Marvel’s Spider-Man Remastered Türkçe Yama 2023

Marvel’s Spider-Man Remastered Türkçe yama makalemizde sizlerle ilk olarak Marvel’s Spider-Man Remastered oyunu için en güncel Türkçe yama dosyasını paylaşacağız, ardından da Türkçe yama dosyasını bilgisayarınıza nasıl kuracağınızı anlatacağız.

Marvel’s Spider-Man Remastered oyununu Türkçe olarak sorunsuz bir şekilde oynamak istiyorsanız makalemizdeki adımları atlamadan okumanızı tavsiye ederiz.

Marvel’s Spider-Man Remastered oyununda resmi olarak Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Sadece yama ile Türkçe dil desteği ekleyebilirsiniz.

Marvel’s Spider-Man Remastered Türkçe Yama İndir🟢

Marvel’s Spider-Man Remastered Türkçe yama dosyasını hazırlayan ve güncel tutan ekip Calypso ekibidir. Bu makalemizde Calypso ekibinin geliştirmiş ve yayınlamış olduğu makaleyi nasıl indirebileceğinizi ve nasıl kurabileceğinizi anlatacağız.

Daha fazla uzatmadan şimdi sizlere Marvel’s Spider-Man Remastered oyununa ait güncel Türkçe yama dosyasını paylaşalım.

Denenme Tarihi01.08.2023
Yama İndirme LinkiTıklayınız!
Yama YapımcısıCalypso Ekibi
Dosya Boyutu7.62 MB
FiyatÜcretsiz

Linke tıkladığınızda tarayıcınız uyarı veriyorsa indirmeye devam edin.

Marvel’s Spider-Man Remastered Türkçe Yama Kurulumu🟡

Marvel’s Spider-Man Remastered oyunu için güncel Türkçe yama dosyasını indirdiğinize göre şimdi de sizlere Marvel’s Spider-Man Remastered oyunu için kurulum adımları anlatalım.

Marvel’s Spider-Man Remastered kurulum adımları şu şekildedir:

  • İlk olarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz “CalypsoLauncher.exe” adlı programı yönetici olarak çalıştırın.
  • Eğer Launcher’ı ilk kez indiriyorsanız karşınıza Discord ID girme kısmı çıkacaktır.
  • ID girme ekranının sağ üst kısmında bulunan Discord logosuna tıklayarak, Calypso ekibinin Discord sunucusuna katılın ve katıldıktan sonra Discord ID numaranızı ekrana girin.
  • Discord ID girme işlemini tamamladıktan sonra “Türkçe Yamalar” kısmına tıklayın.
  • Mouse ile Marvel’s Spider-Man Remastered oyununun üzerine gelin “Bilgiler/Yükle” butonuna tıklayın.
  • Ardından sol alt ekranda yer alan “Yükle” butonuna tıklayın.
  • Yükle butonuna tıkladıktan sonra oyunun bilgisayarınıza kurulu olduğu klasörü seçin.

Yukarıdaki adımları tamamladığınızda sorunsuz bir şekilde kurulumu gerçekleştirmiş olacaksınız. Eğer Discord ID isminizi nasıl öğreneceğinizi bilmiyorsanız Discord ID Bulma adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Eğer sunucuya girip ID numaranızı aldıktan sonra sunucudan çıkarsanız yamanız çalışmayacaktır ve bir sonraki yama kurulumlarında sorun yaşarsınız.

Şimdi de sizlere resimlerle beraber kurulumu adım adım gösterelim.

Spider-Man Remastered Türkçe yama kurulumu
Spider-Man Remastered Türkçe yama kurulumu

İlk olarak CalypsoLauncher.exe programını yönetici olarak çalıştırın.

Spider-Man Remastered Türkçe Yama indir
Spider-Man Remastered Türkçe Yama indir

Eğer Calypso Launcher programını ilk kez indiriyorsanız karşınzıa yukarıdaki resimdeki gibi bir ekran çıkacaktır. Bu ekranın sağ üst kısmında yer alan Discord logosuna tıklayın ve Calypso ekibinin Discord sunucusuna katılın.

Discord sunucusuna katıldıktan sonra Discord ID isminizi ekrana girmeniz yeterlidir. Eğer Discord ID isminizi bilmiyorsanız makalemizin başında paylaştığımız makaleden nasıl bulacağınızı öğrenebilirsiniz.

Spider-Man Remastered Türkçe yama ücretsiz
Spider-Man Remastered Türkçe yama ücretsiz

ID isminizi girdikten sonra Calypso Launcher programının arayüzü karşınıza çıkacaktır. Calypso Launcher programının arayüzünde bulunan “Türkçe Yamalar” kısmına tıklayın ve Spider-Man Remastered oyunun üzerindeki “Bilgiler/Yükle” butonuna tıklayın.

Spider-Man Remastered Türkçe yama steam
Spider-Man Remastered Türkçe yama steam

Karşınıza yukarıdaki resimdeki gibi bir ekran çıkacaktır. Bu ekranın sol alt kısmında yer alan “Yükle” butonuna tıklayın.

Spider-Man Remastered Türkçe yama epic
Spider-Man Remastered Türkçe yama epic

Son olarak Marvel’s Spider-Man Remastered oyununun bilgisayarınızda kurulu olduğu dizini seçin ve “Klasör Seç” kısmına tıklayın. Böylece Marvel’s Spider-Man Remastered oyununuz Türkçe olmuş olacaktır.

İndirmiş olduğunuz Calypso Launcher programını silebilirsiniz ancak Türkçe yamanızı güncel tutmak istiyorsanız silmemeniz gerekmektedir.

Böylece sizlere detaylı bir şekilde Marvel’s Spider-Man Remastered oyununu nasıl Türkçe yapabileceğiniz ve Türkçe yama dosyasını paylaşmış olduk. Türkçe yama hakkında sorularınız var ise hem Calypso ekibinin Discord sunucusundan sorabilir hem de makalemizin yorumlar kısmından sorabilirsiniz.

Marvel’s Spider-Man Remastered Türkçe Yama Siyah Ekran⚫️

Marvel’s Spider-Man Remastered oyununda Türkçe yama kurulumu yaptıktan sonra oyunu açtığınızda siyah ekran ile karşılaşıyorsanız, bu yüklediğiniz yamanın oyunun sürümü ile uyumsuz olduğunu göstermektedir

Eğer makalemizde yer alan yamayı kurduğunuz böyle bir sorun yaşıyorsanız Calypso ekibinin Discord sunucusuna giderek sorununuzu iletebilirsiniz.

Marvel’ Spider-Man Türkçe Yama kurulumunu izleyerek takip etmek isterseniz de aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Sitemizde yer alan bazı içeriklerimiz;

Spider-Man Remastered ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Spider-Man Remastered Türkçe Yama Var Mı?

Evet, Spider-Man Remastered oyunu için Türkçe yama vardır. Calypso ekibi tarafından geliştirilen güncel Türkçe yamayı bilgisayarınıza kurarak, oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Marvel’s Spider-Man Remastered Türkçe yama adlı makalemize benzer içeriklerimizi incelemek için Türkçe Yamalar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (6 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!!!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

kripto para haberleri