Mafia 2 Türkçe Yama 2023 (En Yeni)

Mafia 2 Türkçe yama rehberimizde sizlere Mafia 2 Türkçe yama kurulum işlemlerini nasıl gerçekleştirebileceğinizi ve en güncel Mafia 2 Türkçe yama dosyasını nasıl indirebileceğinizi göstereceğiz.

Mafia 2 Türkçe yama rehberimizde ayrıca kullanıcıların çok fazla sorguladığı “Mafia 2 Definitive Edition Türkçe Yama” , “Mafia 2 Türkçe Yama İndir” , “Mafia 2 Türkçe Yama Kurulum” , “Mafia 2 DLC Türkçe Yama” , “Mafia 2 Definitive Edition Türkçe Yama İndir” konuları da cevaplayacağız.

Mafia 2 Türkçe Yama İndir🟢

mafia 2 türkçe yama indir
mafia 2 türkçe yama indir

Mafia 2 Türkçe yama indir başlığımızda sizlere hem klasik oyunda hem de Mafia 2 Definitive Edition Türkçe yama için çalışan en güncel yama dosyasını paylaşayacağız. Böylece Mafia 2 oyununun hangi sürümünü oynuyor olursanız olun en güncel yamayı indirerek oyunu sorunsuz bir şekilde Türkçe olarak oynayabileceksiniz.

Mafia 2 Türkçe Yama dosyası Jimmy’s Vendetta , Joe’s Adventures ve Betrayal of Jimmy DLC paketlerini de Türkçeleştirmektedir. Mafia 2 DLC Türkçe yama için ayrı bir yama indirmeyeceksiniz sadece tek bir yama dosyası ile tüm oyunu Türkçe dil olarak oynayabileceksiniz.

Desteklenen CihazlarPC
Mafia 2 Türkçe Yama (Klasik Sürüm)Tıklayınız!
Mafia 2: Definitive Edition Türkçe YamaTıklayınız!
Yama SürümüSon Sürüm
FiyatÜcretsiz

Mafia 2 Türkçe Yama Nasıl Yapılır?🔵

Mafia 2 Türkçe yama nasıl yapılır? başlığımızda Mafia 2 oyununun klasik sürümü için Türkçe yama kurulumunu nasıl gerçekleştireceğinizi göstereceğiz. İlk olarak Mafia 2 Türkçe yama dosyasını yukarıdaki tablodan indirmiş olmanız gerekmektedir.

RAR formatında inen Türkçe yama dosyasını ilk olarak klasöre çıkartın.

RAR dosyasını klasöre çıkartmak için WINRAR, 7ZIP gibi programlar kullanmanız gerekmektedir.

mafia 2 türkçe yama steam
mafia 2 türkçe yama steam

Klasörün içerisinde yer alan “edit” ve “pc” klasörlerini kopyalayın. Ardından da Mafia 2 oyununuzun bilgisayarınız da kurulu olduğu dizine gidin ve Mafia 2 klasörünün içerisine yapıştırın. Böylece Mafia 2 oyununuz tamamen Türkçe olmuş olacaktır.

Mafia 2 klasörüne yama dosyalarını yapıştırdığınızda dosyaları değiştir ibaresi gelmiyorsa, yanlış yere kopyalıyorsunuz demektir.

Mafia 2: Definitive Edition Türkçe Yama Nasıl Yapılır?🟠

mafia 2 türkçe yama nasıl yapılır
mafia 2 türkçe yama nasıl yapılır

Mafia 2: Definitive Edition Türkçe yama nasıl yapılır? başlığımızda sizlere adım adım Türkçe yama işlemlerini nasıl gerçekleştirebileceğinizi anlatacağız. Şimdi daha fazla uzatmadan sizlere Mafia 2: Definitive Edition Türkçe yama nasıl yapılır? adım adım gösterelim.

  • İlk olarak en güncel Mafia 2 Türkçe yama dosyasını indirmeniz gerekmektedir.
  • Yama dosyasını indirdikten sonra “RAR” dosyasından çıkartın.
  • RAR dosyasını çıkarttığınızda “pc” adında bir klasörün çıktığını göreceksiniz. Son adım olarak “pc” klasörünü kopyalayın ve oyunu hedef dizinine yapıştırın.

