Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe Yama – 2023 (En Güncel)

Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe yama rehberimizde sizlere hem PC, XBOX, gamepass ve PS4 cihazları için en güncel Türkçe yapmayı hem de nasıl kurulum yapacağınızı adım adım paylaşacağız ayrıca makalemizin sonunda resimli ve detaylı anlatım dışında uygulamalı anlatımımızda yer almaktadır.

star wars jedi fallen order türkçe yama indir
star wars jedi fallen order türkçe yama indir

Star Wars Jedi: Fallen Order oyunu meşhur seri olan Star Wars serisinin piyasaya çıkmış en iyi oyunlarından bir tanesidir ve oyunun resmi olarak bir Türkçe dil desteği bulunmamaktadır ancak oyunu Türkçe yama olarak gönüllü çevirmen olan Noxiouss tarafından çevrilmiştir, kendisine de ayrıca Türkçe yama için teşekkür ederiz.

Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe Yama Kurulumu

star wars jedi fallen order türkçe yama kurulum
star wars jedi fallen order türkçe yama kurulum

Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe yama kurulumu rehberimizde sizlere ilk olarak indirmeniz gereken dosyayı paylaşacak ve dosya ile alakalı detaylı bilgiler sunacağız. Ardından da Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu hangi cihaz veya platform üzerinden oynuyorsanız onunla alakalı kurulum yöntemini takip ederek sorunsuz bir şekilde Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe yama kurulumunu gerçekleştirmiş olacaksınız.

Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe Yama İndir

Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe yama indir başlığımızda sizlere Türkçe yama dosyasını ve detaylarını sunmaktayız. Sitemizde yer alan Türkçe yama dosyası şuan için piyasada bulunan en düzgün ve en güncel Türkçe yamadır.

Aşağıdaki tabloyu inceleyebilir ve Türkçe yamayı indirebilirsiniz. Türkçe yamamızın güncel sürüm ismi de Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe Yama v2 şeklindedir.

Desteklenen CihazlarXBOX, PC ve PS4
Denenme Tarihi06.04.2023
Web Sitesi LinkiTıklayınız!
Dosya Boyutu2.6 MB

Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe yama indirme bağlantısına tıkladıktan sonra aşağıdaki resimdeki kısma tıklayarak Türkçe yama dosyasını cihazınıza indirebilirsiniz.

jedi fallen order türkçe yama steam
jedi fallen order türkçe yama steam

Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe Yama PC

star wars jedi fallen order türkçe yama pc
star wars jedi fallen order türkçe yama pc

Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe Yama PC konumuzda sizlere bilgisayar üzerinden Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu Türkçe oynamak ve kurmak isteyenler için detaylı bir şekilde kurulum anlatımı gerçekleştireceğiz.

Şimdi sırasıyla Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe yama PC kurulum adımlarını gerçekleştirelim.

 • İlk olarak makalemizde paylaştığımız en güncel Türkçe yamayı bilgisayarınıza indirin.
 • Türkçe yama dosyasını indirdikten sonra dosyayı kopyalayın.
 • Oyunun bilgisayarınızda kurulu olduğu dizine gidin ve SwGame > Content > Paks adımlarını takip edin.
 • Kopyalamış olduğunuz dosyayı “Paks” klasörü içerisine yapıştırın.

Yukarıdaki adımları doğru bir şekilde uyguladığınızda artık Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu Türkçe oynuyor olabileceksiniz.

Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe Yama Gamepass

star wars jedi fallen order türkçe yama gamepass
star wars jedi fallen order türkçe yama gamepass

Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe Yama game pass başlığımızda sizlere Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu XBOX PC gamepass üzerinden oynayan oyuncular için anlatım gerçekleştireceğiz.

Gamepass servisi bildiğiniz üzere Microsoft şirketine aittir ve Microsoft gamepass servisindeki oyunların bir çoğunda herhangi bir mod yüklenilmesine izin vermiyor ancak Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu EA Games üzerinden sunduğu için Türkçe yama kurulumu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe yama Gamepass işlemi için ilk olarak aşağıdaki klasör dizinine bilgisayarınızda giriş yapın;

EAgames/jedi falen order/swgame/content/paks

Paks klasörüne giriş yaptıktan sonra “Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe Yama İndir” başlığımızda verdiğimiz yamayı kopyalayıp yapıştırın. Böylece artık Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu Türkçe yapmış olacaksınız.

Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe Yama Origin

Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe Yama Origin başlığını özellikle sizler için eklemek istedim çünkü Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu Amazon Prime Gaming servisi Origin platformu için ücretsiz olarak dağıttı ve sizlere Origin üzerinden oyuna sahip olan kullanıcıların nasıl Türkçe yama kurabileceğini şimdi detaylı bir şekilde göstereceğiz.

 • İlk olarak Türkçe yama dosyasını indirin.
 • İndirdiğiniz Türkçe yama dosyasını kopyalayın
 • Ardından oyunun kurulu olduğu dizine gidin ve SwGame > Content > Paks adımlarını takip ederek Paks klasörünü açın.
 • Açtığınız Paks klasörünün içerisinde kopyaladığınız Türkçe yama dosyasını yapıştırın.

Yukarıda ki adımları uyguladığınız da Origin platformu üzerinden Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu Türkçe olarak oynayabilirsiniz ancak yinede uygulamalı olarak izleyerek Türkçe yama kurulumu yapmak istiyorsanız da aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Star Wars Jedi: Fallen Order PS4 Türkçe Yama

Star Wars Jedi: Fallen Order PS4 Türkçe Yama kurulumu diye bir yöntem ne yazık ki bulunmamaktadır çünkü oyunu çeviren gönüllü üye sadece bilgisayarlar için Türkçe yama dosyası hazırlamıştır ve hazırlanılan Türkçe yama PS4 veya PS5 cihazlarla uyumlu değil.

Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe Yama XBOX

star wars jedi fallen order türkçe yama xbox
star wars jedi fallen order türkçe yama xbox

Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe Yama XBOX kurulumu ne yazık ki bulunmamaktadır çünkü Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe yama dosyası sadece bilgisayar cihazları ile uyumludur, XBOX cihazlarında çalışmadığı için şimdilik bir Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe Yama XBOX kurulumu bulunmamaktadır.

Hem PS cihazları hem de XBOX cihazları için bir Türkçe yama yayınlanırsa şuan okuduğunuz makalede indirilebilir olarak karşınızda olacaktır eğer hala makalemizde bir Türkçe yama yok ise hala XBOX ve PS cihazları için bir yama bulunmuyor anlamına gelmektedir.

Benzer bazı içeriklerimiz;

Star Wars Jedi: Fallen Order ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Star Wars Jedi Fallen Order Türkçe var mı?

Star Wars Jedi: Fallen order oyununun güncel türkçe yamaları bulunmaktadır ayrıca makalemizden xbox, gamepass, pc ve ps4 cihazlar için türkçe kurulum rehberine de ulaşabilirsiniz.

Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe Yama adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Türkçe Yamalar bağlantısını, Star Wars hakkında daha fazla bilgi edinmek içinde Wikipedia bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

4.9/5 - (18 votes)

“Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe Yama – 2023 (En Güncel)” üzerine 10 yorum

 1. Teşekkürler dostum faydalı bir rehber sayen de origin de ki star wars mı tr yamalı oynayabiliyorum, iyi çalışmalar.

  Cevapla
 2. tr yamanız gamepass de calışıyor denedim türkçe oynuyorum.
  oyunu ea game üzerinden verdiği için bilgisayarınızda: oyunun kurulu olduğu klasör, EAgames/jedi falen order/swgame/content/paks
  kopyaladığınız dosyayı paks içine atın oyununuz türkçe olacak.

  Cevapla
 3. Yamada bir sıkıntı var sanırım ya da bende var tam anlayamadım. Ayarlarda denemek için farklı dilleri seçtim sonra tekrar English’e döndüm ve birçok yazı Türkçe’ye döndü fakat bazı yazılar ayarda bir önce hangi dili seçtiysem onun dilinde takılı kaldı.

  Cevapla
  • İlk kez bana böyle bir sorun bildirildi, sizden kaynaklı bir sorun olabilir. Yamayı kuran çoğu oyuncu sorunsuz bir şekilde oynamakta.

   Cevapla

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentisini Bizim Sitemizde Devre Dışı Bırakın.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
mizah.org