Far Cry 5 Türkçe Yama – En Güncel Yama

Far Cry 5 Türkçe yama makalemizde sizlere şu anda en güncel olan Far Cry 5 Türkçe yamasını sunacağız. Bu yama ile beraber oyunu Türkçe bir şekilde Far Cry 5 oyununu oynayabileceksiniz. Biliyorsunuz ki Far Cry 5 oyunu orjinal olarak Türkçe dil desteği sunmamakta, bu yüzden de bağımsız çevirmenlerin yapmış olduğu bu yamayı size sunacağız.

Bu makalemizde sizlere Far Cry 5 Türkçe yama‘yı hem Steam üzerinden hem de Epic Games üzerinden nasıl yapacağınızdan bahsedeceğiz. Bir çok kişide bu yama virüs uyarı almakta bunun sebebini ve çözümünden de ayrıca bahsedeceğiz.

Far Cry 5 Nedir?🟢

far cry 5 türkçe yama 2023
far cry 5 türkçe yama 2023

Far Cry 5 Nedir? Far Cry 5 oyunu Ubisoft tarafından 2018 yılında piyasaya sürülmüş bir oyundur. Birinci şahıs nişancı oyunu olan bu oyun 2 kişiye kadar Co-Op desteğide sunmakta. Bol bol aksiyon içerisine gireceğiniz bu yapımda arkadaşınız ile beraber vakit geçirebilir yada tek başınıza açık dünyada bir oraya bir buraya koşabileceğiniz bir oyundur

Far Cry 5 oyunu, Montana eyaletinde geçen bir hikâyeyi anlatır ve oyuncu, Eden’s Gate adlı radikal bir kötülük tarafından yönetilen bir kasabayı keşfetmek ve bu güçleri durdurmak için bir polis memuru olarak rol alır. Oyun, çeşitli silahlar ve araçlar kullanarak düşmanlarınızı vurmanızı ve oyun alanını keşfetmenizi sağlar. Ayrıca, oyun içinde birçok farklı görevler ve çeşitli NPC’ler ile iletişim kurma imkanı da sunar. Far Cry 5, PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayımlanmıştır.

Far Cry 5 Türkçe Yama Nasıl Yapılır?🟠

far cry 5 türkçe yama nasıl yapılır
far cry 5 türkçe yama nasıl yapılır

Far Cry 5 Türkçe yama nasıl yapılır? Far Cry 5 Türkçe yama yapabilmemiz için ilk önce aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıdan yamayı yapan ekibin sitesinden yamayı indiriniz. Ardından yamayı nasıl kuracağınızı hem Steam hem de Epic Games üzerinden anlatacağız.

Yamayı yapan Rockerdem ekibine çok teşekkür ederiz böyle bir yamayı tüm herkese ücretsiz sundukları için, Far Cry 5 oyunu gönüllü çevirmenler tarafından çevrilerek Türkçe olarak sunulmaktadır.

Aşağıdaki indirme bağlantısından Türkçe yama dosyasını indirmeden önce bilgisayarınızda antivirüs programını devre dışı bırakmanız gerekmektedir çoğu antivirüs programı yama dosyalarını virüs olarak görüp, otomatik olarak siliyor.

Desteklenen CihazlarPC
Denenme Tarihi01.05.2023
Yama İndirme LinkiTıklayınız!
Şifrerockerdem
Dosya Boyutu4.7 MB

İndirme bağlantısına tıkladığınızda aşağıdaki resimdeki gibi karşınıza çıkan butona tıklayarak Far Cry 5 en güncel Türkçe yama dosyasını indirebilirsiniz.

far cry 5 türkçe yama indir
far cry 5 türkçe yama indir

Far Cry 5 Türkçe yama‘yı indirdikten sonra programı açın ve ilerle kısmına basın. Ardından oyunun bulunduğu klasörü seçmek için iki farklı yöntem sunacak biz burada manueli seçerek devam ediyoruz. Manueli seçtikten sonra oyunun bulunduğu klasörü bizden isteyecek.

Oyunun kurulu olduğu dosyayı bulmak için aşağıda her iki platformda nasıl bulacağınızı açıkladık. Oyunun klasörüne girip vermiş olduğumuz sıra ile (FarCry5 > bin) dosyaları açarak oyunun .exe uzantılı dosyasını yama içinde seçiniz.

far cry 5 türkçe yama kurulumu
far cry 5 türkçe yama kurulumu

Klasörümüzde bulunan .exe uzantılı uygulamayı seçtikten sonra yamada işlemlere devam ettiğimizde bizden hangi sürüme göre kurmasını seçmemizi isteyecek. Bu sürümler;

Sürüm 2018Oyun ilk çıkış yaptığında sunulan sürümdür
Sürüm 2019Oyuna gelen son güncelleme sürümüdür
far cry 5 türkçe yama gamepass
far cry 5 türkçe yama gamepass

Burada oyununuzun sürümünü seçerek yamanın kurulumu başlatabilirsiniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra oyuna girdiğinizde artık oyununuz Türkçe olacaktır.

