A Plague Tale: Requiem Türkçe Yama 2023

A Plague Tale: Requiem Türkçe yama makalemizde sizlere A Plague Tale: Requiem oyununa Türkçe yama kurulumunu nasıl gerçekleştireceğinizi ve oyun ile güncel olarak en uyumlu Türkçe yama dosyasını paylaşacağız.

A Plague Tale: Requiem oyununda bildiğiniz üzere resmi olarak bir Türkçe dil desteği bulunmamakta, A Plague Tale: Requiem oyununu sizler için ücretsiz olarak Calypso ekibi Türkçe diline çevirmiştir.

A Plague Tale: Requiem Türkçe Yama İndir🟢

a plague tale requim türkçe yama indir
a plague tale requim türkçe yama indir

A Plague Tale: Requiem oyunu makalemizin başında da belirttiğimiz gibi Türkçe diline ücretsiz olarak Calypso ekibi çevirmiştir. Şimdi de sizlere Calypso ekibinin çevirmiş olduğunu en güncel Türkçe yama dosyasını ve Türkçe yama dosyasına dair detayları paylaşalım.

Denenme Tarihi05.08.2023
Yama İndirme LinkiTıklayınız!
Yama YapımcısıCalypso Ekibi
Dosya Boyutu7.62 MB
FiyatÜcretsiz

A Plague Tale: Requiem Türkçe yama dosyasını indirdikten sonra kurulum adımlarına geçebilirsiniz.

A Plague Tale: Requiem Türkçe yama dosyası Calypso Launcher programı içerisinde yer almaktadır.

A Plague Tale: Requiem Türkçe Yama Nasıl Yapılır?🟡

A Plague Tale: Requiem oyunu için Türkçe yama dosyasını indirdiyseniz ilk olarak yapmanız gereken programı yönetici olarak çalıştırmak olacaktır.

a plague tale requiem türkçe yama nasıl yapılır
a plague tale requiem türkçe yama nasıl yapılır

Programı ilk kez çalıştırıyorsanız eğer karşınıza ilk olarak yukarıdaki resimdeki gibi bir kısım çıkacaktır.

Bu kısımda ilk olarak sağ üst kısımda yer alan Discord logosuna tıklamanız ve Calypso ekibinin resmi Discord sunucusuna katılmanız gerekmektedir.

Discord sunucusuna katıldıktan sonra da Discord ID isminizi kutucuğa girmeniz yeterli olacaktır. Eğer Discord ID isminizi nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız Discord ID Bulma rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Sunucuya katıldıktan sonra, Türkçe yama kurulumu yaparken sunucudan ayrılırsanız kurulum gerçekleşmeyecektir. Discord sunucusundan ayrılmamanız gerekiyor.

a plague tale requiem türkçe altyazı
a plague tale requiem türkçe altyazı

Discord ID girme adımını geçtikten sonra Calypso Launcher programının arayüzü karşınıza çıkacaktır.

Calypso Launcher arayüzünün sol üst kısmında yer alan “Türkçe Yamalar” bölümüne tıklayın ve A Plague Tale: Requiem oyunun üzerine gelip “Bilgiler/Yükle” butonuna tıklayın.

a plague tale requiem türkçe yama ücretsiz
a plague tale requiem türkçe yama ücretsiz

A Plague Tale: Requiem Türkçe yama yükleme sayfasına geldiğinizde sol alt kısımda 2 farklı yükle butonu olduğunuz göreceksiniz. Bu butonlardan ilki Steam ve Epic Games platformu için iken diğer yükle butonu da Gamepass platformu içindir.

A Plague Tale: Requiem oyununu Steam ve Epic Games platformu üzerinden oynuyorsanız eğer doğru yükleme butonunu seçin ve oyunun bilgisayarınızda yüklü olduğu klasörü seçin. Son olarak ta “Klasör Seç” kısmına tıklamanız yeterlidir.

Klasör seçme işlemini yaptıktan sonra yükleme tamamlandı ibaresi çıkana kadar bekleyiniz.

A Plague Tale: Requiem Türkçe Yama Gamepass🟠

A Plague Tale: Requiem Türkçe Yama Gamepass başlığımızda da sizlere Gamepass için nasıl Türkçe yama kurulum yapacağınızı göstereceğiz. Aslında ilk yöntem ile arasında neredeyse hiçbir fark bulunmamaktadır.

Sadece son adımda sizlere gösterdiğimiz 2 butondan bir tanesi olan Gamepass yükle butonunu seçmeniz ve oyunun bilgisayarınızda yüklü olduğu klasörü seçmeniz yeterlidir. Böylece Gamepass üzerinden de A Plague Tale: Requiem oyununu Türkçe olarak oynayabileceksiniz.

Böylece sizlere A Plague Tale: Requiem Türkçe Yama konusu ile alakalı bilmeniz gereken tüm detayları anlatmış olduk ancak hala aklınızda sorular var ise aşağıdaki yorumlar bölümünden sorularınızı iletebilirsiniz.

A Plague Tale: Requiem Türkçe yama kurulumunu uygulamalı olarak, izleyerek takip etmek isterseniz de aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Sitemizde yer alan bazı içeriklerimiz;

A Plague Tale: Requiem Türkçe Yama ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

A Plague Tale: Requiem Türkçe Dil Desteği Var Mı?

A Plague Tale: Requiem oyununda resmi olarak Türkç dil desteği bulunmamaktadır ancak A Plague Tale: Requiem oyunu için Calypso ekibi tarafından ücretsiz olarak çevrilmiş Türkçe yama bulnmaktadır.

A Plague Tale: Requiem Türkçe yama adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Türkçe Yamalar bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (5 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!!!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

kripto para haberleri