacak bir kod bulunmamaktadır ancak havanın kapalı ve yağışlı olmasını “MAKEITRAIN” kodunu kullanarak sağlayabilirsiniz, böylece GTA 5 oynarken gece daha hızlı gelecektir.☑️

GTA 5 gece yapma kodu ile benzer içeriklerimizi incelemek için Oyun Rehberi bağlantısını ziyaret edebilir, GTA 5 hakkında daha fazla bilgi almak içinde Wikipedia bağlantısına bakabilirsiniz.

5/5 - (21 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentisini Bizim Sitemizde Devre Dışı Bırakın.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
mizah.org