Far Cry 5 Türkçe Yama Virüs♻️

Far Cry 5 Türkçe yama virüs. Far Cry 5 Türkçe yama kurarken veya indirirken virüs uyarısı alabilirsiniz. Bunun sebebi yamayı yapan ekibin dosya boyutunu sıkıştırıp düşüren bir setup kullanmasıdır. Bu işleme enjekte etme (İnjection) adı veriliyor. Bu yöntem ile pek çok virüs dosyalara sızdığı için antivirüs programları otomatikman bunu da virüs olarak sayıyor ve uyarı veriyor. Bu yüzden yamayı kurmadan veya indirmeden önce windows güvenlik duvarını ve harici antivirüs programı kullanıyorsanız kapatmanız tavsiye ederiz.

Yamada virüs yoktur, sadece kullanılan yöntem yüzünden bu hata alınmaktadır.

Far Cry 5 Türkçe Yama Steam💚

Far Cry 5 Türkçe yama Steam üzerinden oyuna sahipseniz oyunu kütüphanenizde bulun. Ardından oyuna sağ click ile tıklayıp özellikler’e tıklayınız.

far cry 5 türkçe yama steam
far cry 5 türkçe yama steam

Tıkladıktan sonra gelen sayfada “yerel dosyalar” bölümüne girip sağda bulunan “göz at” seçeneğine tıklayınız.

far cry 5 türkçe yama virüs
far cry 5 türkçe yama virüs

Bu işlemleri yaptığınızda oyununuz nerede kurulu ise size orayı size açacaktır. Bu sayede oyunun kurulu olduğunu klasöre ulaşabilir ve Far Cry 5 Türkçe yama yükleme işlemi gerçekleştirirken dosya konumunu doğru seçebilirsiniz.

Far Cry 5 Türkçe Yama Epic Games🧡

Far Cry 5 Türkçe yama Epic Games üzerinden aynı Steam gibi bir işlemi bulunmakta, şimdi de sizlere Far Cry 5 Türkçe yama Epic Games yöntemini göstereceğiz. İlk olarak Epic Games programını açınız, ardından Kütüphane bölümüne geçin ve Far Cry 5 oyununu bulun. Bulduğunuzda oyunun isminin sağında yan yana 3 nokta bulunacak ona tıkladıktan sonra çıkan sekmelerde “yönet” e tıklayınız.

far cry 5 türkçe yama epic games
far cry 5 türkçe yama epic games

Ardından açılan sekme de yükleme bölümünde kaldırın kısmının solunda ki dosya’ya tıklayarak oyununuzun nerede yüklü olduğunu görebilirsiniz.

far cry 5 türkçe yama olmuyor
far cry 5 türkçe yama olmuyor

Böylece oyunun kurulu olduğunu görebilir ve Türkçe yama kurulumu yaparken aynı klasörü seçerek Far Cry 5 Türkçe yama dosyasını yükleyebilirsiniz. Far Cry 5 Türkçe yama kurulum işlemlerini uygulamalı olarak, izleyerek yapmak isterseniz de aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Sitemizde yer alan bazı içeriklerimiz;

Far Cry 5 Türkçe Yama ile Alakalı Sık Sorulan Sorular

Far Cry 5 Türkçe yama 2023 nasıl kurulur?

Makalemizde vermiş olduğumuz bağlantıdan yamayı indiriniz. Ardından yamayı çalıştırınız. Oyun klasörünüzü seçmenizi isteyecek manuel arama ile bilgisayarınızda oyunun klasörünü bulup “FarCry5 > bin” dosyasını takip edip .exe dosyasını seçiniz. Ardından gelen ekranda 2018 ve 2019 sürümü bulunmakta. 2018 sürümü oyunun ilk çıktığı sürümdür. 2019 ise en son güncelleme sürümüdür. Bunlardan hangisi sizin oyununuz ise onu seçip kurulumu başlatınız.

Far Cry 5 Türkçe yama adlı makalemize benzer içerikleri incelemek için Türkçe yamalar sayfasını inceleyebilir, Far Cry 5 hakkında daha fazla bilgi almak için Wikipedia bağlantısını inceleyebilirsiniz.

5/5 - (25 votes)

“Far Cry 5 Türkçe Yama – En Güncel Yama” üzerine 11 yorum

    • Antivirüs programları yamayı otomatik silebiliyor, bu yüzden de sorunsuz kurulum gerçekleştiremiyor. Kurulumdan önce antivirüs programınızı devre dışı bırakıp, kurulum tamamlandıktan sonra yeniden açabilirsiniz.

      Cevapla

Yorum yapın

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı!!!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.

kripto para haberleri