GTA 5 Telefon Açma 2023 ✔️ (Videolu)

GTA 5 telefon açma. GTA 5 oyunu çıkış yaptığı günden beri dünyada oyuncular tarafından çok sevilen ve çok beğenilen bir oyun haline geldi diyebiliriz. GTA 5‘i bu kadar çok popüler yapan en önemli özelliğinin gerçekçiliğinin çok yüksek olması ve oyun içerisinde ki oyunculara tanınan özgürlük seviyesi diyebiliriz.

gta 5 telefon kullanma
gta 5 telefon kullanma

GTA telefon açma konusu da aslında bahsettiğimiz oyunculara tanınan özgürlükler konusunda yer alan bir konu. GTA 5 oyununda istediğiniz zaman telefon kullanabilir, istediğiniz kişi veya yeri arayabilirsiniz, bu tamamen kullanıcının isteğine bağlı bir durumdur ve bunun oyuncuya sağlanabilmesi çok önemli bir konu diyebiliriz.

GTA 5 Telefon Açma Nasıl Yapılır?

GTA 5 telefon açma nasıl yapılır? sorusu GTA 5 oyununu oynadığınız cihaza göre değişiklik göstermektedir çünkü GTA 5 oyunu PC, Playstation 3, 4 ve 5 sürümleri ile XBOX cihazlarında oynanabilen bir oyundur ve her cihazda kullanım tuşu tamamen farklıdır.

Şimdi sizlere sırasıyla kullandığınız cihazlara göre;

  • PC GTA 5 Telefon Açma Tuşu
  • PS3&PS4&PS5 GTA 5 Telefon Açma Tuşu
  • XBOX GTA 5 Telefon Açma Tuşu

konularını adım adım anlatacağız.

PC GTA 5 Telefon Açma Tuşu🟢

GTA Telefon açma tuşu bilgisayar ile GTA 5 oyununu oynayan kullanıcılar için klavyede yer alan “yukarı yön tuşudur.” klavyede simge olarak şu şekilde durmaktadır: ⬆️

PC GTA 5 Telefon Açma
⬆️ GTA 5 Telefon Açma Tuşu

PS3&PS4&PS5 GTA 5 Telefon Açma Tuşu🟡

Playstation cihazlarında bildiğiniz üzere kendi konsolu üzerinden oyunlar oynanılmaktadır. PS3 GTA 5 telefon açma tuşu, PS4 GTA 5 telefon açma tuşu ve PS5 GTA 5 telefon açma tuşları aynıdır çünkü sürümleri değişse de kullanılan konsollardaki tuşlar tamamen aynıdır. Playstation ile GTA 5 oyununda telefonu açmak için sol çubuğu yukarı yapmanız yeterlidir.

PS3&PS4&PS5 GTA 5 Telefon Açma
Sol Çubuk Yukarı YönGTA 5 Telefon Açma Tuşu
gta 5 telefon nasıl açılır
gta 5 telefon nasıl açılır

XBOX GTA 5 Telefon Açma Tuşu🟠

XBOX cihazlarında da bildiğiniz üzere Playstation cihazları gibi oyunlar konsollar üzerinden oynanılmaktadır ancak XBOX cihazının elbette kendine ait bir konsolu bulunuyor ve tuş yönetimi bakımından Playstation ile aralarında benzerlik bulunmuyor.

XBOX GTA 5 telefon açma tuşu konusunda ise bu durum nadiren de olsa değişmiş diyebiliriz, XBOX cihazlarınızda da telefon açmak için yukarı yön tuşunu kullanabilirsiniz.

XBOX GTA 5 Telefon Açma
Yukarı Yön TuşuGTA 5 Telefon Açma Tuşu

GTA 5 oyununu hangi cihazda oynadığınız çok önemlidir. Oyunu oynadığınız cihaza göre telefon açma tuşu değişmektedir.

GTA 5 telefon açma konusunu uygulamalı olarak izlemek ve aynı zamanda GTA 5 telefon nasıl kullanılır? konusunda bilgilenmek isterseniz de aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz;

YouTube video

Diğer GTA 5 Yazılarımız;

GTA 5 Telefon Açma ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

GTA 5 Telefon Hangi Tuşla Açılır?

GTA 5 telefon açma tuşu bilgisayar ile oynuyorsanız yukarı yön tuşu, Playstation ile oynuyorsanız sol çubuk yukarı yön ve XBOX ile oynuyorsanızda yukarı yön tuşunu kullanabilirsiniz.

GTA 5 telefon açma adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Oyun Rehberi bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (21 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentisini Bizim Sitemizde Devre Dışı Bırakın.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
mizah.org