GTA 5 Ev Alma 2023 ✔️(Videolu Anlatım)

GTA 5 ev alma rehberimizde sizlere GTA 5 oyununda nasıl ev alacağınızı detaylı ve en basit şekilde adım adım göstereceğiz. Adımları atlamadan takip ederseniz, GTA V ev satın alma sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.

GTA 5 oyununda satın alabileceğiniz bir çok farklı ev ve işletme bulunmaktadır. Rehberimizde ki yöntem sayesinde istediğiniz kadar işletme ve ev satın alabilirsiniz. Şimdi konuyu çok uzatmadan GTA 5 lüks ev satın alma konusuna geçiş yapalım.

GTA 5 Ev Alma Yöntemi🟢

gta 5 ev alma sitesi
gta 5 ev alma sitesi

GTA 5 ev alma özelliği aslında GTA‘nın yıllardan beri çıkardığı tüm oyunlarında bulunan ve oyuncularında çok fazla beğendiği bir özellik ancak GTA serisini yapan Rockstar Games şirketi GTA 5 oyununun hikaye modu için bu özelliği istememiş ve aktif etmemiş durumda.

GTA 5 oyununu hikaye modunda oynuyorsanız ve birden fazla ev satın almak istiyorsanız, oyun buna izin vermediği için ev satın alamıyorsunuz ancak işletme satın alabiliyorsunuz. Satın aldığınız işletmelerden de düzenli aralıklarla gelirler elde edebiliyorsunuz.

GTA serilerinde evlerin ana amacı hep oyunu kaydetmek olduğu için ve GTA 5 oyununda da kayıt işlemi telefon ile yapılabildiği için yani artık save sisteminin çok hızlı ve basit bir şekilde yapılmasından kaynaklı Rockstar Games hikaye modunda her karaktere birer ev tanımlamış ve varsayılan olarak sadece o evlerin kullanılmasına izin veriyor ancak bu durum online mod için geçerli değil. Bizde bu yazımızda sizlere online mod da nasıl ev alabileceğinizi anlatacağız.

GTA 5 oyununda ev alabilmeniz için online modu oynuyor olmanız gerekmektedir, hikaye modunda her karakterin varsayılan olarak 1 evi bulunmaktadır ve daha fazla ev alınmasına oyun izin vermemektedir.

GTA 5 Online Ev Satın Alma🟡

gta 5 online ev satın alma
gta 5 online ev satın alma

GTA 5 online ev satın alma. GTA 5 online mod ile oynuyor iken ev satın almak için öncelikle bir internete ihtiyaç duyacaksınız. İster karakterinizin kullandığı telefon ile, isterseniz de karakterinizin evinde yer alan bilgisayar ile internete girebilirsiniz. Telefonu açmak için bilgisayarınızdaki yukarı yön tuşuna (🔼), karakterinizin evindeki bilgisayarı açmak içinde “E” tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

gta v ev alma
gta v ev alma

İnternete giriş yaptıktan sonra ev satın almak için arama kısmına “lenny” yazın. Lenny yazdıktan sonra karşınıza oyun içerisinde evleri ve işyerlerini satan emlak şirketi olan “lennyyavery-realty” sitesi çıkacaktır. Yukarıda ki resimden de yapılışını görebilirsiniz.

gta  5 ev alma ps4
gta 5 ev alma ps4

Siteye tıkladıktan sitenin ana sayfasında yer alan “Find Properties” butonuna tıklayın. Butona tıkladıktan sonra oyun içerisindeki haritada aktif olarak satılan tüm ev ve iş yerlerini görebilirsiniz. Bu işlemi GTA 5 hikaye modunda da gerçekleştirebilirsiniz ancak hikaye modunda sadece işyerlerini satın alabiliyorsunuz.

Evleri inceledikten sonra hangi evi tercih ederseniz o evi seçerek yol tarifi alabilir ve eve giderek evi satın alabilirsiniz. GTA 5 online ev satın alma adımları bu kadar basit. Adım adım uyguladığınızda hiç zorlanmadan yapabileceğiniz adımlar ancak hala zorlanıyorsanız ve yapamamışsanız da aşağıdaki uygulamalı videoyu da izleyebilirsiniz.

Yol tarifi alabilmek için “Get Directions” butonuna tıklamanız yeterlidir.

YouTube video
gta 5 ev alma

Benzer bazı içeriklerimiz;

GTA 5 Ev Alma ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

GTA 5 Oyununda Ev Nasıl Satın Alınır?

GTA 5 oyununda ev satın alabilmek için öncelikle online mod oynuyor olmanız ve ister telefon, isterseniz de bilgisayar üzerinden karakteriniz ile emlakçı ilanlarını inceleyerek size en uygun evi seçebilir ve satın alabilirsiniz.

GTA 5 ev alma makalemize benzer içeriklerimiz için Oyun Rehberi bağlantısını inceleyebilirsiniz.

4.8/5 - (22 votes)

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentisini Bizim Sitemizde Devre Dışı Bırakın.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
mizah.org