The Forest Uçma Hilesi

Makalemizin başında belirtmek isteriz ki The Forest oyununda uçma hilesi bulunmamaktadır. The Forest oyununun geliştiricileri oyuna resmi olarak uçma ile alakalı herhangi bir özellik eklememiştir.

the forest uçma hilesi nasıl yapılır
the forest uçma hilesi nasıl yapılır

The Forest oyununda bir çok farklı hile kodları bulunmaktadır ve oyunseverler de doğal olarak hileleri merak edip araştırıyorlar. The Forest oyununda da uçma hilesi dışında bir çok hile kodu bulunuyor. The Forest hile kodları bağlantısına tıkladığınızda yeni sekmede otomatik olarak açılacaktır. Yazımızı okuduktan sonra isterseniz The Forest hile kodları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

The Forest Konsol Açma⚪️

the forest uçma
the forest uçma

The Forest oyununa giriş yaptıktan sonra oyun içi ayarlar kısmından hilelerin etkinleştirilmesi ayarını aktif hale getiriniz. Ardında The Forest ana menüsüne döndüğünüzde ana başlık ekranına “developmentermodeon” yazmalısınız.

Yukarıdaki kodu yazdıktan sonra artık konsolu açabileceksiniz demektir, konsolun açılıp, açılmadığını kontrol etmek için F1 tuşuna tıklayabilirsiniz eğer hala konsol açılmıyor ise “F” tuşuna tıklayarak F kilidinin açık olup olmadığını görebilirsiniz. F tuşuna bir daha bastığınızda da kilitlemişseniz, kilit açılacaktır.

The Forest Uçma Hilesi Tekniği⚫️

The Forest oyununda uçma hilesi kullanabilmeniz için ilk önce The Forest konsol açmayı bilmeniz gerekmektedir çünkü neredeyse hemen hemen tüm oyunlarda olduğu gibi The Forest oyununda da hile kodları konsola yazılmaktadır.

the forest uçma hilesi kodu
the forest uçma hilesi kodu

The Forest oyununda eğer konsol açmayı bilmiyorsanız, yukarıdaki adımlarımızı uygulamayı ihmal etmeyiniz.

Güncelleme: The Forest oyununda aktif olarak bir The Forest uçma hilesi bulunmamaktadır, sadece eski dönemlerde uçmanızı sağlayan bir bug bulunuyordu ancak artık o bug’ta gelen güncellemeler ile düzeltildi, yeniden böyle bir hile gelir ise sizlerle paylaşılacaktır.

The Forest Uçma Hilesi ile Alakalı Sık Sorulan Sorular🟣

The Forest oyununda hile nasıl yapılır?

The Forest oyununda hile yapmanız için kullanılan hile kodları bulunmaktadır. Bunun içinde ilk olarak konsol açmayı bilmeniz gerekmektedir. Sitemizde yer alan The Forest hile kodları makalemizi okumanızı tavsiye ederim.

The Forest hile kodları nereye yazılır?

The Forest hile kodları konsol penceresine yazılmaktadır. Konsol penceresini açmayı bilmiyorsanızda sitemizde yer alan The Forest hile kodları makalemizi okumanızı tavsiye ederim.

The Forest oyununun resmi sayfasına da bağlantıdan ulaşabilir, Oyun Rehberi bağlantısından da benzer içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

5/5 - (27 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!!!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

kripto para haberleri