Böylece sorunsuz bir şekild Mafia 2 Definitive Edition Türkçe yama kurulumunu gerçekleştirmiş olacaksınız.

Bilgisayarınızda oyunun hedef dizinlerini bilmiyorsanız varsayılan olarak hedef dizinleri şu şekildedir:

C diski için: C:\Program Files\Steam\Steamapps\Common\Mafia II Definitive Edition

D diski için: D:\Program Files\Steam\Steamapps\Common\Mafia II Definitive Edition

Şimdi de sizlere resimlerle beraber aynı kurulumu detaylı bir şekilde göstereceğiz.

mafia 2 türkçe yama kurulum
mafia 2 türkçe yama kurulum

Mafia 2: Definitive Edition Türkçe yama kurulumu başlığımızda da sizlere resimli olarak adım adım Mafia 2: Definitive Edition Türkçe yama kurulum işlemlerini nasıl yapabileceğinizi göstereceğiz. İlk olarak tabi ki “Mafia 2 Türkçe Yama İndir” başlığımızda yer alan güncel yamayı indirmiş olmanız gerekmektedir.

mafia 2 türkçe dublaj yama
mafia 2 türkçe dublaj yama

Yamayı indirdikten sonra “RAR” klasörüne sağ tıklayıp “Buraya Çıkart” seçeneğini seçin. Böylece RAR içerisindeki dosyaları bir klasöre çıkartmış olacaksınız.

RAR dosyasından çıkartığınız “pc” adındaki klasörü kopyalayın ve oyunun hedef dizinine yapıştırın.

mafia 2 definitive edition türkçe yama indir
mafia 2 definitive edition türkçe yama indir

Eğer oyunun bilgisayarınıza nerede kurulu olduğunu bilmiyorsanız, Steam kütüphanenizde Mafia 2 oyununa sağ tıklayıp “Özellikler” kısmına tıklayın. Ardından “Yerel Dosyalar” bölümündeki “Göz At” kısmına tıklayın. Böylece otomatik olarak oyunun bilgisayarınızda kurulu olduğu klasöre gitmiş olacaksınız.

Son adım olarak ta klasör içerisine kopyaladığımız klasörü yapıştırmanız yeterli olacaktır. Ardından oyuna girerek Mafia 2 oyununu Türkçe altyazılı olarak oynayabilirsiniz.

Mafia 2 Türkçe Altyazı🟤

mafia 2 türkçe altyazı
mafia 2 türkçe altyazı

Mafia 2 Türkçe altyazı başlığımızda da sizlere Mafia 2 oyunu içerisinde Türkçe altyazı’yı nasıl açabileceğinizi göstereceğiz. Çoğu kullanıcı Türkçe yama işlemlerini yaptıktan sonra altyazı göremediğini belirtiyor ancak bunun için oyun için ayarlardan altyazı seçeneğini açmanız gerekmektedir. Şimdi sizlere Mafia 2 Türkçe altyazı adımlarını göstereceğiz.

  • İlk olarak “Ayarlar” kısmına tıklayın.
  • Ardından “Oyun Ayarları” kısmına tıklayın
  • Son olarak ta altyazılar kısmını “Evet” olarak seçin.

Böylece Mafia 2 Türkçe altyazı işlemini de tamamlamış olacaksınız.

Böylece sizlere Mafia 2 Türkçe yama kurulumu ile Mafia 2 Definitive Edition Türkçe yama kurulumu işlemlerini detaylı bir şekilde göstermiş olduk. Hala yaşadığınız sorunlar var ise makalemize yorum yapabilirsiniz.

Mafia 2 Türkçe yama ve Mafia 2 Definitive Edition Türkçe yama kurulumlarını uygulamalı olarak, izleyerek yapmak isterseniz de aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Sitemizde yer alan benzer içeriklerimiz;

Mafia 2 Türkçe Yama ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Mafia 2 Türkçe Yama Olmuyor?

Mafia 2 oyunu için Türkçe yama kurulumunu yapamamanızın bir çok farklı nedeni olabilir ancak en fazla rastlanılan sorun oyun sürümü ile yama sürümünün uyuşmaması ve yanlış dizine Türkçe yama kurulumunun gerçekleştirilmesidir.

Mafia 2 Türkçe yama adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Türkçe Yama bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

4.7/5 - (21 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!!!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

kripto para haberleri